Jump to content

toonus

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik toonus postitused

  1. Mure bitsepsiga

    See on märk sellest, et lihas ikka kasvab! Lihase kuju ja välimus võib individuaalselt erineda ikka päris suuresti, kui ei valuta ega muidu häda ei tee, siis pole hullu. Söö ka rohkem, siis kasvab vähe suuremaks.
  2. Muusika

    Michael Jackson´i "Smooth Criminal" tema uuelt plaadilt "The Dutch Collection". Lihtsalt parim!!
  3. Kamajahu

    Kuna mul on praegu nn massiperiood, siis hommikul teen 1,25l pudelisse valmis joogi: 80g kamajahu, 70g maltotekstriini, 40g glükoosi, 30g vadakuvalku, 30g sojavalku, 7g kakaod, 10g linajahu, 7g õietolmu. Enne magamaminekut 30g kaseiini ja tavaliselt lisan sinna veel 25g kama ka, pluss supilusikatäis rapsi- oliiviõli segu. Vahepeal ostan mõne uue toidulisandi ka veebipoest prooviks, et olla kursis mis häid aineid jälle avastatud! Eesmärk on saada siiski u 110 kiloseks loomaks Mitte mingisuguseks pekimaoks aga mõõtmed võiks järgmised olla: rind 132cm, biitseps 46cm, kõht 98cm, reis 68cm, säär 45cm. Sellega oleks täitsa rahul, siis oleks selles vallas eesmärk nagu täidetud! Ma usun endasse ja kui tervis vastu peab, siis ka saavutan selle. Jõudu kõigile!
  4. Kamajahu

    No ikka terve elu vaikselt kasvanud! Kuna mul on kiire ainevahetus ja kaldun pigem kõhnusele, siis siiski olen praegu 100kg(pikkus 181cm). Eks nats on pekki ikka ka aga kuivus polegi kunagi suureks eesmärgiks olnud. Ma vaatan jõusallitreeningut rohkem praktilisuse poole pealt. Tähtsaim minu jaoks jõud, et jõuaks rasket tööd teha, kui vaja!
  5. Lugesin siin vanu foorumi teemasid ja hakkas silma kurb kahtlus... Foorumikaaslane kasutajanimega "aise" tellis endale pudeli 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone`i ja kirjutas 26 märts 2007a: "Kui ma ellu jään, siis annan ka tulemustest teada!" Viimati on ta siin käinud 2 aprill 2007a. Kas tõesti viis see pudelike venna manalateele? Keegi oskab midagi öelda? Siit ka laiem küsimus. Kas tõesti kõik siin veebipoes müüdavad toidulisandid on nii süütud nagu purgipeal kirjas, st ilma kõrvalmõjudeta. Kirjutage omast kogemusest, milliseid kõrvalnähte olete te tundnud kasutades erinevaid toidulisandeid.
  6. Kamajahu

    Keegi polegi ju väitnud, et kama on täiuslik valguallikas. Peamine on siiski vitamiinid, mineraalained, kiudained ja vajalikud süsivesikud. Et saada "täiusliku" valku, võib segada kama vadakupulbriga. Peale trenni joomiseks näiteks glükoosi ka lisaks ja super!
  7. Kamajahu

    Mis töötlemisse puutub, siis terad, millest kamajahu valmistatakse, kõigepealt keedetakse, siis kuivatatakse, röstitakse ja siis jahvatatakse. Nii et toores pole kama ammugi mitte!
  8. Jõulud.

    Kauneid jõule kallid foorumikaaslased!
  9. Võibolla on seal midagi uut, mida ise veel ei tea...vaja ju parim tulemus saada ikkagi!
  10. Panen kohe 400 Fit`i ära, see ju ikka väärt asi!
  11. Sooviks abi või rohkem nõu!

    Võta banaan ka veel kõrvale ja siis on OK! PS: Kui sealkandis muidugi neid müüakse...
  12. + Oksjonil on 9-10 dets. Beta-Alanine Fast ilt

    Tead, olen üle poole oma elust trenni teinud. Söönud makarone ja liha näost sisse. Lihas ikka väga visalt kasvanud. Proovin nüüd neid pulbreid siis sisse ajada. Kui nüüd ka kasvama ei hakka, siis on selge, et olen valesti trenni teinud või ma lihtsalt ei kasvagi suuremaks! Praegused andmed siis niisugused: vanus 27a, pikkus 181cm, kaal 100kg, kõht 92cm, rind 124cm, biitseps 42cm, reis 65cm. No see ju ikka vähe... Kui huvitab, siis võin paari kuu pärast, kui need pulbrid kõik sisse söödud, muutustest kirjutada!
  13. + Oksjonil on 9-10 dets. Beta-Alanine Fast ilt

    Oleks vist isegi 875ga saanud? Oopiumil ei olegi ju FIt`te!
  14. No nii üles ei tasu hinda vist ikka kruvida!
×