Jump to content

LaurL

Kasutajad
  • Sisu loend

    342
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik LaurL postitused

  1. Selline asi kisub jube uhkeldamiseks juba!
  2. Teflon

    olen nüüüd targem, vajagi vana teflonpann uue korraliku - mitte teflonpanni vastu välja vahetada!
  3. Kätlemisest loobumine haigena

    Ei tea , ei põe nii väga ... katsun ikka käsi pesta enne igat söömist , või enne igat näppude suhu toppimist
  4. trenni ajal ja peale trenni

    Inimene harjub ära kõigega!
  5. Trenn

    Kui toitumine pole korras, siis võid ainult unistada oma " man boobidest " lahti saamist, ja ega ainult rinnalt surumine ei aita, võta endale korralik treening ja toitumiskava, või lase need spetsialistil teha, sest et spetsialist teeb tavaliselt kavad sinu keha ja võimaluste järgi.
  6. Õlg läks korraks liigesest välja.

    Võimelge soojaks ka õlg korralikult, enne Pulloveri tegemist .. ei usu et siis mingeid kreeme ja mökse vaja oleks veel!
  7. vanus: 16 ise surusin 80 kg - kuu aega tagasi ( siis oli vanust veel 15 ) , kehakaal 68 oli siis.. nüüd peaks kindlasti tiba rohkem tulema juba, kuna ikka järjepidevalt trenni edasi teinud! 2010 aasta alguseks oleks kindel eesmärk 90kg, kui see ka ei tule siis pole väga pettunud, 16 eluaasta lõpuks on kindel eesmärk 95-100kg - muidugi kehakaal on ka arvatavasti siis juba suurem kehakaal pole väga muutunud enam , kehakaal hetkel kõigub 69-70kg vahel !
  8. Haapsalu noored ja spordihuvilised!

    Ei ütleks et jõhkrad hinnad, aga samas ma ka ei tea, kui head tingimused seal on!
  9. Vahepala?

    Nojah , nii palju ma temast ei uurinud.. aga eks seal ole kindlasti palju head kala, ja liha - väga valgurikkast!
  10. Valu rinnakorvis

    Soovitan siiski arsti poole pöörduda, enne kui teiste juttu kuulad, muidu teed veel kellegi nõuande järgi veel midagi valesti.. Mida varem arsti juurde lähed, seda parem!
  11. Haapsalu noored ja spordihuvilised!

    Kas Haapsalu linn ja Haapsalu on erinevad kohad ? Minuteada mitte
  12. Vahepala?

    kus riigis paikned ?
  13. Jalad jah veitsa kehvakesed , aga muidu ülakehal pole hädagi !
  14. Vahepala?

    eks sa võid ka toidulisandeid osta, kui sa arvad et see sulle kasuks tuleb, aga samas ma usun et pere ei pahandaks kui sa ka piimatooteid endale juurde ise ostaksid, ssest et ikka piimatooted on arvatavasti tervislikumad , kui mingid pulbrid või tabletid!
  15. Jõusaal

    Nadal, nadaliks, aga siiski, tuleks kogu keha ühtlaselt treenida veel nii noorelt.. mitte nii et aint käed on eesmärgiks.. Treenigu kogu keha... küll need käed ka siis tulevad!
  16. Hea plaan vöökoha vormimiseks?

    Toitumine korda siis aeroobne trenn ja alles kõige viimaseks kõhuharjutsused.. vana teema juba, enne oleks võinud natukene foorumis tuhnida..
  17. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    kust sellised küll tulevad ?
  18. Kuidas kasvad aja laiemaks minna ?

    Lollide küsimuste esitamise asemel võiksid sa praegu süüa hoopis!
  19. Jõusaal

    Põhiliselt treenida käsi ? tüüpiline 15 aastaste jutt.. ja kui on paar korda jõusaalis käinud siis mõtlevad et rohkem ei viitsi, ja lähvad hoopis jooma!
  20. Kramp sääres

    Tavaliselt on Magneesiiumi puudus kui kramp kuskile lööb!
  21. Toidu osade puudujäägi asendamine..?

    Norras toidulisandid mitukorda kallimad lihtsalt.. kui sa veel ei tea Aga muidu jah kala ja liha on ka head valguallikad, millega asendada ..
  22. Spagaat = Impotentsus...?

    Ma parrem ei hakka proovimagi!
  23. Palju õnne Ott Kiivikas!

    Fitnessi õnne ka!
  24. Sääred

    JULM TÕDE!
  25. Mass 2 kasutamine !

    Kui ma esimest korda kasutasin mass2 siis ma võtsin enne ja pärast trenni - siis kilod ikka tulid aegamööda.. hiljem hakkasin võtma ainult pärast trenni kui taastajana.. siis nagu enam niihästi ei tulnud ka kaalu juurde Kõik oleneb sellest mis su eesmärk on!
×