Jump to content

toonus

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik toonus postitused

  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    181cm, 100kg, 27a
  2. + N-R oksjon ALL STARS GAIN PLEX

    Tegid ära Soomusk, pole midagi öelda...retsept igaljuhul! Eks pean nüüd poest ostma...
  3. + N-R oksjon ALL STARS GAIN PLEX

    Mina olen väga rahul! Eks kes oktsioniga mingi hea toote soodsalt saanud ostab seda ka poest edasi ja nii läheb läbimüük ka paremaks.
  4. + N-R oksjon ALL STARS GAIN PLEX

    Juba ostsin!!! Loodetavasti Romeo83 ei taha!
  5. + N-R oksjon ALL STARS GAIN PLEX

    Sind Ott on pandud hinda kruvima jah? No ega eelnevad tooded on jah päris hea hinnaga läinud!
  6. K-N oksjon DIEEDIKOMBO

    1150 Muudetud: gmaster: Oli segadus, tegelikult oli postitatud aja sees ja kehtis.
  7. Basic toidulisandid

    www.powersport.ee kodulehel on müügil erinevad Basic toidulisandid, kas keegi on sealt midagi ostnud või tarvitanud Basicu tooteid? Hinnad tunduvad kuidagi kahtlaselt odavad...kilo valku saab juba 140 krooniga!? Kas toimib ka, või on tegemist mingi saepuruga? Oleks muidugi võinud juba varem küsida, esimese hooga tellisin selle valgu ja aminohappete tabletid(hea tavasöögile juurde võtta, kui vähe valku söögis) ära. Valgu maitse on küll kahtlane, aga koos Whey Gold Standardiga(Rocky Road) segatuna täitsa talutav.
  8. Basic toidulisandid

    Ühesõnaga keegi ei tea siis midagi asjast?!
  9. kaal ja pikkus...

    Pikkus 182 Kaal 97 Vanusepoolest nagu enam ei kasva, kaaluda tahaks 110kg, samas rasvaprotsent võiks kuskil maks 15 olla.
  10. Kuidas suhtute noortesse jõusaalis?

    Suhtun algajatesse trennimeestesse alati hästi, kui mõni ikka midagi totaalselt valesti teeb, siis lähen õpetan(muidugi juhul, kui olen kindel, et ikka ise seda õigesti teha oskan). Niisugune natuke naljaks lugu veel rääkida, et astus saali sisse umbes 14 aastane kutt, välimuse järgi kusagil 45 kilone. Keegi oli jalapressi varem 25kg kettaid täis toppinud ja nad sinna peale jätnudki. See noor poiss tahtis hakata jalga tegema, tuli minu juurde ja ütles, et palun tõstke need kettad maha, tema ei jõua. Mina, kui abivalmis inimene, tõstsin siis nad sealt maha. Pole ju teha midagi, kui ei jõua, täisa normaalne. Muidu need ajavad küll nats vihale, kui ma teen näiteks rinnalt surumist, käin korraks eemal(kasvõi pissil näiteks) ja tagasitulles on keegi kangi juba ketastest tühjaks ajanud ning üritab mingisugust imeliku harjutust seal punnitada. Seda ikka juhtub, sellepärast püüangi käia trennis sellistel aegadel, kui on vähem rahvast. Seniks jõudu kõigile noortele ja algajatele! Kunagi ei ole liiga hilja alustada!
  11. käed "surevad" öösel

    Kunagi oli sama probleem, kui ei viitsinud lihaseid eriti venitada. Nüüd venitan korralikult ja enam sellist asja ei ole, lihased taastuvad ka kiiremini. Jõudu!
×