Jump to content

PowerhouseGym

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

PowerhouseGym

  • Tase
    Algaja
  1. Proteiinidest kõige parem on??

    mis kuradi jura sa ajad? laxuall oled vä? parim arvatavasti on vaheldumisi kombineerida piima, liha, kala tooteid ja mune.
  2. Batuut kodus

    väikestele lastele mängimiseks. mul 4 aastane poiss hüppab sellisel koos oma sõpradega. sellepeale pole tulndgi, et see võiks miski treeningvahend olla
  3. selge tänud, nüüd olen kindel et kursusele ei lähe ja arvasin isegi seda enne. aga teadmised endajaoks...usun et 10 aastajooksul on neid piisavalt kogunenud jõutrenni praktigaga ja samas erinevat ala kirjandust lugedes.kahju aind et tööd ja hobi ühendada ei saa kui tallinnas ei ela. seega peab edasi tegema tööd mis ei meeldi
  4. Mina tegelen hetkel...

    õlu
  5. Mina tegelen hetkel...

    nüüd lähen kööki võtan sardelli ka peale. ja siis teen ühe suizu.
  6. Mina tegelen hetkel...

    põnev teema. siit need teadmised tulevad ja trennile kasuks kuidagi vast siis. ma ka lasen õltsi. kõige odavamat.
  7. Mina tegelen hetkel...

    tõsi või? aga mis sa nüüd teed? mis kell sa tuttu läksid?
  8. http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4750 huvitab kas sellest mingit tolku ka kui eksam ära teha?selles mõttes, et ka sellealast tööd ka leiab kuskil? tallinna piirkond ei huvita. no tartu või kasvõi pärnu...on seal kohti mis tööd pakuks ka kui see paber käes? ja mis palgad siis umbes?kas selle tööga ka ära elab? 10k ikka saab kuus kätte neto?
  9. Mina tegelen hetkel...

    nüüd lasin puuksu
  10. Mina tegelen hetkel...

    nüüd lähen sitale
  11. Mina tegelen hetkel...

    nikkusin siin just naisega. ühte telefoni kõne ootan nüüd. mis te nyyd selle teadmisega peale hakkate?
  12. Mina tegelen hetkel...

    -
  13. Mina tegelen hetkel...

    -
×