Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by TANK


  1. loomulikult - miks muidu ennast silda ajamine rohkem suruda võimaldab...???

    kuigi tõesti on lihaste kuju on sulle kaasa sündinud saad kõike muuta lihaste suurusega mängides.

    lisaks kadri poolt soovitatud kaldpingile võid veel teha ristivedu alla poole ja rööbaspuudel ette kallutatult surumist (vajadusel lisaraskusega) kuid jälgi et küünarnukid jääksid kehast võmalikult kaugele, muidu treenid rohkem triitsepsit.


  2. Sattusin nädal aega tagasi vaatama rammumeeste 2003 aasta finaalvõistlust. Ja see mis ma nägin oli omaette üllatus. Mulle jäi mulje et Ronni oleks võistluse vabalt kinni pannud.

    Näiteks jõutõmme...

    Viimane raskus mis tõsteti oli 365kg (671 naela) sellest järgmist ei rebinud mitte keegi üles.

    Samas tõstis Ronni 800 naela (435kg) 2 korda üles ning ütles selle peale ainult "Light

    weight". See toimus veel 2001 aastal dieedi ajal 5 ja pool nädalat enne Mr. Olympiat.

    Kes teab kui palju ta praegust hooaja väliselt jõuab....

    Ja mis puutub kandmisesse ja vedamisse siis vaadates Ronni reite jämedust, võib arvata et raskuste kandmises või vedamises ta poleks küll kuidagi kellegile kaotada saanud.

    siin on igatahes tulemused:

    http://www.realdutchpower.nl/uitslagen2003...02003/final.htm

    Ja siis veel räägitakse et kulturistid on nõrgad ainult lihased on suured... Huvitav kui suured seal auhinna rahad olid???


  3. ei või tarvitada??? :)

    sa saad kreatiini niikuinii toidust.

    seda kogust suurendada toidulisandiga on mõtet tõesti ainult siis kui sa oled kogenud ja õppinud intensiivselt treenima.

    sest isegi kreatiinist pole kasu kui istuda niisama või käia jõusaalis ainult juttu ajamas või telekat vaatamas. Vaeva tuleb näha - No pain no gain!!


  4. mina leian et iga päev pole seda niisama mõtet endale sisse ajada. mina tarbin sheiki ainult 2 juhul.

    * peale trenni et kiiresti imendumise aega ära kasutada

    * kell 4.00 öösel sest öösel inimene kasvab - ja ma ei hakka ju kell 4 minema kööki muna praadima - pigem teen nii nagu M.M. kunagi õpetas - õhta sheik valmis ja voodi kõrvale ja kui mobla kell 4 piiksub joon silmi avamata ära.


  5. tegelt on minu eesmärk alati 5kg kaugusel, kui selle ületan siis nihkub jälle eesmärk 5kg võrra edasi...

    samas on teine eesmärk rasva % hästi madal hoida...

    muidugi lisanduvad veel mõned eelised - hea enesetunne, hea välimus, naiste imetlus, ja veidi rammu ka n. kolimisel kasutada.


  6. Olen näinud tüüpe kes on käinud paar kuud jõusaalis hantlit kergitamas et saaks biitsepsi punni... Aga nii see ei käi. Kui sul on vähe lihasmassi siis sa ei saa endale suuri käsi.

    Proovi ette kujutada 70-80kg meest ronni kätega - keha ei lase sellisel väärarengul lihtsalt juhtuda.

    Tuleb kasvatada rohkem lihasmassi ja siis tulevad suured käed ka kergelt...

    Muide olen tähelepannud et tavaliselt on:

    kaal (kg) / 2 umbkaudu võrdne biitsepsi ümbermõõt (cm) (+/- paar cm)


  7. valgu omastamine oleneb veel lihasmassist ja veel sellest kas sa kasutad midagi valgusünteesi võimendamiseks.

    Ronni näiteks vaatab et saaks toidukorraga 90g valku kätte... Muidugi ta keha meenutab rohkem Marveli koomiksikangelast Hulk-i kui tavalist kulturisti. Ja kes seda teab mida ta kõike endale sisse süstib...


  8. kas valu on küljel või ees? võimalik et rebisid saaglihast veidi... ja rebendi korral peaks 5 nädalat taastuma. suurema sebendi korral on vajalik operatsioon.

    Sellega seoses tuleb meelde et Ruhl rebis endal ju triitsepsi luu küljest lahti 140kg kangi surudes. seepärast Olympial ei osalenudki.


  9. ronni nibud on ka kahtlased, kuuldavasti liigsest testosterooni süstimisest. ega ta enda organism vist seda enam toodagi.

    Aga jah, Flex-ile võiks ju midagi klappida - mina toetaks küll näiteks 10...25.- krooniga ja kui igaüks midagi annaks oleks talle väike toetus olemas.


  10. Nii ma sain aru et enne magamaminekut pole mõtet endale vadakut sisse ajada... kuna sellest ei paistnud mingit abi olevat - tundub et päevaga kasvan rohkem kui ööga....

    Seega tuli idee kallata endale sisse hoopis kaseiini. Päris piima ka ei taha ka juua - ei istu kuidagi mulle - võtaks parem liitrise (näiteks Alma) jogurti.

    Siit ka küsimus - kas jogurtis on rohkem vadakut või kaseiini või milline on nende suhe. Ja millised jogurtid on kaseiini rikkamad ja mida keegi kasutab...??????


  11. õhtul ei ole vadak just kõige parem lahendus kuna imendub juba esimeste tundidega... parim oleks mingi aeglaselt imenduv segu segu sojavalgust, kaseiinist ja pika ahelaga süsivesikutest...

    minagi kasutasin õhtuti vadakut aga siis tundus et päevaga kasvan rohkem kui ööga....


  12. Olen lugenud et kreatiin annab jõudu ja vastupidavust ning laadimisega saab lihased vett täis tõmmata...

    Mul tekkis selline küsimus. Kas kreatiini saab ka kasutada ka taastumise kiirendajana... ...kui kasutada ainult n. 2g peale trenni - kui treenida 2x nädalas siis kokku 4g nädalas... mis mõju see annaks...??? Igatahes selline kasutamine ei tohiks anda järgmiseks trenniks midagi rääkimata siis lihaste vett täis ajamisest...


  13. Ma olen täiesti nõus - Fastum geeli võid määrida palju tahad aga ei midagi... Sama hästi või veega määrida... Aga mul oli mingit vana vene päritoluga spordi kreemi mis tõesti mõjus... Ultra Geli kohta ei tea - seda pole proovinud.

×