Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Ettevaatust!

    Seda ei tohiks vist ikka juhtuda kui tõesti maksimaalse lähedast raskust ei proovi.
  2. Seks enne võistlust!

    Peale seksi testo tase all jah... (hea unerohi) aga seda mõjutavad ka teised asjad.. n. söömine. seega eelistan mina trenni teha tühja kõhuga ja seksimata.
  3. VAADAKE JA IMESTAGE!!!

    Sellessuhtes, et tean kah ühte lugu. Mehel oli kinnise kõhuga probleem ja läks arsti juurde. Arst kirjutas talle välja pärakuküünlad. Mees läks apteeki ja ostis ühe ja kodus sõi selle ära. Aga probleem ikka alles. Järgmine päev ostis veel 2 ja sõi ühe lõunaks teise õhtuks. Mure ei kadunud. Kolmandal päeval otsustab osta 3 küünalt ja samas kurdab proviisorile, et küünlad ei toimi. Apteeker küsib vastu: "Aga mis te nendega tegite? Ära sõite või?" "Ei! Per**e toppisin!" vastab mees sarkastiliselt.
  4. Coleman kontra Cutler

    Maha mõlemad Victor on võitja... nagu ta nimi seda juba ütleb.
  5. Victor Martinez hetkevorm

    hoian Vic-ile pöialt... pane culter ja ronni kotti.
  6. Coleman kontra Cutler

    Afroman... I was gonna go to work but then I got high I just got a new promotion but I got high now I'm selling dope and I know why (why man?) yea heayy, - cause I got high
  7. Biitsepsi mõõdud

    Tähtis on kvaliteet mitte kvantiteet! ma tean naist kellel on sama jäme käsi nagu Colemanil aga ma ei ole kade.
  8. Jay Cutler trennis

    jay on müstiline... selg on täitsa pehme aga jalad teravad.
  9. Kui tihti sa roojad

    Lihtsalt huvipärast vaataks kuda on vastukaja
  10. Probleem erektsiooniga!

    Alkohol aitab ainult siis kui naine on liiga inetu ja sellepärast ei tõuse. Aga võib ka nii juhtuda et enne kui naine ilusaks saab ei tõuse enam ise ega väikemees ammugi mitte Ja siis on hommikul lisaks peavalule mõtlemist kas toimus midagi või mitte.
  11. Mida juua jõusaalis ?

    ...on väga halb valik kuna mõjub kehale väga rängalt ja lõpuks võib isegi surra pideval tarvitamisel. Lisaks viib veel soolad organismist välja ja võib põhjustada tõsiseid elektrolüütilise tasakaalu häireid. Tasub eelistada ikka kraanivett või muud mineraalidega vett.
  12. jõutsükkel

    minul kestab iga tsükkel nii kaua kui sellel on mõju. kui enam ei mõju siis vahetan
  13. Oldman vasta.

    irww.... hea vabandus... klassivennad... see on väga kulunud vabandus... tegelt tunneb kirp ise suuremat huvi... MUIDU OLEKS KLASSIVENNAD ISE KÜSINUD
  14. pljat, eto zalka on haroššii paren bõl, vesjolõi takoi.
  15. suvel?

    Korralik söömine on kõige alus.
  16. Kui põletik on sees ja pidevalt annab ikka tunda mitte trennis siis peaks ka pidevalt kandma varukat või sidet küünarliigesel. Bioglükosamiin, Ultra Gel ja näiteks ka saun on veel abiks jne. Ja kui on ikka valus siis on lausa rumal treenida hambad risti edasi. aga eks igaüks teab ise mida oma keha ja tervisega teeb.
  17. Ei olnud - see oli mingis artikklis bodybuilding.com-is. aga eks igaüks treenib ikkagi ise ja enamasti nagu ise tahab.
  18. Öine lihaskasv

    7-8 tundi on kindlasti vähe...
  19. Kui palju teil treeningstaazi on? Mingi artikkel soovitas üldse käsi mitte enne treenida kui vähemalt 40cm pole. Kuna küünarliiges pole veel valmis selliseks koormuseks. Seega kui käed peenikesed peaks tegema massi harjutusi - Lõug, kükk, surumised, tõmbed jne.
  20. Millega lähed Sina tööle?

    Kuigi küsimus oli suunatud Kaido Leesmannile, siis loodan et ma pole väga kohatu kui ütlen et mina lähen jala.
  21. Noh täitsa tubli poiss... Näeb juba mehe moodi välja.... Edu.
  22. ülikiirelt lihast kasvatavad ained,pulbrid

    Steroidide müümine ja kasutamisele kallutamine on kriminaalkorras karistatav. Jõudu poisid
  23. ülikiirelt lihast kasvatavad ained,pulbrid

    Vanaduses küll enam kiire pole... vähemalt mul on jäänud küll mulje et vanamutid ainult löövad aega surnuks surmatunnini.. vahtides seebikaid telekast. ja vanamehed joovad ja tiksuvad niisama. vat siis on õige aeg jõusaali minna ja keemiat panna... aega ju küll... ja mida muud peale surma oodata....
  24. ülikiirelt lihast kasvatavad ained,pulbrid

    Turuhoone lihaletis oli vist paarkümmend krooni kilo. Aga muidu ütleks teema kohta et... * kõigepealt võiks inimene õppida omal jalal kõndima * siis lugema/kirjutama * ja siis alles võiks jõusaali minna * ja siis alles mõelda toidulisanditele e. pulbritele
  25. Kas keegi teab kinnitada või ümber lükata väidet et Rammsteini laulja Till Lindemann surub (on surunud) rinnalt 400lbs ehk 180kg?
×