Jump to content

gturn

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

gturn

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 12.01.1994
  1. Kas vastab tõele???

    Küsimus siis selline kas see, mida siin videos näeme vastab tõele?
  2. Jõusaali kõrvalt

    Talvel teen judot, wushud ja kui võimalik siis uisutan ka. Suvel sõidan bmx-i ja sukeldun.
  3. death touch

    Küsimus siis selline et kas selline nn "death touch" on võimalik mida siin videos tehakse?
  4. kreatiin ja kakao

    Aitäh! Ma ise küsisin seda selle pärast, et kakaos on palju süsivesikuid ja mõtlesin et äkki imendub paremini.
  5. selg

    Mul on selline jama, et üks lailihase pool on suurem, kui teine! Mida peaksin selle parandamises tegema? Ette tänades!
  6. kreatiin ja kakao

    Ma tahtsin lihtsalt küsida kas kreatiini on hea tarbida koos kakaoga!
  7. Otsisin otsingust aga ei leidnud! Nii et kysimus j2rgmine kas kreatiini on hea tarbida koos kakaoga? Ette t2nades!
  8. Kava!!

    Tere! oleks ka siis soov seda kava katsetada. mail siis Harly_0079@hotmail.com aaa ja trenni teen 5x nädalas.
  9. ma olen ise 14 kaal kuskil 78 ja 80kg on rekord
  10. aeroobne

    Tänan seda ma mõtlesin ise ka aga tahtsin teada mida targemad inimesed räägivad!
  11. aeroobne

    No ma olen käinud jõusaalis päris mitu kuud nii umbes viis, kuus ja tahaks teha natuke massi. Paljude kavade juures on aeroobne treening aga ma lugesin kungai temat kus mingi jalgpallur küsis aerobse kohta ja talle vastati et ei ole vaja sest sa käid 3 korda nädalas jalka trennis ja ma mõtlesin et küsin ka ja tahaks teada mida siis minust targemadinimesed mulle räägivad.
  12. aeroobne

    Küsimus siis järgmine, etkas oleks vaja ka siis aeroobsest teha kui ma tegelen kolm korda nädalas judoga ja kui ilm on kena siis sõidan iga päen 2-6 tundi BMX flatlandi(puhta maapeal trikkide tegemine).
  13. küsimus kava kohta

    mis ma siis muutma peaks?
  14. Selline asi siis olen saalis käinud päris mitu kuud ja tegin uue kava ja tahaks teada mis te selle kohta arvate! Kava siis järgmine: esimene päev: rind: lamades surmine vertikaalsel pinnal 4x8 lamades surumine positiivsel kaldpinnal 4x8 lamades surumine negatiivsel kaldpinnal 4x8 bitseps: koostõsted istudes hantlitega 4x8 tõsted EZ kangiga 4x8 koostõsted hantlitega kaldpinnal 4x8 tritsep: kitsahaardega kangi surumine 4x8 prantsuse surumine 4x8 allasurumine trenazööril pealthaardes 4x8 teinepäev: jalad: kükk 4x8 jalapress 4x8 säärte sirutamine trenazööril 4x8 säärte painutamine trenazööril 4x8 sääred: päkale tõus seistes 4x8 kõht: jalgade tõsted kaldpinnal 4x15kolmaspäev: selg: tõmbed plokil eest 4x8 tõmbed kukla taha 4x8 tõmbed kangiga ettekallutatult 4x8 allatõmbed trenazööril 4x8 õlad: kangi tõsted ette 4x8 hantlite surumine ülesse kokku 4x8 kitsa haardega kangitõmbed lõua alla 4x8 neljaspäev: puhkus viiespäev: sama mis esimeselpäeval kuuespäev: sama mis teiselpäeval seitsmespäev: sama mis kolmandalpäeval kaheksaspäev: puhkus Ette tänades!
×