Jump to content

toonus

Kasutajad
  • Sisu loend

    56
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik toonus postitused

  1. Kas jooksmine pärsib lihaskasvu?

    See ei sega lihaskasvu, jookse rahus edasi! Ainult söö sellevõrra rohkem, kui tahad lihast kasvatada, sest jooksmine võtab lisaenergiat.
  2. Massilisajad

    Palun ära tee sellist viga, mida teeb enamus algajaid. Alguses tuleb ju niigi jõudu ja massi, kui korralikult sööd. Pane kõigepealt paika korralik treeningkava ja toitumine. Kui Sul juba praegu jõudu ei tule ja lihas ei kasva, siis otsi probleeme sealt. Liiga kiiresti ei ole ka hea, kui tuleb. Liigesed ja lihaste kinnituskohad ei jõua selle koormuse ja raskusega harjuda. Tekivad kergesti vigastused, mis võivad Sind kimbutada terve elu. Tee korralikult paar aastat trenni(korralik põhi alla), siis vaata mõne sellise lisandi peale nagu Anatorp70. Mõnda tavalist valgupulbrit võid küll proovida just peale trenni joomiseks, kaks banaani ka kõrvale ja ok!
  3. Linajahu, milleks?

    Niisugune limajas vedelik tuleb. Maitse eriti hea pole. Sellepärast ongi hea segada trennisheigiga näiteks, siis ei saa midagi halba aru.
  4. Kombo?

    Kui on võimalik korralikult süüa, siis tasub loomulikult eelistada seda! Algajale on vaja ikka kõik ilusti lahti seletada, äkki saab aru, et enne trenni pole vaja üldse süüa...
  5. Kombo?

    Eesmärk on massi juurde võtta, sellepärast nii palju süsivesikuid. 35. grammis Hera`s on 26,6g valku(vaata tootekirjeldust). Kui võtta tund enne trenni 26,6g valku ja siis tunni pärast teha umbes kaks tundi trenni, siis saab valgukordade vaheks kolm tundi. Iga kolme tunni tagant tarvitada 26,6g valku pole kindlasti palju. Näiteks mina oma 100kg juures, kasutan u 40g valku. Nagu vanasõnagi ütleb: "Pigem rohkem, kui vähem!"
  6. Kombo?

    Miks ütled, et enne trenni pole vaja? Ega tühja kõhuga trenni ju ei lähe. Kui sheiki ei võta, siis pead kindlasti valke ja pika ahelaga süsivesikuid enne trenni sööma. Muidu ei jõua trennis midagi teha. Mis kasu siis peale trenni kõvast valgu-süsivesikute pommist on, kui trennis midagi liigutadagi ei jõudnud?!?!
  7. Kamajahu

    Kui panna siin saidil otsingusse kamajahu, siis ei leia selle kohta suurt midagi. Ometi on tegemist sportlasele väga olulise toiduainega, mis sisaldab rohkelt kiudaineid, mineraale ja vitamiine. Kama võib asendada paljusid müüdavaid massilisajaid või siis täiendada neid. Kilo hind on veidi üle kolmekümne krooni. Sisaldab süsivesikuid 63,6g, valke 15,6g ja rasvu 2,7g. Olen vahelduva eduga seda terve elu söönud. Viimasel ajal olen suurendanud päevast kogust 80 grammini, segades seda teiste taastusjookidega. Kuidas on teil kama tarbimisega või olen mina väheseid "veidrikke" kes seda toitu hindab ja jumaldab? Lisalugemist: http://etv.err.ee/index.php?0539936
  8. Kamajahu

    Usu mind, kama on tegija! Tegijad kulturistid/jõutõstjad sellest eriti ei räägi, sest kõik nad on ju äriga seotud. Igasuguste massilisalate müük langeks tohutult, kui kõik hakkaksid oma jõujookide hulka kamajahu segama!
  9. Kombo?

