Jump to content

villu_v

Kasutajad
  • Sisu loend

    118
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik villu_v postitused

  1. Küsimus? Lugesin kusagilt et ühe toidukorraga pole mõtet rohkem kui 22g valku süüa, kuna organism ei suuda rohkem omastada. Samas öeldakse 1 kg kehakaalu kohta on vaja 2g või isegi rohkem valku päevas, 100 kg mees peaks siis sööma vähemalt 9 korda päevas. Kui siia juurde lisada veel 3 tunni reegel siis jääb nagu 24h väheks? Kus peitub tõde?
  2. Kas kusagil on üleval juba toimunud võistluste tulemused?
  3. Super toode????

    Krt haige värk, sinna ei saagi ju tegelikult üldse kometaare lisada
  4. 2) Lõuatõmbamine lai haare 8,8,8,6 Palju sa sellises seerjas lisarakust kasutad?
  5. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Suure kõhuga meestel on see surumine kuidagi imelik ka, 10 cm alla siis tuleb juba kõht ette.
  6. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Tahakski näha suuri jurakaid, kelle välimuses kajastuks ka nende looma jõud, mitte aga looma jõuga pekinägusi. enda välimus võiks ikka natuke huvitada
  7. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Suurem osa jõudõstjaid võiksid siis rohkem oma toitumist jälgida, pole mõtet rõvedalt paksuks süüs. Publikul meeldiks ka rohkem ma arvan, kellele ikka paksusi meeldib vahtida.
  8. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Põhimõtteliselt ei pea siis paksuks sööma et suuri raskusi liigutada?
  9. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Üks veits teemast mööda küsimus? Miks enamus mehi suure rasva protsendiga on? Kas rasvaprotsent annab kuidagi jõudu juurde või miks see kasulik on?
  10. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Õige jutt
  11. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Aga kas mitte 300 sägiga samamoodi ei mõju, kui 200 ilma särgita
  12. IPF Classic Powerlifting World Cup

    See vomeli võrdlus on hea:)
  13. IPF Classic Powerlifting World Cup

  14. IPF Classic Powerlifting World Cup

    100 kg ikka
  15. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Naelikud ei anna sulle otseselt kiirust. Särgiga surumisel aga annab minumeelest särk jõudu juurde küll. või ma eksin? Pole ise särgiga surunud, aga olen koolnud et 10 kg'ga tuleb kang alla tõmmata:)
  16. IPF Classic Powerlifting World Cup

    Ma usun küll, et ilma varustuseta surumise vastu oleks huvi suurem. Varustus ei ole ju mingi niisama turvavarustus, see ju konkreetselt aitab kaasa surumisele. Iga mees võiks ikka ise ilma mingi särgi abita suruda.
  17. Kui suur on rasvaprotsendi vahe võistustel ja võistlusvälise aja vahel? ega see vist väga suur ei ole. Kui hakata rasvaprotsenti vähendama, kui rasvaprotsent on 20, siis peaksid vist jõunäitajad rohkem vähenema?
  18. Ott kui palju erineb sinu max jõud ennem võistlusi ja võistlusvälisel ajal?
  19. Kulturism on surnud

    Ega ma sellest jõnksutamisest ei räägi, räägin ikka sellest mida mees oma kehaga teeb.
  20. Kulturism on surnud

    Aga sisult on asi täpselt sama ju:)
  21. Kulturism on surnud

    Kulturism pigem nagu ongi nagu sportlik elustiil, pitte aga täiskohaga sport. Võib ju ka öelda, et tegelikult on tegemist hoopiski sprtliku kuntstiga http://www.youtube.com/watch?v=bzW-yeecEFU Sellest mehest oli juttu ka viimases pealtnägias
  22. Kulturism on surnud

    Spordis peaks ikka sooritus ise piisavalt huvitav olema.
  23. Kulturism on surnud

    Mõtetu näide.
  24. Kulturism on surnud

    Kahjuks ei ole ise kohal käinud. Ega mul kulturismi vasu midagi ei ole, ise käin ka 5x nadalas saalis, aga lihtsalt see mis toimub kulturismis laval ei ole minumeelest spordivõistlus.
×