Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. taavet vs. koljat

    väga hea video... Bob Sapp-i piinlikud hetked
  2. taavet vs. koljat

  3. taavet vs. koljat

    No siis olen mina näinud ainult neid videosi kus Sapp kaotab. Aga mis sai sellest kohtumisest Tysoniga? Kas see üldse toimus? Ja kui siis kes võitis? Millegi pärast arvan et Sapp sai molli. Ahjaa... kuskilt olen kuulnud et Sapp pidi vaevata (ilma särgi jms. kraamita) suruma rinnalt üle 300kg. http://www.prowrestle.tv/bobsapp/profile.html
  4. taavet vs. koljat

    Bob Sapp on müstiline vend.... jätab suure, kurja mulje ja puha... aga ma pole näinud veel ühtegi videot kus ta võitnud oleks :S Ja kahtlane, et ta löögid nagu ei mõjuks. Samas lubas Mike Tysoni ju ette võtta.
  5. kehakaalust rohkem

    60 ja nüüd murdis gripp maha mu.... eks paistab palju alles on kui gripist jagu saan.
  6. Ja kus Sina töötad?

    Vend Vähi talus sulase ja traktoristina. Vajadusel teen ka keevitus ja luksepa töid. See nädal üritame uude lauta elektri sisse vedada, pärast vaja veel ära varjestada ja maandada ohutuse mõttes.
  7. Pronkssõdur

    Sul on hea kasvatus siis aga... Ma pidasin silmas, et neid on vist nii kasvatatud nagu nemad oleks kohalikud peremehed ja eestlased....ma ei tea... Igatahes vene koolide õppekavad tuleks kiiremas korras sünkroniseerida eesti koolide omadega.
  8. Meie meeste konkurendid Euroopakatel

    Minu (asjatundmatu) silm ütleb piltide järgi, et meie mehed on üle. Aga eks ole ka palju nüansse... grimm, valgus, poseerimine laval jne.. nii et võin ka eksida.
  9. Pronkssõdur

    KASVATUS....
  10. Pronkssõdur

    Siin on näiteks ühe (ma arvan et alaealise) vene tibi arvamus: http://img163.imageshack.us/my.php?image=r...nfokariwim4.png
  11. Mina, kulturist Taivo Seppa, toetan Eesti Vabariigi valitsust, peaministrit ja presidenti! Samuti toetan Arnold Tokkot Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu presidenti selle ametliku teate avaldamisel.
  12. Pronkssõdur

    Võtan ühe lausega kokku. Savisaart, tiblasi ja Aljooshat on meile sama palju vaja kui paelussi pärasoolde!!!
  13. suur probleem

    Äkki on sul paeluss...??? Sellega pidi kah nii olema!
  14. Pronkssõdur

    Siin on veel üks hästi arenenud biitsepsiga "Vabastaja", kes ei salli fassiste ja ebaõiglust silmaotsaski. Ja teine seltsimees kes võitleb "õigluse" poolel ja hauarüüstajate vastu.
  15. Pronkssõdur

    Tudengitel on ju päevad :D
  16. Pronkssõdur

    IRW.... vat selliseid mehi oleks natsi saksamaale hitleri vastu võitlema vaja olnud :lol:
  17. Pronkssõdur

    Kulla mees... eestil on veel piisavalt varuks. (Kaitseliit ja Kaitsejõud). Ja mida rohkem normaalseid inimesi välja ronib ja seal tõmbleb seda raskemaks asja teevad. Ja need "eestlased" (kelle nimed võivad olla Anatoli, Igor, Vjatseslav, Sergei jne.) on ise süüdi kui politsei käest peksa said. Olgu mis rahvusest tahes... kui sa vandaalitsed linnas siis oled kurjategija - ja kurjategijatega tegeleb meil politsei. Tegelikult oleks siin vist täpsem rääkida eesti keelt kõnelevatest ja vene keelt kõnelevatest noortest. Ma usun et eestlastel on aru peas ja ei allu provokatsioonile. See rohkem idanaabri probleem. Las tiblad ise veidi tõmblevad ja annavad lihtsalt põhjust enda välja saatmiseks. Pärast on meil rahulikum elada. Usu presidenti ja valitsust. Parim mida praegast teha võime on naerda lollide üle irwitada.
  18. Tuleb meelde üks anektoot, mida lugesin vist Marko Toomingu kodulehelt. Et siis antud juhul on tegemist peaaegu sama situatsiooniga: Maria: "kas sul metaani on?" Karlssoni moodi (peika): eee.... Maria_ "Kas sa üldse tead, mis on metaan??" Karlssoni moodi (peika): Loomulikult. Mul on terve pööning metaani täis. Vähe sellest. Ma olen ise lausa üks suur metaan.
  19. Pronkssõdur

    Ma arvan/loodan et aktiivsemad seltsimehed tähistavad 9. maid juba oma kallil kodumaal :lol: IRW... milleks peaks meie minema pasunasse andma... nad saavad niigi politsei käest nuuti.... preemiaks lisaks saavad tublimad tiblad veel lahti oma kodakondsusest ja reisi kodumaale... MILLEKS MEILE VAJA OMA NINA SINNA TOPPIDA... NAERAME NENDE RUMALUSE ÜLE KODUS TELEKA TAGA...
  20. Pronkssõdur

    No mind on küll KaPo poolt üle kuulatud. Aga sellest ma lähemalt ei räägi... kirjutasin alla seal paberile. (SMS-i ma ei saanud... ju ma olen veel KaPo valvsa silma all) Igatahes... võtke rahulikult. Ansip sai Aljooshast jagu ja saab ka vandaalidest. Kõik tegutsemine on neil läbi mõeldud ja ise oma nina vahele toppides teed ainult edale ja politseile asja raskemaks. Politsei saab asjaga hakkama ja pole vaja isegi Kaitseliitu ega Kaitseväge kaasata esialgu. Kõik vandaalid võetakse kinni ja kodakondsus ära... suuremat sorti puhastus tuleb siin... HEAD REISI TIBLAD - kodumaa ootab... seal teid ei kiusata taga... seal on teil parem elu:D
  21. Pronkssõdur

    Kõik on korras.... KIITUS ANSIPI VALITSUSELE ärge minge sinna tõmblema need kes kinni peetakse on ise süüdi
  22. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Ma ei võrrelnudki noori ja juuniore meestega. ma tahtsin öelda vaid et mõnel polnud absoluutselt liha... nagu oleks tulnud Herr Hitleri koonduslaagrist. Mis puutub minu vormi siis nii mõnigi mees oli minust pehmem. (N. Joker... kellelt ma ootasin palju paremat vormi... kuna ta ju imedieedil ja treeneriks on ju Fred)
  23. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Flexi jutus on iva sees... eriti vaadates poisse kes olid laval... midagi näidata polnud... käed peenikesed nagu kure jalad lihast polnud ollagi.. vormi tegemine oleks siis pigem kivi härraste 90+kg kapsaaeda... aga noh müts maha nende ees... neil oli vähemalt lihast... Veidi pehme vormiga oleks ma võinud isegi oma 84kg lavale vedada. Aga kuna klassikasse ei mahtunud, siis oleks Vaible ja Fjodorvi kõrval väga lahjaks jäänud.
  24. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Oleg Fjodorov oli kuradi hea...
  25. Arnold teeb "popsu"

    Jah... kui sa lähed endast nõrgemaid peksma, ega sa siis sellepärast kohe Arnold pole.
×