    Täiendaks seda juttu järgmiselt. Trennivabal päeval ei ole vaja 10g kreatiini võtta. Võta kohe hommikul 5g koos 50g(100ml) dextroga. Kui tahad massi kasvatada, siis soovitan osta juurde veel Malto6`te. Trennipäeval teeksin nii: hommikul 5g(kuhjaga teelusikatäis) kreatiini koos 50g(100ml) dextroga, umbes tund enne trenni 35g(100ml) herat koos 50g(100ml) malto6`ga, pärast trenni 35g herat, 50g dextrot ja 50 maltot (kõigi ainete milliliitrid vastavad antud grammidele, katsetasin väga täpse kaaluga). Loomulikult pane tavasöögikorrad ka korralikult paika, söö vähemalt iga kolme tunni tagant. Kui treening on ka paigas, siis tahad või mitte, lihas lihtsalt hakkab kasvma!
  10. Pidevalt haige

    Minu haigused mandlitest õnneks/kahjuks ei ole. Arst vaatas üle, ütles, et on nagu beebil. Tähendab see siis head või halba?! :S Mul muidu tolmuallergia, sellepärast ninaga tihti probleeme(vahest nina kinni, teinekord vesine). Sellepärast vist ka külmetushaigused tulevad kergemini ligi. Kas keegi, kellel ka allergia, on tihi haige? On see üldse omavahel seotud?
  11. Pidevalt haige

    Ma just mõtlesin sama teema teha, juba viis päeva kodus, hulluks võib minna! Iga kuu on haigus kallal, korralikut trenni teha ei saa. Hakkab juba jõud ja lihas tulema, vollaa, kurk valus, nohu, palavik 37,5. Ära tüütab! Toitun tervislikult, söön mett, küüslauku, punast päevakübarat, vitamiine, joon erinevaid teesid... Ise kahtlustan ületreeningut, mis muudab organismi nõrgaks. Haigusest vabanen, siis tahan jälle hullu panna, ei suuda rahulikult treenida. Äkki Sul ka sama probleem, pingutad üle lihtsalt? Stress, närvipinge?
  12. Teie igapäevane toitumine

    Kas on saladus kuidas endale elatist teenid? Tahaks tegelt ka sellist elustiili nagu Sul. Siis ainult sööks, magaks ja treeniks. Anna palun mingisuguseid vihjeid!
  13. Teie igapäevane toitumine

    12 tundi magad või? Tööl ei käigi? Veab mõnel... Hommikuks suur õun, kolm muna, puder, 400ml piima. Lõunaks tatrapuder, liha, toorsalat, tee. Õhtuks puder/riis/kartul ja liha või pelmeenid, suur porgand, mahl. Lisaks segan endale iga päev 1,25 l pudelitäie jooki, mida tarbin söögikordade vahel: 80g kamajahu, 30g vadakut(WGS), 30g sojavalku(Soija90), 40g maltodekstriini(Malto6), 40g glükoosi(Trauben zucker), 7g kakaod, 7g linajahu, 5g õietolmu. Päevas lisaks veel paar baanaani ja peotäis pähkli-, kõrvitsaseemne-, päevalilleseemne-, mandli segu. Enne magamaminekut 30g kaseiini(Maito90), 20g kamajahu, supilusikatäis oliivi-rapsiõli segu. Vanus 27, pikkus 181cm, kaal 102kg. Trenni 4x nädalas keha jaotatuna kolmeks. Jõudu ja head isu!
  14. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

    No loomulikult pesen ka mina hoolikalt hambaid, aga ta krt tunneb ikka ära. Tal vist hea maitsemeel! Muidu mulle maitseb ka küüslauk, kuid samal põhjusel neelan hoopis kapsleid.
  15. Mida süüa peale hilisõhtust trenni?

    Lõhe väga hea, eriti õhtuti, palju omega 3 rasvhappeid jne. Paar viilu täistera leiba ikka kõrvale, natuke süsivesikuid ka ju vaja. Isiklikult väldin tavaliselt õhtul kala söömist sellepärast, et siis ei lase naine enam ligi, talle ei meeldi kalahaisust meest suudelda. Sul ei ole sellist probleemi?
  16. kuidas saate süüa

    Ma juba kuus aastat söönud "Farmi" rosina kohupiimakreemi. Maitseb nii, et pistaks korraga vabalt kolm topsi sisse. 220g tops maksab u 12.-, 100. grammis valku 13,5, süs 14,2, rasva 4,5. Oma maitsetut võid maitsestada glükoosiga näiteks, ajab ka asja ära!
×