Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Postitused posted by TANK


  1. kuule sul on vale suhtumine!!

    PEKKI POLE KUHUGI VAJA kasvatada..

    Lihast tuleb kasvatada.

    treeni raskelt ülakeha ja alakehale tee jooksu. üleöö ei juhtu midagi, kuid vaikselt saad endale keha nagu unistanud oled.

    N. Minul on ka vähe pekki looduse poolt antud (rasva% on 7 - söö palju tahes) kunagi arvasin ka et ma vajan rohkem pekki et normaalsem välja näha - sittagi - lihast on vaja.


  2. valu on nõrgem trenni ajal (kui liigest ei koorma siis valu pole) kui poolteist nädalat tagasi mõtlesin et enam vist ei saagi suruda siis nädal peale kasutamist tegin juba 5 seeriat lamades ja 5 seeriat kaldpinki. Andis tunda küll aga valu oli juba täiesti talutav - ootan juba järgmist rinna trenni, et näha/tunda kuidas õlg ja küünarnukk on.


  3. Ma tean et eiselti lehel teda kiidetakse jne...

    Aga kuidads ta praktiliselt tegelt mõjub - pole vist erilist tolku või seda raha väärt - miks sa muidu müüd?

    Bert äkki ütled miks sa pildi põhjal nii küsid?


  4. Kurat ma tean et diureetikumi kasutatakse ka anaboolsete steroidide varjamiseks... kuid see kohe ei tähenda et Marek neid kasutas - test näitas ainult diureetikumi.

    Mütsi kasutatakse ka kiilaspäisuse varjamiseks ega see ei tähenda et kõik kes mütsiga käivad kohe kiilakad on.

    Kurat Marek on siin ainuke ÕIGE MEES - tunnistas ausalt üles ja mida te veel tahate???

    Kes teab mida keegi siin endale sisse pumpab ja ainult möliseb teiste kallal.

    Kurat unustage see teema ära ja tehke parem trenni... Kammoon mehed elu läheb edasi...


  5. tjah mul sama küsimus....

    minul kasvas parema välimine just selga tehes eest ära...

    talvel ma sellele eriti tähelepanu ei pööranud - siis oli peamine võimalikult suureks kasvada. Aga suve ja sooja ilma lähenedes on vaja kõik ilusti sümmeetriasse ajada.


  6. tjah... õige jutt Marekult - suhtumist tuleb muuta... Tänasest panin ta kasvama.... Treenin rohkem ja söön rohkem ja ei jäta muud võimalust talle kui kasvama hakata.

    Mis puutub biitsa kasvu, siis on parem just kompleks harjutustega ette läinud... Ma vist rakendan selja harjutustes paremat rohkem...

    Nii täna sai tehtud 5 seeriat hantlit enne ja pärast selja trenni. Ja biitsa sai tehtud kangiga 10 seeriat. (vasak sai kokku 20 seeriat). Eks näis kaua ta taastub ja kas hakkan 1 või 2x nädalas tegema....

    Siiski kuidas keskenduda just välimise pea kõrgusele??? Kuidas hantlit hoida et kõige rohkem just välimise pea kõrgust mõjutaks???


  7. milleks ikka diureetikumi kasutatakse - eks ikka selleks et organismist liigset vedelikku välja ajada.

    PS. kellel on südamega probleeme kasutavad seda regulaarselt. Süütu ravim ilma milleta osadel meil võibolla vanaemasid poleks.... seega küsige n. vanaema käest kas ta kasutab diureetikumi ja võibolla ta veel seletab lähemalt - äkki siis muudate suhtumist sellesse ravimisse


  8. Mina austan igat spotlast kes midagi saavutanud on...

    Sest lihtsalt tabletid ega süstal kedagi tippu ei vii - ise tuleb ka palju vaeva näha ja ennast spordile pühendada ja seoses sellega paljustki loobuma.

    See mida keegi kasutab on inimese enda asi. Ise hetkel veel keelatud ainete peal pole aga kes teab mis tulevik toob varsti on pea kõik ära keelatud. Võibolla keelatakse valgupulber ka ära...


  9. Lugu selline et vasak biits (just välimine pea) jääb paremast maha. Ja vaja sümmeetria jaoks järgi aidata. Biitsa ma pole kunagi eriti treeninud (mul on rohkem massi vaja ja ei hakka väikeste lihaste peale aega raiskama) kasvavad ise kompleksharjutusi tehes...

    kava on selline (harjutused valin enesetundest ja vajadusest vastavalt välimusele):

    E. Rind, Õlad

    N. Selg, Jalad (vahel Jalad ja siis Selg)

    Mida nüüd teha??

