Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by LaurL


  1. USA teadlased uurisid erinevate õllede toorainetes leiduva räni kogust. Tulemused näitasid, et kõige enam on räni odra kestades.

    Lisaks leiti, et ka humalates leidub looduslikult suures koguses räni.

    «Selle tõttu on odral põhinevad heledad õlled, mille tegemisel on kasutatud ka palju humalat, parimad räniallikad ning luude tugevdajad,» selgitasid uurijad.

    Tumedates õlledes leidub märgatavalt vähem räni. Uurijad ei tea veel, mis on selle põhjuseks. Nad kahtlustavad, et põhjus on kõrgemas temperatuuris, mille juures tumedad õlled valmivad.

    Nisul põhinevates õlledes on vähem räni kui odrast valmistatud õlledes.

    Uurijad rõhutasid, et õlu aitab osteoporoosi kõige paremini ennetada siis, kui seda jooki tarbitakse mõistlikult, mitte üleliia. Suured alkoholimäärad on nii luid ka muid organeid kahjustavad.

    Allikas: http://www.tarbija24.ee/?id=222324


  2. Maitse asi. Ise pole kunagi kuulanud MJ'd. Aga jah, MJ'd ja 50centi võrrelda küll siin ei saa, hoopis erinev teema. Ise kuulan hardstylet jms progressiivset, sealgi on päris mitu lugu, kus on ikka sõnadel mõte sees :rolleyes: Nii palju kui neid sõnu seal siis on.

    MJ ja 50Centi ei saagi võrrelda, täiesti erinevad žanrid ju!


  3. See suht ulmeline jah, mingi 33 krooni keskmiselt päevas. Ega midagi erilist ei vaarita ikka selle eest. 100 krooni päevas on suhteliselt normaalne, et kõik vajalik olemas oleks ja eriti ei priiska ka.

    Vett ja leiba, vahel saab putru ka!


  4. Need kuutseka omad õpeatavad igatahes valet tehnikat, selle tehnikaga mis seal õpetataks ikka suure mäe otsa ei lähe ( rootsi, slovakkia, austria, norra mäed).. Ja kui liigakaua seda valet tehnikat järgind ka oled siis pärast on väga raske seda ümber õppida - räägin omast kogemusest

    Kindlasti peaks treener olema - enne kui mõne kõrgema mäe otsa lähed , kõrgema mäe otsa minnes tuleks minna mõne sellise gruppiga kus korralik suusatreener ka kaasas on kes paar päeva õpetab : puusadeasendit, jalgadeasendit, põlvedeasendit ja üldse kuidas turvaliselt läbida suurel kiirusel takistusi!

    Kuutsekal või munakal võib niisama liugu lasta, pole õieti mägegi rääkimata tõsistest vigastustest!


  5. Ok, ma ennast kaitsta ei viitsi. Ma arvan, et ma teie asemel oleks ka ennast välja hääletanud praegusel hetkel. Kuigi täie kindlusega võin teile väita, et te hetkel eksite.

    Mckeni ma ei kaitsnud, vaid lihtsalt tahtsin teada, mille järgi te otsustasite.

    taivox oli ment ju, su tabelid ei jõud sellisele selgusele ?


  6. Niisama huvi mõttes küsin(mul endal belnderit ei ole, et järgi nagunii ei tee), et miks just kodujuust, miks mitte kohupiim? Missugune nende maitse vahe siis tuleb? B)

    Võid teha kohupiimaga ka, olen seda ka teind, endaarust mingi erilist maitseerinevust nüüd küll pole.

    Mõlemiga enamasti esile tuleb tugev banaanimaitse!


  7. Lõpuks ometi läks nüüd üks maffioss vähemaks!

    Tänu taivoxile muidugi, kuid nüüd kus ta läinud on hakkame jälle lampi hääletama ? B)

    Lisaks nüüd veel mõne venna lolluse pärast hr.doc ise ka läinud! Maffia eest ei päästa vist enam miski, ainult õnn!

×