Jump to content

argoll

Kasutajad
  • Sisu loend

    258
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik argoll postitused

  1. keefir või piim ?

    Mõtlev inimene leiab selle tõe väga lihtsalt, sest ta proovib, kas see sobib talle või mitte.Ei ole ju keeruline?Ühtset ja lihtsat tõede ei ole olemas. Argo
  2. keefir või piim ?

    Võtsid mul sõnad suust.Polegi midagi muud lisada Argo
  3. Anne Freitas- brazilian bodybuilder

    Täitsa mees kohe Kahju, et sport on sellise ilusa naise ära lörtsinud Argo
  4. Areng ja kaal

    Kui Sa juba praegu sellist juttu räägid, siis pole sul mõistust kunagi olnudki.Inimesed teevad aastaid rasket tööd ja sina tahad 6 kuuga miski rambo olla?Sul on hea huumorisoon Arvesta sellega, kui sa ükskord enam kreatiini ei kasuta, siis langevad sinu jõunäitajad tublisti.Ei hakka siin pikalt filosofeerima aga selles foorumis on ka sellest mitu teemat.Kokkuvõtteks - näe vaeva ja siis tuleb ka armastus Argo
  5. keefir või piim ?

    Mina olen neid aastakümneid koos tarbinud ja ei ole aru küll saanud, et midagi tavapäratut oleks juhtunud PS: Mina arvan, et siin on jälle sääsest elevant tehtud See on umbes samasugune teema, et miks Hiinas vähk harvaesinev haigus on? Sest nad ei kasuta piimatooteid Argo
  6. kas sellist vormi on võimalik taotleda?

    Minuarust on see tekst ka seal nagu ilus muinasjutt Argo
  7. Inna Uit- ex world champion in womens bodybuilding

    Jagan täpselt samat arvamust Argo
  8. Britt Miller- bodybuilder

    Ilma muskliteta oleks see naine ka väga naiselik.Eks selle lihaga naise seljas ole ikka nii, et kellele sobib ja kellele mitte..Antud naine on küll supperkena Argo
  9. Väike mure.

    Kui Sa oled geneetiliselt väga hea, siis on see võimalik.Teemaalgataja kohe kindlasti seda ei ole.Ma tõesti ei usu, et 25kg liha on võimalik kapsa ja kardulaga omale selga kasvatada Tegelikult oleks päris huvitav vaadata, kuidas sul see õnnestunud on.Vb paned siia enne/pärast mõned pildid? Argo
  10. Väike mure.

    Mis siis, et sinu soov on hetkel ulmeline ( ma usun, et 15kg liha kasvatamine võtab ala 10a pidevat rassimist ) on sinu postitus 17 aastase noormehe kohta hästi vormistatud.Sinu küsimusele on ainult üks vastus.Kuna Sa oled kasvueas, siis söö, söö ja veelkord söö :)Mina soovitaks vahendeid valimata oma päevane kcal hulk täis süüa ... Argo
  11. Sõbranna vajab nõu

    Kui pikk ta on ja palju kaalub?Sööb vähe ja enamust toidust on süsivesikud ( aga noh, 6x nädalas ja füüsiline töö ... ).Ma võin öelda Uus-Meremaa kohta, et sealsed kalapulgad ja viinerid/sardellid on pesuehtsad jahupallid.Ütleks, et viimane saast- siinsed toiduained tunduvad lausa delikatessina Argo
  12. Harjutuste puhtus

    Vat see on kahe otsaga asi.Minu tagasihoidlik arvamus on see, et tuleb ka mustalt teha ( suure raskusega ).See on teema mille üle on vaieldud pikalt internetiavarustes. Argo
  13. Mida süüa?

    Tere, olen taimetoitlane ja sooviks, et keegi aitaks mind toitumiskava koostamisel.Kahjuks ma ei söö järgnevaid asju .... PS: Loe oma esialgne postitus üle ja tee sellest järeldused.Ja kasva suureks ka Argo
  14. Mida süüa?

    Küsi siis mõistlikult aga mitte nagu väike tita.See ei ole delfi naisteka foorum.Kirjutad siia paar mõttetut silpi ja arvad, et keegi sulle arukaid vastuseid annab? Naljatilk Argo
  15. Väike mure.

