Jump to content

Impsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    215
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Impsik postitused

  1. Pole nagu mõtet mitut postitust järjest teha, kui eelmist saab muuta. Aga mina küll neandertallane olla ei tahaks, sest väidetavalt mõnigate teadlaste poolt meie esivanemad sõid neandertallasi. Ja ma ei tahaks sugugi kellegi toidulauale sattuda.
  2. Double Edge Safety Razor

    Ma ütleks, et selle eesti keelne nimi on kaheteraline habemenuga. Eestis pole müügil näinud, võipolla mõni meeskodanik on näinud kuskil poe letil. Aga võid ju neti poest kuskilt omale tellida. Ja kui keegi tahab äkki veel sama vidinat omale, jagate postikulu pooleks.
  3. Eurodieet

    Kui endal iseloom puudb, siis võib investeerida palju ja kellele tahes. Rikkaks saab see, kelle kasuks investeeritakse.
  4. Inimeste leviala oli ka sell ajal päris lai. Vastavalt asukohale, toitusid nad sellest, mida parasjagu kätte said. Vahe oli selles, et ürgaja elanikud ei näksinud pidevalt. Nad nägid ligikaudu 2h vaeva, et toit kätte saada. Ülejäänud aeg tegeleti lastega - mängiti, õpetati vaklu küpstetama ja hiigelvihmausse kaevama. Ja kui nad elasid meie laiuskraadil, siis talveks oli rasva ka vaja, siis polnud "kaloridefitsiidis" haisugi.
  5. Mina sööks B17 saamiseks pigem kodumaiste õunade õunaseemneid.
  6. Minu teada ei ole Eestis B17 keelatud vaid Ravimiamet asetas eelmisel suvel siiani toidulisandina klassifitseeritud B17 ravimite regristrisse. Ma arvan, et selle tegevuse eesmärgiks on takistada B17 kättesaadavust Eestis. Nii palju kui ma lugenud olen, siis vähi peamiseks tekkepõhjuseks on vitamiini B17 puudus meie igapäevases toidus. Meditsiinipoliitikud ja ravimitootjad on selle teabe varjamiseks ja diskrediteerimiseks kahe suupoolega valetanud ja vassinud. See on selleks, et "vähitööstus" õitseks, et saaks ravida on vaja ju haigeid inimesi.
  7. relvaluba

    Sõjavägi on USAs. Eestis on kaitsevägi.
  8. relvaluba

    Relvaloa saamiseks peab pöörduma elukohajärgsesse prefektuuri. Infot relvaloa soetamisest siit.
  9. Test vene armees

    Mulle tundub, et viies on 85.
  10. Küsimus Maitseta Valgu Kohta

    Võid lisada naturaalset kakaod.
  11. Mida kinkida?

    Põnevaid ideid saab ka siit.
  12. kohupiim

    Mina ostan samuti lahjat kohupiima ja segan selle hapupiimaga ning kõrvale söön pirni ja õuna.
  13. Pullid pildid netist

    Liikuv pilt, juustu reklaamist. Mulle isiklikult see reklaam meeldis ja jagan seda teiega. Vaadake seda siin.
  14. Saku müüs bakteritega saastunud pudelivett

    Mu kodu on seal kus on minu hambahari. Seega Pärnu on ka juba pikemat aega koduks. Aga sama siin, et kraaniveest halvad mälestused, sellepärast sirutan käe pudeli vee poole. Samas see turba maitse on kuidagi kodune.
  15. Saku müüs bakteritega saastunud pudelivett

    Seal on briketivabrik ja see peaks kõik ütlema, miks mu kodu vesi turbane on. Ja roostene sellepärast, et veetorud on aastast 1938, mis oma vanuse pärast on roostes.
  16. Selline uudis, et Rannamõisa alustas pardiliha müügiga. Esialgu on nende sortimendis pardifilee, pardikoivad ja terve part. Tulevikus plaanivad pardilihast toodete valikut laiendada. Pardi liha pidi olema suurepärase maitsega ja tegemist on mitmeid kasulikke aineid sisaldava lihaga. Pardiliha sisaldab arvestatavas koguses rauda, fosforit, tsinki, vaske, vitamiin B6, vitamiin B12 ja väiksemas koguses kaaliumi, magneesiumi, vitamiin E, vitamiin C ja foolhapet. Ning kõige tipuks, toob Rannamõisa jõuludeks müügile jahutatud haneliha. Kes soovib lähemalt lugeda uudisest, siis seda saab teha siin.
  17. Nende pardid ei ela puurides ja 50% ajast on nad väljas. Päris vabapidamis partideks neid nimetada ei saa.
  18. Natuke abi :)

    Soovitaks Muscle&Fitness Hers kevadnumber osta, sest seal on seekord palju juttu kodusest trennist.
  19. Jõusaali tolad...

    Igaühes on pisut tola, kes pole seda jõusaalis, siis on kusagil mujal. Kuid meie eesmärgiks võiks olla, seda hoida miinimumi lähedal.
  20. Magusaisu

    Üks lühike multikas, mis sobib antud teemaga hästi. Mul endal on õnneks küllalt iseloomu, et magusale ei öelda, isegi siis kui väga suur tahtmine on.
  21. Mhm ise pole märganud aga lugesin, et ennem oli ainult külmutatud pardiliha võimalik osta, kuskilt üksikutest poodidest. Pardiliha vajab oskusi ja nippe, mida omandades saab pardilihast kiiresti ja lihtsalt valmistada suurepärase roa. Käin täna pardijahil ära ja proovin ka kätt õhtul pardilihal. Loodan, et tuleb midagi söödavat sellest lihast, et ei paks ära viskama.
  22. vormel

    Vormelit ei vaata, aga ainuke asi mis mulle vormeli sõidu juures meeldib on vormeli mootori hääl.
  23. Eesti laul 2010

    Justkui noodid oleks kotti topitud. Mina ei saadaks kedagi. Aga jah, muusikalise maitse üle ei saa vaielda.
  24. Sellepärast, et see on huvitav ja keelatud, see paneb pea sumisema ja siis on lõpp hea olla?
  25. Kolmapäeval kell 20:00 kanal 2 Hämmastav dokfilm kolmest teismelisest, kahest poisist ja ühest tüdrukust, kelle kontrollimatu iha muskleid suurendada on muutunud juba meditsiiniliseks probleemiks. Oma esimeseks kulturismivõistluseks valmistuval Danny´l on tõeline suurusehullustus - treenimisest ja lihaste kasvatamisest on saanud kinnismõte, mis varjutab kõik muu tema elus. 15-aastane Chapelle on omakorda valmis milleks iganes, et saada maailma parimaks naiskulturistiks. Mida see kõik tähendab aga nende tervisele, vaimsele arengule ja suhetele nii kodus kui koolis?
×