Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Kolmeks jaotatud kava

    Üldiselt 3-ne kava üle päeva ongi see, mis kõige paremini massi kasvatab.
  2. Rammsteini laulja surub 400?

    Euroopa juunioride meister vist.
  3. Tribulus

    Omast kogemusest. Üldjuhul alla 4 kapsli päevas nagu mõju ei tunne... (võibolla on... aga ei tunne)
  4. küürus selg..

    On olemas ütlus, et küürakat parandab ainult haud.
  5. Ronnie Coleman Relentless

    Kah lihtne - Sa ei kasuta sama suuri raskuseid.
  6. Ronnie Coleman Relentless

    Miks? see peaks ju slege olema ja KUIDAS? no seda näed ju ise.
  7. Korduste arv

    Muidu kaoks seegi ära mis on jäänud.
  8. Üledoos

    Minu teada on isegi need inimesed ära surnud kes toidulisandeid ei tarbinud.
  9. vertikaalsel redelil rippumine ja ronimine

    Meil sõjaväes kutsuti seda krokodilliks... Kui oli suitsu aeg siis pidid kõik (ka mittesuitsetajad) selle ületama et kurilkasse saada. Ma läksin paar korda jalutades üle. Mitte rippudes alt... vaadati viltu aga noh.. J.O.K.K. Aga eks ta lailihast, saaglihast, rannet ja biitsa treeni veidi..
  10. Kasvatamine!

    Suurt kõhtu ei saa kah väga kiiresti minuteada.
  11. irw.. paistab et on tekkinud uued terminid. Enemy't tegema e. võõrkeeles rääkima Tanki tegema (või oli see Tanksism) - asja teisipidi keerama ja süüdistama. või kuidas see oligi? Aga vastuseks Oskari küsimusele. Pärast M.M.-i ja Oti tekste. Ma arvan, et see oli sul rohkem retooriline küsimus ja sa teadsid isegi seda.
  12. No mida sa Oskar tahad??? Et Robocopi tiim või EOK keemia välja teeks ja ei kontrolliks kah?
  13. Armukesed.

    Punamütsike läheb läbi metsa vanaema juurde. Järsku näeb põõsas hunti. Jookseb peitu ja tuleb 5 minuti pärast uuesti mööda lootes, et hunt on läinud. Aga hunt ikka istub põõsas. Punamütsike jookseb uuesti peitu. Ja kui tuleb uuesti on hunt ikka alles. Istub liikumatult põõsas. Läheb lähemale aga hunt ei liiguta. Virutab hundile jalaga ja küsib: "Hunt mis sul viga on." Hunt vastab: "Kõhhht on kinnnni."
  14. Armukesed.

    Kui poeg sai 12 mõtles isa, et nüüd on paras aeg rääkida pojale naistest. Isa: "Vaata poiss... naisi on kahesuguseid. Need kes on ilusad, on kahjuks rumalad ja ülbed kah. Ja need kes on targad on kahjuks inetud." Poeg: "Aga kas erandeid üldse pole." Isa mõtleb ja vastab siis:"No kui hästi järgi mõelda, siis on küll. Mõned inetud naised on kah ülbed või rumalad."
  15. Armukesed.

    Nonii... lähen ostan endale rahakoti. Panen sinna sajalise ja lähen proovin kah need neiud ja pesu ära.
  16. Abiks ujumisel

    See on puhas tehnika ala. Ma ujusin kunagi mingi vanamehega võidu, kes oli minust ikka võrreldamatult viletsamas füüsilises vormis. Mõtlesin siis et teeks pullipärast vanaga võidu. Aga raibe läks edasi nagu kaater. Mina panin täiest jõust. Vana liigutas ennast jumala aeglaselt aga edasi läks nagu süsta milles kaks sõudjat - vaikselt ja kiiresti... Sõber kes pealt nägi ütles et vanamehel oli lihtsalt parem ülekanne No tra minu jaoks oli see täielik müstika. Vana läks ühe tõmbega 2 mehepikkust edasi.
  17. Lamades suurumine!

    tegelikult ei treeni algaja (ka peale pikka pausi uuesti alustaja) üle ka 3x nädalas surumist treenides. Ainult et seeriate arv tasub väike hoida ja süüa ja magada palju. Kuid varem või hiljem see ammendab ennast.
  18. Kevin Levrone Come Back

    Vaevalt ta oma hiilgeaegadel oli alla 90kg hooajaväliselt. Ma ei usu. Ja selle lubatud 110kg kaalu kohta ütleks vaid - EKS NÄEME! Ja eks ole kah lihasmälu. Kui oled näiteks tõstnud mingi Xkg kangi. Ja pärast vaheaega trennist. Saad palju rutem sama raskuse üles kui oleks nullist alustanud. Mees on minuga praegast sama kaalu. Aga arvan, et tal on oluliselt kergem teha lihast tagasi kui mul juurde. Ta on ju teinud rinnalt surumist 220kg-ga seeriaid. Mina teen seeriaid 100kg kergema kangiga.
  19. Fredi toitumissoovitused

    Minul kah pole hommikul ärgates nälga. Vähemalt esimese tunni-poole vältel. Kuidas seda tekitada. Magama lähen u. 22:00 ja. kesköö vahel. Ärkan (või äratab kell) kell 7:00 Enne magamaminekut söön kodujuustu või liha. Ja kui magama jään siis sügavalt nagu laip kustun kohe ära.
  20. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    no ma olen 3-4 Ronni videot näinud ja seal pole ta maksa arsti juures käinud. Samuti ei ole näinud et ta steroide võtaks. Tõsi küll "Cost of Redemption" videos oli tal palju tablette, aga ta ütles et need on vitamiinid. Seega mina siiski usun et puhtalt on võimalik.
  21. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    Minu teada Ronni ei käi maksaarsti juures... seega on 2 võimalust. 1. ei keera 2. Ronni ei kasuta steroide.
  22. Teemade sulgemisega probleemi ei lahenda !

    Arvan kah et eelnevad lahkhelid olid tingitud mõningasest möödarääkimisest. Aga antud teema on minu arvates rohkem huumor, kuidas võis asi kõrvalvaatajatele paista.
  23. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    Nõustun Barbelli ja Andreazega
  24. taavet vs. koljat

    Kuidas ta nii suureks sai? KUIDAS TA NII SUUREKS SAI??? Lugege profiili: College:Washington pharmaceutical department (Sociology,Pharmacy) see ütleb kõik...
  25. Pavol Jablonicky

    Ohoh... vana on massi teinud... pole paha nii vana mehe kohta.. vormi oskab ta nagunii teha... aga noh... ilusat lihaste kuju pole talle looduse poolt antud.
×