Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. joomine trenni ajal, kas ja kui palju?

    oleneb trennipäevas, kui on suuremad lihasgrupid, siis läheb isegi veits üle liitri, muidu keskmiselt 0.7L
  2. Rasv kõhu peal

    muidugi oleks võinud enne natuke foorumis surfata ( kasutada otsingut ), sest see teema ei kordu mitte juba teist korda , ega ka kolmandat korda , vaid sellisest teemast on juba pikalt-pikalt ja päris palju kordi siin foorumis räägitud! Näe vaeva!
  3. Pidevalt korduvad küsimused foorumis

    Ega jah, ma küll ei usu ise et neid teemasi vähemaks jääks, lihtsalt hakatakse autommatselt klõpsama " JAH" või midaiganes neist kastiketest ruttu mööda saada ja et oma teema ruttu postitada ja ei hakata ikkagi otsima neid teemasi, kuna algajatle on kaunis raske leida üles see Fitnessi FOORUMI otsingumootor.. kui see oleks paremas asukohas siis vb isegi otsitaks rohkem vajalikud teemad enne üles kui hakkatakse uut postitust tegema! EDIT: Mina leian et probleem on pigem Fitnessi Foorumi asukohas, kuid selle muutmine olevat kaunis raske, nagu siin mõnes varasemas teemas räägitud!
  4. rootsi

    mina võrdlen Rootsi hindu nii et, kõik hinnad on samad mis eestis aint et sekkides! Ehk siis Eesti piim 9EEK, Rootsi piim 9SEK ( Rootsi piim on minuarust jube vesine ) Nii on ka teiste toiduainetega!
  5. Rohkem kui pool sellest Vanglaportaalist oli täis reklaami!
  6. rootsi

    googelda!
  7. Scala Fitness

    Hinnad just jah kõige sootsamad pole + veel ei saa tasuta parkida! Kardan et minul jääb küll see jõusaal 1x käimiseks, kui sedagi!
  8. ikka eriti imelikud klassid! Vahepeal võiks veel olla mingi -70 või -80kg
  9. Kava

    Mine ikka järjest!
  10. "Kaalust alla" TV3- st

    Vaatasin nüüd selle saate ära, kusjuures täitsa põnev oli ja kaalunumbrid mida mõni suutis maha võtta olid ka päris kopsakad! Edu neile edaspidigi!
  11. Esimest korda põhjust seda vaadata!
  12. Palju õnne Janar Rückenberg!

    Palju õnne ja edu!
  13. Millega alla loputada?

    Pane sisse mis vähegi pähe tuleb, et maitset paremaks muuta!
  14. vibra toidulisandi kasutamisel

    Inimene on kord selliseks loodud et harjub ära kõigega.. Mul endal tekkis näiteks ka selline kerge iiveldustunne juues peale trenni koheselt Serious Massi , kuid nüüd juba pikaajamöödudes olen täitsa ära harjunud!
  15. 'Kuna muidu ei ole jõutrennid nii efektiivsed!
  16. YouTube videod

    Koomik Remi Gaillard teeb kulturismivõislustel nalja ! Veel Põnevat tema vägitükkidest! Mario kart: Kangaroo: LEMMIK MUL !
  17. Mina paneks eraldi päevadele trennid!
  18. Naiste jalka

    Eluaegne jalgpalli keeld ja kui tavaelus ka mõistus normaalne pole siis kinni tädikene!
  19. valutav alaselg

    ˇVb mõni alaselja närv on kuskilt vigastada saanud, kuid jääksin siiski Sakuraiga ühele meelele : MINE ARSTI JUURDE!
  20. Fasti tooted

    Niipalju kui ise kätte Fasti tooteid proovinud olen ( BCAA, Muscle+, HT-R, Hera80 ) ei ole mul küll ühtegi halba sõna nende kohta öelda!
  21. Naiste jalka

    Raske lapsepõlv!
  22. kava läheks vaja

    surfa rohkem siin foorumites, siin küll juba sarnaseid teemasi!
×