Jump to content

Impsik

Kasutajad
  • Sisu loend

    215
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Impsik postitused

  1. Telesaates endine kulturist Inna Uit

    Enamus ajast räägiti millised on tema koduloomad ja kui hea kontakt Innal loomadega on. Lõpetuseks räägiti ka paari sõnaga spordist. Mina oleks oodanud rohkem juttu spordist kui loomadest.
  2. Banaanipannkoogid ;)

    Kuna mulle banaanid väga maitsevad, proovin ka kunagi selliseid pannkooke teha.
  3. Vend Vähk Peab liikuma!

    Nii armsad.
  4. EMS treening

    Ei usu sellistesse treeningutesse, kus ise ei higista ja vaeva ei näe.
  5. Personaaltreening

    Vaatasin minagi seda kaalusaadet. Väga motiveeriv. Aitäh!
  6. õunaäädikas

    Olen kunagi proovinud. Maitse ja lõhn oli küllaltki vastu ja minu jaoks mõju puudus. Teine tuntud seedimist elavdav vahend on kuivatatud mustade ploomide leotis, mida ise kasutan. Selleks võtan 3–4 kuivatatud ploomi ja valan üle klaasi keedetud veega (lasen seista 10–12 tundi) ning joon sellist tõmmist hommikul kohe pärast tõusmist.
  7. OTT KIIVIKAS täna - "Sõnasõda Kristjan Jõekaldaga"

    Kes ei juhtunud TV vaatama, et te teaks kordust saame vaadata kõik sellelt lehelt. http://kanal2.ee/vaatasaateid/Sonasoda?videoid=1518
  8. väike küsimus

    Minu teada on: juuniorid poisid (vanus 10-15.a.)
  9. Palju õnne, Jackie!

    Kristi! Tulgu õnn sul igal ajal, öösel, päeval, lõuna ajal, ole rõõmus alati, sünnipäeval eriti!
  10. Stevia

    Stevia seemet müüb firma Selteret. Nende telefon: 6011727 On võimalik ka veebi poest osta siit.
  11. PALJU ÕNNE OTT

    Niipalju õnne kui suudad Sa kanda!
  12. Jah. Ma tõin teile tervitusi kodanik/moderaator Jackie poolt.
  13. Mõtlen hetkel seda sama. Tore kui koju kätte selline üritus tuuakse. Tulla või mitte tulla, selles on küsimus.
  14. Sai ka messil käidud. Üldmulje messist jäi lahjaks. Ootused olid suuremad. Arvan, et see mess on alles lapsekingades, küll aastatega muutub suuremaks ja võimsamaks. Aga nõustun eelkõnelejatega, et Fitshop oli tõesti kõige esinduslikumaid.
  15. Toitumiskava Excelis

    Mul ütles sama moodi alguses, aga ma refreshisin lehte ja peale seda lasi alla sikutada selle faili.
  16. SUMMER FIT 2010 - Fotojutustus..

    Sellele lingile vajutades saan vastuseks: This video has either been removed from Facebook or is not visible due to privacy settings.
  17. Mina läksin täna erandkorras varakult trenni, kuna õhtul sai käidud Vabaduse väljakul isamaalisi laule laulmas. Ma kui IT inimene tahtsin ikka oma silmaga, seda digilaulupidu näha.
  18. The Expendables

    Lisan siia juurde filmi HD kvaliteediga traileri. Film on ikka metsikult staare täis pakitud.
  19. POSTITANTS OLÜMPIALE!

    See ju oleks eestlastele kindel kullaala, meil on ju Strippar Marco ja Farmi-Gabriel.
  20. FACEBOOKi fännimäng :D

    Ok. Uus mäng on alanud. Kui mul idee tekib, võtan ka osa.
  21. FACEBOOKi fännimäng :D

    Inimesed ikka tegutsevad kiiresti, mäng sai enne läbi, kui ma jõudsin üldse "LIKE" oma pildile koguma hakata.
  22. Norskamine

    Norskamise põhjuseid on erinevaid. Kui tahad oma norskamise täpset põhjust teada saada ja seda kuidagi ravida, siis tuleb aeg kinni panna nina-kõrva-kurguarstile, sealt edasi saadetakse uneuuringutele.
  23. Maffiamäng - regamislist

    Kui ma oma soovi avaldusega hiljaks ei jäänud, siis ma osaleksin ka.
  24. Uus ilmakodanik

    Vana uudis juba. Nati aega tagasi sai just värsket issit ja emmet õnnitletud. Aga õnne on alati vaja. Soovin veelkord emmele ja issile õnne ning uusi väikeseid põnne.
×