    Kunagi postitati siia üks väga hea artikkel ( hetkel ei suuda seda leida enam ), et kõige tähtsam on süüa oma kcal täis.Kasvõi valimatult aga teha seda tuleb.Kokkuvõtvalt, söö nagu loom Argo
  16. Uus kava.Mida arvate?

    Sa pead lihtsalt õppima oma keha tundma.See ei juhtu poole aastaga vaid tahab ikka rohkem aega saada ...Pead lihtsalt tunnetama, et mis on just Sinu jaoks parem.Mitte keegi siin ( isegi treener ) ei oska öelda, millised harjutused töötavad Sinu jaoks kõige efektiivsemalt.Tuleb lihtsalt proovida erinevaid variante ja analüüsida neid.Mina oma talupojamõistusega küll nii palju harjutusi ei teeks ( pigem suurem raskus ja vähem harjutusi ).Lihas kasvab ikka siis, kui keha tunneb, et nüüd enam ei jõua Minuarust on noorte meeste kõige suurem probleem selles, et lihasel ei lasta puhata.Tehakse 5-6x nädalas trenni ja arvatakse, et nii ongi õige ( kindlasti mõne jaoks ongi aga tavalise harrastussportlase jaoks on see liig mis liig ).Varsti on Teil kopp maas ja stiimul kadunud, et midagi ei juhtu ja mingit arengut ei ole Argo
  17. kaal ja toitumine

    Huvitav, miks nii rumal küsimus? Argo
  18. MADONNA ja MUSKLID!

    Sellises vanuses naisterahvas võiks juba ise aru saada, et vähene rasvaprotsent toob tema loomuliku vananemise veel ERITI esile. Vaatan seda pilti ja kananahk tuleb peale.Õudukas Argo
  19. Suur mure on ikka sellega?Tahaks kõike kohe ja kiiresti?Keegi ei tea, kui kaua sa oled trenni teinud, milline on sinu kehaehitus jne. Vb on lihas juba peki all olemas aga välja ei paista?Ütleme nii, et vähem möla ja pikem samm Ei midagi isiklikku Piira süsivesikuid ja tee trenni ja küll see kõht ära kaob. Argo
  20. Eeeeee, ma saan aru, et kui pikkus 180, siis kaal 100?Noh, ma olen olnud suht samas seisus.Arvesta, et kõhu kaotamine võtab tunduvalt kauem aega, kui selle kasvatamine Ühesõnaga, arvesta vähemalt poole aastaga.Sel juhul peab toitumine ikka tipp-topp korras olema.Vähem süsivesikuid ( ei mingit õlut jne ).Ühesõnaga - mitte midagi võimatut Argo
  21. extreem dieet.

    Tahad sünnikaalu tagasi saada või?Mõistus võiks ikka pähe ka "kunagi" tulla.Hull lugu! Argo
  22. Silma laserlõikus.

    Sama suur võimalus on saada vereproovi andes omale AIDS Kõik siin elus on risk.Ennem soovitaks minna konsultatsioonile ja siis otsustada, kas seda on ikka vaja või ei. Argo
  23. Silma laserlõikus.

    Jälle on siin "naised saunas rääkisid" vastajad.Kui on asja vastu huvi, siis peab ennem uuringutele minema ja seal seletatakse Teile asi täpselt lahti.Minul on kaks tuttavat inimest selle läbinud ja asjaga väga rahul.Üks vabanes -4 ja teine -2'st. PS: Minu jaoks on see nali mõttetult kallis.Arvesta 10-15k 1 silm. Argo
  24. Mida süüa?

    Ma vaatan, et Sina oled selline "mõtlev" sportlane.Mõttes võtad kaalust alla.Tekib selline tunne, et sul on jube igav ja ainult mõtled .Kui sa nüüd natuke veel mõtled, siis vb sa mõtled välja, et mittemidagi tegemata ei juhtu siin elus midagi Argo
  25. Mure söömisega...

    See kella 6 dieet on vist üks suur "mull".Mõtle, sa oled vähemalt 12h ilma söömata Rohekm vist sõnu vaja ei olegi ... Argo
×