Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Kikas

    Huvitaks ka mis maksab ?
  2. rinnalihas

    mul endal ka vahel pärast rinna trenni nii , kuid ajapikku kõik läheb korda tagasi!
  3. Jõusaali tolad...

    Mul endal jõusaalis selliseid vendi päris palju , kes trenni tulevadgi telefoniga rääkima või siis niiisama sõpradega juttu rääkima, vahel jälgin ka kella, et kaua nad räägivad ( Vahel tuleb neil ka seeriate vahele ligi 15-30 minutiline paus ja siis meenub neile et peaks vahepeal jälle mõne seeria tegema )
  4. kodujuust dieedi ajal

    Ära karda, sinna ongi täpselt niipalju pandud seda murakamoosi, et maitse ei muutks räigeks! Ikka ülihea kodujuust!
  5. Ma arvan et see "magussõber" rikubgi vast kaalunrid ära, võiksid natuke piirata seda magusasöömist ja kui väga vaja siis ka lisada natukene rohkem aeroobset trenni! Siis peaks asjad hakkama paremuse poole minema!
  6. kodujuust dieedi ajal

    Või , searasv!
  7. kodujuust dieedi ajal

    Valio kodujuustud ongi kõige parema maitsega .. Teisi kodujuuste ei söögi! Lemmik : Murakamoosiga kodujuust
  8. kas kindlasti algaja kava?

    Ma arvan et isegi ei pea algajalte kava kohe võtma , kui keha jaksab ja väga ülekoormatud ei ole! Ja kui vähegi võimalik siis katsu aineid mitte kasutada vaid söö korralikkult kohe pärast trenni!
  9. Kõrge pulss

    Vahelduseks võiksid proovida ka trenne natukene vähendada!
  10. Naiste jalka

    Lihtsalt hämab midagi et talle mängukeeldu ei väänataks! Ta sõnad! "Selles videos kujutatakse mind koletisena. Ometi ma pole seda tüüpi mängija." Aga mida ta siis seal videos tegi ?
  11. Mulle endale tundub ka et pigem nagu too neiu 20 aastane või rohkemgi!
  12. Appihüüd

    Muidugi kõige targem oleks tellida treening ja toitumiskava kas siit mõnelt spetsialistilt või mõnelt jõusaali treenerilt ! Kui toitumiskava ja treeningkava tellida ei raatsi, siis siit saab ka kaunis palju materjale! Loe siit foorumist õigesti toitumise kohta, võta korralik kava, loe treeningute kohta!
  13. Kreeka ja Briti teadlased leidsid, et mida aeglasemalt süüa, seda pikemaks ajaks säilib täiskõhutunne. Sellele järeldusele jõuti pärast katseid, kus osales 17 tervet meest, vahendab Reuters. Esimeses katses sõid mehed viie minuti jooksul kaks suurt portsjonit jäätist, teisel korral aga sõid nad sama koguse jäätist poole tunni jooksul väikeste portsjonitena. Ehkki mehed ise hindasid mõlema katse järel oma täiskõhutunnet sarnaselt, näitasid vereanalüüsid midagi muud. Nimelt selgus, et pärast aeglasemalt söömist leidus katsealuste veres rohkem peptiidi ja glükagooni-sarnase peptiidi nimelisi hormoone, mida seedetrakt eritab täiskõhutunde tekitamiseks, piirates sel moel näljatunnet ja tarbitavat kalorihulka. Nende hormoonide tase püsis pärast aeglasemalt söömist kolm tundi tavalisest kõrgemal. Uuringu viisid läbi Ateena ülikooli ja Londoni kuningliku kolledži teadlased. Allikas: http://www.tarbija24.ee/?id=188289 Mis ise arvate sellest ?
  14. Kvaliteetne ajaveetmine

    Sorri, kuna need sponsorid tundusid nii esiplaanile viidud, siis algul sain asjale täiesti valesti pihta! Nüüd aga kõik selge EDIT: Tänan selgitamast!
  15. Kvaliteetne ajaveetmine

    mis selle projekti mõte on ? Nikoni ja Kulsaali reklaaam ?
  16. Aeglasemalt söömine aitab saleneda

    Mulle meeldib ka ahvikiirusel süüa, kõht on tühi ja vajab ruttu täitmist!
  17. Dopinguvastane võitlus Austrias

    10 on vist natuke palju minuarust...kuna 10 üle aasta tavaliselt karjäär ei kestagi! Selline 5 oleks paras - siis paneks ikka mõtlema ka sportlast!
  18. Soovitage crosstrainerit

    antilast ma küll ei ostaks, treenikodus.ee tunduvad päris korralikud crosstrainerid, kuid seal alati minuarust natuke kõrge juurdehindlus! Kasutatuid ja korralikke crosstrainereid leidub ka päris palju! Või peab ta uus olema ?
  19. Toitumine enne ja pärast trenni

    Täiesti piisab valgusheigist nii hilja! Muidugi paar õuna või mingit puuvilja lisaks ma arvan et halba ei tee!
  20. Palun abi !

    1. Lamades lendamine, liblikas 2. seistes plokil kerepöörded / plokil raiumine ülevalt alla 3. Lendamine küljele hantlitega
  21. jalatõsted kõhulihastele & keretõsted

    Tavaliselt peakski 24h pärast lihas juba värske olema!
  22. 3.Päeva Kava

    Triitsepsi järjekorra vahetaks ära ja trapetsi viiksin õla/seljapäeva Muidu anna minna!
  23. spordisaal+paksud???

    Minumeelest respekt neile tüsedatele inimestele kellel on kindel eesmärk minna trenni ja viia oma kaal jälle normaalsuse piiridesse! Enamus lööks käega ja elaks samasugust elu edasi ning ajaks sisse kõike mis meeldib! Kindlasti ma ei naera inimeste üle kes on tulnud trenni tegema ja vaeva nägema ( sellejaoks ju spordisaal ongi )
  24. Eakas inimene jõusaali!

    Kodus olla on ikka mugavam kui jõusaalis vaeva näha!
  25. Lihtsaid nippe kaalulangetamiseks?

    Lihtne nipp on kasutada Fitness.ee otsingut!
×