Jump to content

argoll

Kasutajad
  • Sisu loend

    258
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik argoll postitused

  1. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Kas seda Tartus ka on?Huvitaks just kas S või M suurus ( tahaks proovida ). Argo
  2. Shapingu treenerid

    Kui tarbida ennem ja peale trenni aminohappeid/valku peaks pekk kiiremini särisema.Süsivesikutega võiks tõesti 1,5h peale trenni oodata.Juhul, kui pekisäristamine ikka eesmärk on. Argo
  3. Scott Mendelsoni katse lamades surumises 490kg!

    Videost oli väga hästi aru saada, et katse ebaõnnestus.Aga see mees surus 325kg ilma särgita palju paremini, kui mõni mees 300 särgiga Argo
  4. On keegi tarbind ?

    http://mass.fi/product_detail.asp?prod_id=412 Kui see oli 44 pakki, siis mass.fi müüb seda 475 eeku. Argo
  5. Mõnus treening, aga ...

    Ainult käinud?Nüüd hakka trenni ka tegema Tegelikult on need asjad nii, et kellel tuleb kiiresti ja kellel mitte.Sina kuulud sinna B klassi siis ( nagu pesumasinad A,B,C ).Kokkuvõtteks ütles Sulle seda, et edu saavutavad need, kes on järjepidevad. PS: Et mitte Sind solvata, siis mina isklikult kuulun ka sinna pesumasinate klassi B Argo
  6. Vesi kehas peale trenni?

    Teed tund kardiot ja tund jõusaali ja sööd 1000kcal?Palju õnne Huvitav, kui kaua sinu tervis veel vastu peab? Sellise toitumise- ja trenniga seda kaalu ei saavuta ( juhul, kui sa päris nälgima ei hakka ).Pealegi on ülimalt raske mittesportlasel Sinu soovitud kaalu hoida.Ühesõnaga - seame ikka reaalsed eesmärgid ja elu on palju lihtsam Argo
  7. Mis edasi?

    Aga ole hea ja postita siia nüüd mõni pic ka.Oleks päris huvitav vaadata enne/praegu Ainuke probleem on selles, et kaua sa sellisele hullule koormusele veel vastu pead Kõike ilusat, Argo
  8. Mida teie kostate toitumiskava peale?

    Kui selle kava ostab 90kg inimene ja kellel ajud ikka veel õiges kohas on, siis kaotab ta sellega kindlasti kaalu Inimesel on vaja lihtsalt näha, mida ta sööma peab, et kaal langeks.Varieerides natuke kogustega ja tulemus ongi käes.Selleks ei pea geenius olema Argo
  9. Ja sõu vat?Kui ma võidan lotoga 10 milli ja tahan selle kõik hauda kaasa võtta?Kes keelab? Argo
  10. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Nii, mina kandsin oma fitid Hr. Vähile. Kõike ilusat, Argo
  11. Tõsterihmad

    Mina siin ka vaatasin kohvipaksu pealt, et sul on alaselg VÄGA nõrk.Häid jõule kõigile Argo
  12. Tõsterihmad

    Aga tõstevööd sa ju kasutad küki ja jõutõmbe tegemisel?Alaselg nõrk?Ma ei ütleks, et mul käed nüüd nõrgad on aga see aitab konsentreeruda kindlale harjutusele.Kui teha ühes trennis ikka 2-3 tõmbavat harjutust on rihmad väga head PS: Vb peabki varsti kõhuväristajat kasutama hakkama, sest täna sõitis üks vahtralehega tütarlaps mulle 70-ga tagant sisse, nii et ma lendasin autoga kraavi.Siis oleks see ju väga in Argo
  13. Tõsterihmad

    Mina näiteks kasutan seljapäeval neid koguaeg.Saan kindlalt konsentreeruda ainult seljale ja ei pea mõtlema, et kas käed ikka suudavad seda raskust kinni hoida.Nüüd ma olen veel nii mugavaks läinud, et kasutan neid ploki tõmbel, traktoril ja trapetsit tehes. Mina olen väga häpi Argo
  14. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Mina annan oma fitid Hr. Vähi tiimile.Ma usun, et ta on piisavalt kompetentne ja teab, kes ja kui palju midagi vajab.Ühesõnaga minu kõik fitid võib mode maha võtta. Argo
  15. Vormi pildid

    Ma mõtlesin, et paneks ka oma mitte tõsiseltvõetava arvamuse siia.Kui ma peaks pildi järgi otsustama, siis ma pakuks, et see 2kg on juurde tulnud mitte lihase arvelt.Kui ikka ei söö, siis ei tule seda liha ka.Võid ennast hulluks lahmida saalis aga no ei tule Kui eesmärgiks on ikka liha luudele kasvatada, siis 2kg ja 2 kuud on ilmselgelt vähe.Minuarust kirbu pilt ( kus tal kõht ees on ) on ehe näide sellest, kuidas peab ennast nuumama, et edu saavutada.Pean tunnistama, et see töötab Argo
  16. Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

    Mul on ka pakkuda 1017 fitti.Abiks ikka Kuhu ainult kanda? Argo
  17. Projekt 6 Kanget

    Sa võrdled jälle siin muna ja kana.Kaido Leesmann on oma ringkonnas VÄGA tuntud inimene. Argo
  18. Ainevahetus

    Proovi täisteramüslit. Argo
  19. Seksi- ja steroidisõprade foorum ikka Argo
  20. Sina sooviksid kindlasti õitsvat sotsialismi tagasi, kus tehti aga ei räägitud? Argo
  21. No ma ei tea, siuke hülgemöla ajab mind ka närvi.Ootaks ennem B proovi ära ja siis teeks järeldused.Kui tarvitas, siis ka vastutab selle eest.Kui Sa aga eksid, siis kustutad kõik oma postid ära?Vahel ei saa ma tõesti mõnest mehest aru ... Argo
  22. sinu unistuste keha

    Mehe seisukohast on naise taguots igas suuruses atraktiivne - peaasi, et ta trimmis oleks Pildil olevat taguotsa on kohe kindlasti keegi tark arst tuuninud Argo
  23. sinu unistuste keha

    Ei oska siit küll midagi ära võtta ega juurde panna Argo
  24. Ei lähe just teemasse aga Sul on siin endal ka vigu nagu sigu Argo
  25. Vajaks tsipa abi!

    Kõige efektiivsem moodus, kuidas saada ilus taguots ja jalad Argo
×