Jump to content

Heddi

Kasutajad
  • Sisu loend

    61
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Heddi

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 06.05.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Aitaksite?

    No vabanust aga kui Sa nii tark oled siis miks siis üldse siis abi küsid? Natuke vale koht küsimaks kuidas ma ei tea paari kuuga saaks selliseid kaalunumbreid alla..Äkki kuskil kollases ajakirjanudes või anoreksikute lehel leiad sellisele küsimusele vastuse..aga vaevalt ka nemad nii kiirelt selliseid numbreid alla võtavad..
  2. Nii asun uurima.. Aitääh ka loomulikult )
  3. Seda ka jah..sest ütleme nii,et vorm on nii 5 kg võrra kosunud-ja seda mitte lihase arvelt Aga üldiselt põletada efektiivselt rasva ning parandada ka üldist lihasvormi.
  4. Äkki seletad ka miks?
  5. Tere! Usun,et olete palju selle teemaga ka kokkupuutunud,kuid siiski.. ) Küsimus nimelt selline..Kuidas soovitate ja mis millega kaasneb. Nimelt olen üldiselt 5 korda nädalas kuskil 1,5 tundi teinud sörk/kiirkõnd ( terve maa ei sisalda sörki,kuna olen eelnevad 2 aastat teinud kuskil 12 km.kiirkõndi 5 korda nädalas.Kuid kuskile on ju vaja ka areneda ) Nüüd nimelt plaan selline,et ühendada juurde ka jõutrenn ning samuti loomulikult arendada jooksu.. Mul on nimelt peas 2 mõtet. Kas mõttekam oleks teha 5korda nädalas 30-45 min. sörki + 30-45 min. jõusaali ( sealjuures erinevad lihasharjutusi matil,mitte vaid masinatel) või siis jätta need trennid siiski eraldi päevadele? nt. 3 korda nädalas sörk/kõnd kuskil 60-120 min. ja siis teha 60 min. 2-3 korda nädalas jõusaali,teisi lihasharjutusi? Ette tänades )
  6. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Tuleb tagasi ka siis kui jätkatakse täpselt sama toitumist/liikumist kui preparaadi võtmisel? ( loll küsimus vb aga..)
  7. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    See artikkel pani küll asja üle järgi mõtlema..Kuid antud toote puhul on kapslite arv päevas ka ikka suhteliselt suur,kui äkki paar kapslit kokku päevas võtta ei oleks efekt selline..kuid mine sa muidugi tea..organismid ju erinevad siiski. Ja see muidugi ka,et seda kogust arvestades peaks olema see kuidagi kaalu järgi arvestatud,mitte üldiselt 2-3 kapslit korraga pandud..sest on ikka suur vahe kui sama koguse võtab 100 kg mees või 60 kg naine..
  8. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Kas see siit või kuskilt mujalt aadressilt? Kas ise tarbinud? Millised tulemused?(milline arv,kui pikalt trenn)
  9. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    See kõik on iseenesest loogiline..muidugi sellele,et päris tühja kõhuga trenni teha vaidlen vastu.Midagi kerget enne trenni või tavaline söögikord ~ paar tundi enne trenni on vast efektiivsem energia mõttes,muidugi tühja kõhuga võib rasva rohkem põletada kuid ilma energiata ja ikka pool päeva söömata olles suurt ei jõua..Ja kui nii pikka aega peale trenni ja enne ka söömata olla siis ma kuulen vaid kõhukorinat ning jõudu ei ole isegi magamiseks
  10. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    No ütleme nii,et vahepeal natukene käest asi läinud.. nüüd üritan kõigest väest enda tahet ja kõike muud ilusti tagasi saada. Muidugi langeb kaal treeningu ja õige toitumisega. Aga tahaks,et energiat rohkem oleks ning rasva põletus efektiivne oleks. Ja kui enamus inimesi siin arvab,et sellised tooted on liiga kahjulikud ning tulemusi ei anna siis ei hakka proovima. Aga sooviks just erinevaid arvamusi selle toote kohta,ning see antud aadress mis väidab selle tohutut kahjulikkust minus suuri tundeid ei avaldanud,kuna vb ma ise ei vaadanud tähelepanelikult aga seal ei oldud seda just kõige paremini põhjendatud just miks ja mis ained,mis kogused tervisehädasid põhjustavad.. Ning see vastus ei ole teemast mööda. Lihtsalt häirib see,et kohe tuleb kuskilt vastuseid halvusta tooniga mitte toote vaid millegi muu kohta. Ok saan aru,et Eesti ilm täna on vihale ajav ning kõigil pisut noriv meeleolu aga siiski:DD
  11. Rasvapõletaja "Thermonex" BSN

    Hästi lihtsalt ja midagi tegemata ei tule midagi. Lihtsalt ei kirjutanud siia mida,kui palju jne teen. See,et pidev treening ning tasakaalustatud toitumine asjaga kaasa käib see on selgemast selgem. EI OLE VAJA iga sellise teema kohta kohe kirjutada halvustavalt. Ärge vastake üldse kui vastused küsimuste kohta ei käi
  12. Tere! Kas kellegil on selle rasvapõletajaga kogemusi? millised olid tulemused? Kaua toodet tarbisite? Ja ehk oskab keegi veel soovitada naisterahvale rasvapõletajat,mis oleks efektiivne kuid odavam või tuleks päevas vähem koguseid võtta.
  13. Kui aus olla siis ega ma suurest ei saagi aru nendest n-ö "kuulsuste jumaldajadest" selles mõttes,et muidugi me pidevalt näme neid nii teles,kui ka ajakirjades-aga kas keegi sellele on mõelnud,et kas need inimesed ka niisama sellised nt. on? Kuigi see ei ole teema... ma ei taha nüüd kellegile halvasti öelda aga see kuulsuste "armastus" on suhteliselt siiski noore ea viga..või samas võin selle väite ka ise ümber lükata.. Ja muidugi on ikka VÄGA kauneid väljamaa naisi.Aga muidugi on lihtne näited kellegi tuntud inimese peal tuua.. aga no mehed Eesti naised on ikka ju kõige ilusamad?!
  14. See lause on nüüd küll midagi õiget Üks aforism ka u. selline-täpselt ei ole küll meeles. aga "Armumine on jõud mis paneb kaks inimest üksteise poole liikuma,armastus on see mis need kaks liidab ja koos hoiab" Umbes nii vist oli
  15. Kuna eelnevalt on olnud küsimus,et "millised mehed meeldivad naistele" siis nüüd küsiks,et millised naised mehed teile meeldivad ? Kirjeldage nii põhjalikult kui oskate Seejuures ma ei mõtle ainult kehaehitust vaid ka nt. nägu/riietust jms
×