    * Kas teen eelkurnamist vasakule biitsale?

    n. teen mõned seeriad biitsa enne selga?

    mida ja kui palju soovitate?

    * Või teha pärast selga biitsa mõned seeriad?

    mida ja kui palju soovitate?

    * Äkki nii enne kui pärast?

    mida ja kui palju soovitate?

    * või hoopis teha biitsa rinna/õla päeval enne või pärast?

    Vaja on kasvatada 1...1,5 cm ümbermõõtu just välimise pea arvelt. Kõik soovitused ja nõuanded on teretulnud...


  10. ja õnnelik oled tõepoolest - mul piisab sellest kui ma söön 4x päevas ja kaal hakkab vaikselt kaduma... minu puhul on ainult olnud progress hea. kõik muud näitajad on siiani viletsad (sest ma alustasin üsna madalalt - ma olin ikka kuradi kõhna). Kui teine pool aastat sama hea progress on siis olen alles normaalne....

    Mis puutub valku siis üritan olla suht vaheldusrikas kord päevas vähemalt 4 (suurus XLvõi XXL tempel) munast koosneva eine süüa. Samas ikka liha ka sisse ajada. Ja samuti kala sült ja tarretis, kuid viimased 2 ei satu just iga päev toidulauale.


  11. OK tunnistan et kui kuus tuleb ette läbu või rohkem siis lähevad söömine ja enesetunne paigast ja seega peab kasv kannatama... :) aga püüan üldiselt läbudest eemal püsida. Pärast on suured süümekad - poleks joonud oleks suurem ja tugevam ;)

    Mis puutub sööki siis kindlat menüd pole kuid avastasin et piimatooted seedivad kiiremini ära kui munad ja liha. Seega saan süüa n. kohupiima 1,5-2 tunniste vahedega samas kui liha seedimine nõuab 2,5-3,5 tundi...

    *NÄTS - mälun pidevalt - kiirendab märgatavalt seedimist, vähemalt minu puhul.

    *Öösel ikka 2 korda ärgata (et sheiki juua) on raske kuigi olen seda ka teinud ja vahel teen veel pärast eriti rasket trenni.

    * Kunagi sõin väga palju mune - hakkas üle viskama siiani ei taha nähagi - nüüd üle korra päevas mune ei söö (lülitan maitseelundid välja).

    * Liha on hea seda söön rohkem kui kord päevas.

    * Aga lemmikud on kohupiima kreemid või siis tavaline kohupiim (segan moosiga).

    Kool küll segab kõvasti aga samas võimaldab tasuta jõusaali :D - seega võtan pikemal päeval veel oma kohupiimakreemi topsi kaasa kui lõunast ei jätku kooli lõpuni vastupidamiseks. Kui kellegile ei jääb minu söömine ette siis saadan nad....

    Nojah kaalu on tulnud - ma usun et see on lihas kuna kõhu kõige paksem nahavolt (naba kõrval) on u. 7mm paari mm kõikunisega olnud.

    Siiski pole veel endaga piisavalt rahul... tuleb veel kasvada ja areneda...


  12. * kaal (69kg) ei näita ilma pikkuseta midagi

    * kui tahad lihast söö rohkem eriti kui oled kiire ainevahetusega siis õieti süües on tulemused kiired tulema (mina olen ka kiire ainevahetusega - söön 8x päevas ja kasvatan u. 2kg lihast kuus). ja söö enne magamaminekut või tee sheik - ja öösel kell 4 näiteks üks sheik sisse.

    * treeni raskelt - rinda (surumine) selga (jõutõmme, lõuatõmme) jalgu (kükke).

    Arnold Schwarzenegger tegi tõmmet ja kükke nii et pilt oli taskus...

    * käsi ei ole mõtet treenida kui tahad suuri käsi - mina olen kätt (ümbermõõtu) kasvatanud 6 kuuga 3cm ilma et ma biitsepsi/triitsepsi trenni teeks no kuid vahel tuleb ka seda ette. Kõik on tulnud rasketest kompleksharjutustest.

    * maga palju - kui on aega ja und tee kohe üks uinak

×