Jump to content

argoll

Kasutajad
  • Sisu loend

    258
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik argoll postitused

  1. Vajan Teie Abi

    Selle raha eest telli omale korralik toitumiskava.Ma usun, et mass tuleb sul siis mühinal ja ema ka õnnelik Argo
  2. Suured reied

    Ma ei tahaks hästi uskuda, et sellel 19a tütarlapsel mingit imerohtu jalgade jaoks vaja oleks.Kui vaatada pikkuse/kaalu suhet, siis see "imerohi" on lihtsalt -5kg, mis on saavutatav trenni/toitumisega Argo
  3. Jõusaalid põhja tallinnas

    Ega kõik Argod nüüd Aderid ei ole Minu jaoks on trenn lihtsalt fun ja kõik.Pealegi ei ole üldse tugev Aga täna käisin Gymlecos ja täitsa meeldis ... Argo
  4. Kuidas saada lahti rasvast kõhul

    Kohe näha Aile, et Sa ikka õige mees ei ole Argo
  5. Jõusaalid põhja tallinnas

    Aitäh Sulle info eest!Aga ära mind enam kunagi teieta, sest nii vana ma veel ei ole Argo
  6. Jõusaalid põhja tallinnas

    Kas Tulbi spordiklubi kohta oskab keegi midagi positiivset/negatiivset ütelda?Iseenesest mul sinna kiviga visata.Vb proovin hoopis Gymleco ära Tänud ette, Argo
  7. Kre-alkalyn, arginiin ja aeroobne päev!

    No 40 minutilise aeroobse trenni jaoks seda kompotti küll süüa pole vaja.Piisaks täesti valgukoksist. Argo
  8. Beachbody Insanity

    Hinnatundlik oled, siis vb tõesti on odavam viinamarjasuhkrut kasutadada.Kui toitumine paigas, siis vaevalt sa 40g kiireid süsikaid ära kasutad ( osa läheb lihtsalt naha vahele ).Neid imekavasid mida ameerikamaal treitakse, ei tasuks väga tõsiselt võtta.Selliste portaalide moto on müüa, müüa, müüa ja veelkord müüa.Kui see 40g on sinu jaoks tähtis, siis pigem kasuta kvaliteetseid süsivesikuid ( ei hakka siin kedagi reklaamima ).Ma ei tea, kas kardio puhul kreatiinist ( erinevad uuringud näitavad 50:50 ) abi on aga beeta-alaniin on küll väga tähtis. Argo
  9. Mina Sinu asemel võtaks kindlasti Annika pakutust kinni, sest probleem on tõesti psühholoogiline.Kui sa ei taha olla lõdisev pekike ( nagu sa kirjutasid ), siis ainuke võimalus ongi alustada lihastreeningut. Kõike ilusat Sulle, Argo
  10. Massilisajad

    Valku ja süsikaid kasutatakse ikka taastusprotsessi käivitamiseks.Ma ei usu, et siin kehtib reegel - mida rohkem seda uhkem.Kui tahad kauem läbi saada, siis lisa sheikerisse 50g.Ma usun, et 20g valku ja 20g süsikaid on just täpselt paras selle protsessi käivitamiseks ... Argo
  11. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Ma ei usu, et keegi seda nalja tõsiselt võtab aga kurb on lihtsalt see, et ühel heal päeval ongi see sait kuidagi spordikauge.Nii lihtsalt on.Ma usun, et kirp on piisavalt täiskasvanud inimene ja saab sellest naljast aru. Argo
  12. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Ma loodan, et bonsuna tegijad saavad peagi aru, et teise SL Õhtulehe tegemine neid kuhugi ei vii. Argo
  13. Ega meie tervishoiusüsteem ongi nii ülesse ehitatud, et peab ennast ise googli kaudu ravima A lipoma is a slow-growing, fatty tumor situated between the skin and the muscle layer that moves readily with pressure. Lipomas often occur in the neck, shoulders, back, arms and thighs. They could be several and persists for years and can occur at any age. A lipoma is usually harmless. Treatment is not needed unless it is painful or is growing and surgical resection is indicated.
  14. Pidev väsimus

    Nii madalal, kui ka rõrgel vererõhul on sarnased sümtomid.Oled üldse mõõtnud?Ma pakun, et sul vererõhk hoopis madal ... Argo
  15. Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

    Minu lemmik bränd on Pepe Jeans.Hind on päris soolane aga teksad on väga kiftid ... Argo
  16. Treeningkava kohandamine

    Vat protsente ei teagi aga - Clemons and Aaron (1997) found that the triceps and anterior head of the deltoid were the most active muscles during the bench press (compared with the pectoralis major and biceps). Argo
  17. Treeningkava kohandamine

    Ega see rinna kuju nüüd väga ei suru ka.Selleks peab ikka olema väga tugev triitseps ja õla esiosa, mis Sul on. Argo
  18. Treeningkava kohandamine

    Kui teha jalale ikka intensiivne trenn, siis mina üle 3 harjutuse ei jõuagi teha, sest kükk ja jalapress teevad juba täitsa kutuks.Muidugi ei tea mis eesmärgid noormehel on. Argo
  19. Kuidas mõjutada arsti?

    Ma pakun, et see opp aitaks sind kindlasti.Mul ka limaskest kuivas ja pidevalt oli probleemiks nohu ja ninakinnisus.Põhimõtteliselt võtab see protseduur aega maksimaalselt 5 min.Mulle pakuti ka algul neid steroidi baasil tilkasid.Edu Sulle! Argo
  20. Kuidas mõjutada arsti?

    Kas nina on ka pidevalt kinni või on ainult probleem nohus?Kui nina on pidevalt kinni, siis see nn opp ( laseriga lõigatakse ninas olevad kanalid suuremaks ) on küll väga hea lahendus.Minu arst ütles kohe, et tilgad on ajutine leevendus sellele probleemile.Valisin kohe opi ja nüüd pea 2a juba saan normaalselt öösel magada. Argo
  21. Kui tütarlaps päevas 1-1,5L piima joob ja kaeraküpsiseid krõbistab, siis jääbki see talje ainult unistuseks.Kui loodus selle peki ümber kõhu voolib, siis tuleb piimaga küll piiri pidada.Võid ju ennast segaseks treenida aga kui toitumine on paigast ära, siis tulemus ikka ümmargune null. Argo
  22. Mina isiklikult ei tahaks hästi uskuda, et Joker midagi keelatut kasutanud on.Sellisel juhul oleks see bonsuna lehekülje surm.Ma ei usu, et ta sellega riskima hakkaks.Tundub ainult, et vorm on kuidagi väga vesine piltide pealt.Tahaks näha hoopis seda, milline tema lavavorm välja nägema hakkab.Sealt tuleks kindlasti maha koorida 15+ kilo. Argo
  23. Valk ja areng

    Ei tahaks hästi uskuda, et sul valgust nüüd puudus on.See 4-5x jõusaali asenda kolme korraga ja kasuta rohkem baasharjutusi nagu kükk, surumine ja jõutõmme. Argo
  24. Suveks vormi!

    Jookide kalorsus 100 ml kohta - viin 214-226 kcal , punane vein 72-95 kcal Argo
  25. Kõhulihased peale sünnitust

    Perekooli foorumis on seda teemat lahatud päris palju.Lähenetud on iga nurga alt Otsi sealt ... Argo
×