Jump to content

argoll

Kasutajad
  • Sisu loend

    258
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik argoll postitused

  1. kuidas kasvada/taastuda parimalt?

    Edu saavutad sa AINULT järjepideva tööga.Defineeri "head tulemused"?Õpi oma keha tundma, loe artikkleid ja rassi saalis. See ongi edu võti Argo
  2. kuidas kasvada/taastuda parimalt?

    Kui sa teed trenni harrastussportlase stiilis, siis söö nagu loom ja ära üle 4x nädalas trenni tee.Kasvamiseks peab ka aega jääma.Muidugi on kõik väga individuaalne.Tulemusi oota ikka peale aasta möödumist ... Kõike ilusat, Argo
  3. Neljapäeviti on Viljandi Spordikooli jõusaalis naistele spets päev koos treeneriga.Mine kohale ja kindlasti saad abi.Kellaaega täpselt ei mäleta aga kodulehelt uuri välja. Argo
  4. 2a heasse vormi?

    Mõtlesid saada?Tahad, et keegi ennustaks kohvipaksu pealt, kui suureks sa paisud?Kui on suured sportlikud eesmärgid nagu sa kirjutad, siis küsi midagi targemat Jõudu, Argo
  5. Fitness-modell

    Number tekitab alati inimestes eelarvamust.Vaevalt, et keegi oleks talle 31 pakkunud
  6. Fitness-modell

    Aga ma pakun, er nr. 4 on kõige paremas vormis üldse neist Kenad on nad kõik
  7. kaal seisab ja ei lange

    Sina peaksid kindlasti keedumuna sööma.Praetud toidud ei ole kõige parem variant. PS: Iseenesest ei ole sinu menüül väga vigagi aga mulle tundub, et sa jätatd midagi rääkimata
  8. paar kysimust AINULT meessoost isikutele

    1) kõige ilusam on naiselik liivakell 2) puupakud ei meeldi ( puudub talje ) 3) see tahtmine on juba saadud 4) ülbed naised on koledad Argo
  9. Tahaks liigsetest kilodest lahti saada. AIDAKE!

    Tundub, et kas maailm on hukas või on noorus hukas Mees sa oled 13 ja kindlasti viskad veel tublisti pikkust juurde. Unusta ära igasugune dieet vms ja lihtsalt tunne elust mõnu Argo
  10. Patustamine!!!

    Ma usun, et sinu kurikuulus dieet on 0 rasvasisaldusega.Sellest ka pidev näljatunne. Jõudu, Argo
  11. Palun asjatundjad ja targemad -AIDAKE!!!

    Mul oli üks töökaaslnae, kes samuti peale sünnitust võttis 10kg juurde.Talle tundus ka, et ei olegi võimalik endist kaalu enam tagasi saada.Läks siis 3a mööda ja nüüd ei tunnegi enam ära .Tundub, et sinu tuttavate naiste haigus on LAISKUS Jõudu, Argo
  12. Tere, jõud ja toitumine

    Kui sa oled ikka noor mees, siis tuleb seda muskulit ka ilma toidulisanditeta.Kui ma ennast liigutama hakkasin, siis jõin peale trenni 1L piima ja sõin kurguauguni täis Uskuge mind see töötab paremini, kui Teie kallid toidulisandid.Sööge, sööge ja veelkord sööge ja olge järjepidevad!Härra Rotteri soovitatud menüü on 10p vääriline! Argo
  13. Kordused, lihase kasvatamine.

    Mina usun, et ega see jutt nüüd VÄGA vale ei olegi.On ju loogiline, et treenides suuremate raskustega ( enda maxist 90% ) stimuleerib see lihaste kasvu palju rohkem ja puhkus käib sinna juurde ... Argo
  14. tarkusehamba operatsioon

    Minul näiteks lõigati ige pealt lõhki ja hammas kasvas kenasti välja.Kui ma ei eksi, siis see kasvas 7-8a Kui sa viivitad, siis läheb igeme alt lihtsalt mädanema ja lõpuks muutub valu väljakannatamatuks Argo
  15. Ja miks mina ei võitnud?
  16. väike biitseps :)

    Sinu jutus on midagi väga, väga valesti.42 cm biitsa on väga ilus käsi ( räägid, et lihas on ilus ).Ainuke võimalik variant on tõesti see, et sinu ülejäänud keha on sardell ( nagu sa siin kirjeldad ).Tee ülakehast ja külgvaates üks pilt ja asi on kohe selge Edu, Argo
  17. +Oksjonil on 23-27 veb. UUS Hera 80 Fast ilt

    Ma usun, et võib juba õnnitleda võidu puhul
  18. kükk

    Mina arvan, et sa koormad oma jalad liialt ära ja need lihtsalt ei kasva aga eks see kõik oleneb ka treenituse astmest.Pigem tee 1x nädalas ala 5x6 ( 80-90% maksimumist ).Tsiteerides Hr. Bonsunat - kui Te ei puhka, siis ei kasva tee mm ka Kdima õiged sõnad ikka Argo
  19. Atkinsi spurt

    Võta igal õhtul ( dieedi ajal ) supilusikatäis kalaõli ( näiteks Mölleri kalamaksaõli ). Argo
  20. Eesti Laul

    Mulle meeldis Traffic, «See päev»
  21. Biitsepsi cm?

    Sina oled küll imemees 3 kuuga pea 6cm biitsa juurde
×