Jump to content

Ruts456

Kasutajad
  • Sisu loend

    154
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Ruts456 viimane päevavõit oli April 23 2013

Ruts456's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

7 Neutraalne

Ruts456

  • Tase
    Kasutaja

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. EPF Classic Open Junior & Sub Junior 2015

    Palju õnne Harrile ka minu poolt!
  2. EMV jõutõstmises 2015 - TULEMUSED!

    Märkasin üht väikest viga teksti eelviimases lõigus. "...kolmandana -83 kg kaaluv Rauno Kõlu (230 kg +160 kg + 235 kg)." - ma nimelt olin seekord kehakaalus -93kg, mitte -83.
  3. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Ma loodan, et Rait ehk ei pahanda, kui ma lisan ta küki video siia.
  4. Kui Sa minult nii konkreetselt küsid, siis ma tooksin välja selle, et HC gym pole EKFL liikmesklubi ja siis ilmselt ei saa ka selle klubi all võistelda(aga ma pole täiesti kindel selles, kas see asi käib ikka nii). Teine variant on see, et lihtsalt härra ei öelnud registreerimisel, mis spordiklubi all ta võistleb. Lihtne.
  5. Videos ilusti mees tänab HC gym'i, Timo Majurit ja oma treenerit. Ma usun, et siit võib järeldada ühemõtteliselt, et ta treenis HC gym'is ja ettevalmistusel aitasid kaasa Timo Majuri ja tema treener Sergei.
  6. Marius Lemming blogi

    Ma pole küll eriline treener, kuid ma arvan, et võistlusnädalal peaks ikka taastavaid trenne tegema, mitte enam algraskuseid proovima ning see kolmapäevane kiirusliku küki ja surumise päev tundub juba liiast, ega sa sellega enam midagi ei võida 3 päeva enne võistlust, vaid ainult väsitad. Ega nädala-kahega vorm kuhugile ei kao, kui sööd korralikult ja haigeks ei jää. See jutt on juhul, kui sa ikka võistled sellel nädalavahetusel jõutõstmises. Aga edu igal juhul, loodan, et tõmbad 210+ võistlustel ikka ära!
  7. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    http://www.powerlifting-ipf.com/51.html Sealt vaadates justkui peaks tohtima.
  8. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    ALEX KOLMAS! Tegi kogusummas juuniorite maailmarekordi 852,5kg. Jõutõmbes medalit ei tulnud, kuid kükis sai kuldmedali(maailmarekordiga 330kg) ning surumises pronksi(212,5kg). Palju õnne! Venelased said kaksikvõidu: Belkin Yury sai esikoha kogusummaga 867,5kg ning teine koht oli Lihanov Dmitry 853,5kg-ga. Neljas koht oli 837,5kg, kuid viimasel katsel üritas Alexile ära teha, mis õnneks ebaõnnestus.
  9. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Viimane ring algas jõutõmbes ning esikoht on 867,5kg, teine on 848,5kg, Alex on kolmas ja 847,5kg ning neljas koht on 837,5kg kogusummaga. Viies on juba neljandast 30kg kaugusel..
  10. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Alex sai surumises kirja kõik kolm katset: 200, 207,5 ja 212,5kg Venelane Lihanov Dmitry parandas surumises maailmarekordit poole kilo võrra - 221kg Hetkel on lood nii, et kui venelane Belkin Yury tõmbab jõutõmbe algraskuse üles, muidugi ka Alex, siis läheb venelane kogusummas Alexit juhtima 17,5kg-ga, juhul kui nüüd algraskusi ei muudeta.
  11. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et kui Raus võistleb praegu open klassis, siis juuniorite maailmarekordina ei lähe see 330kg kükk kirja, kuigi vanuse poolest on juunior? EDIT: Sain küsimusele vastuse. Loeb küll.
  12. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    320kg kükis kenasti kirjas ja jällegi näiliselt kerge!
  13. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Väga sügav ja näiliselt kerge 310kg esimesel katsel kirjas!
  14. Raw Classic World Ch 2014 Potchefström South-Africa

    Palju edu Alexile täna! Hoian tugevalt pöidlaid pihus! Loodame, et tulevad isiklikud rekordid!
  15. head pick-up-line palun

    Loodan, et saad huumorile(ja ma usun, et ka tegelikkusele) pihta.
×