Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Valus õlg

    Ma olen täiesti nõus - Fastum geeli võid määrida palju tahad aga ei midagi... Sama hästi või veega määrida... Aga mul oli mingit vana vene päritoluga spordi kreemi mis tõesti mõjus... Ultra Geli kohta ei tea - seda pole proovinud.
  2. maohaavad

    kui sööd palju pead ka palju (vett) jooma
  3. Millal trenni teha?

    minu 2 tunni pikkune trenn jääb alati kuskile kella 13 ja 18 vahele. Ja peale seda lähen koju (enne muidugi duss ja sheik) ja keeran kohe magama tunniks või paariks - eriti ''magus uni'' on mul just peale trenni....
  4. Kõhulihaste probleem

    Lugu selles et olen kaua kõhulihaseid treeninud pikkade seeriatega ja viimased pool aastat raskusega kõhulihaste kaldpingil aga pärast viimaseid trenne on hakanud kõhulihased külgede poole nihkuma ja nende vaheline joon on laiemaks muutunud. Just naba kohalt kus on vahe juba 2-3cm aga üleval on nad veel koos. Mida teha ma ei julge enam edasi treenida sest ma ei taha sellist kõhtu nagu Ronnil. Kas saab nad kuidagi kokku tagasi treenida või jäävadki nii... Äkki peaks minema pikkade ilma raskuseta seeriate peale tagasi????
  5. Miks tasub kreatiini tarvitamist võimalikult edasi lükata??? Ja miks alaealistel ei ole kreatiin soovitav? Ise ei ole ma alaealine ja ei kasuta ka veel aga tahaks lihtsalt teada.
  6. Clenbuterol

    Kle biic50, steroidi kasutajatel on oma portaal ja sul on rohkem lootust sealt enda küsimustele vastuseid saada: http://www.bodybuilding.ee/
  7. kogused-kui palju miskit

    No kui sa metaani ja muid anaboolikuid kasutad siis pole ka ime et su biic üle 50cm on.
  8. Eesti valk

    Ma olen kuulnud et nende vabrikus pidi Eesti suurim kass olema...
  9. Whey Lemon Super ja Proteiin no1

    Ise panin tähele et no1 kasutamisega hakkasid haavad ülikiirelt (üleöö) paranema mis oli väga imelik. Olin metallitöökojas praktikal ja neid ikka tuli. Tekkis ''haavatamatuse tunne''. Lihaskasvu kohalt polnud minu puhul nii effektiivne kui mõni teine kuid seda vist sellepärast et no1 sisaldab pool vadakut ja pool kollageenset valku. Aga vägev toime on tal küll võimas.
  10. lihas valud

    Et biitsepsit valusaks saada tuleb rohkem teda kurnata ja sellepärast teen mina 12-18 kordusega seeriaid tavaliselt nii 15-18 ringis. Väiksemate kordustega sain jõudu aga kasvada ta ei tahtnud. Seega siin et ole nii 6-12 kordusega seeriad panevad lihase kasvama (Vähemalt minu puhul). Kui on ikka vaja saab kõik lihased valusaks aga mõni lihasgrupp vajab lihtsalt teistsugust treeningut. Selleks tuleb lihtsalt hakata lihasgruppi jälgima ja proovima uusi meetodeid ning teha märkmeid.
  11. Toitumine

    Whey Lemon Super või Egg White Pro puhul on tegemist toidulisanditega. Söömisest loobuda ei saa. Nad aitavad sul vastava valgu koguse kätte saada. Näiteks kui sul on tihe päev (koolis või tööl) ning hommikusöögi ja lõuna vahel oleks vaja oma 30g valku kätte saada aga süüa pole aega või võimalust, siis paned koksi ära ja ootad lõuna ära. Ja näiteks panen mina ühe kella 2 ja 3 vahel öösel läbi une kinni. Kui ma läheks kööki sööma siis läheks uni ära ja kallist uneaega kaotsi mis on aga vajalik et lihased kasvaks ja taastuks. Seega saab nendega elu veidi mugavamaks teha. Kuid ära mingit imerohtu neist oota. Kui sa tõesti otsid midagi enamat siis sisesta üles äärde otsingusse kreatiin ja leiad lugemist terveks päevaks.
  12. Toitumine

    söö muna! muna on see mis kasvatab. munast saad valke/proteiine mida mujalt nii kergelt ei saa. munakollast ära üle paari päevas söö kuid munavalget söö rohkesti. ja söö 5-7 korda päevas ja kindlasti enne magamaminekut sest magades ju kasvamine toimubki ja sina ainult hoolitse et organismil oleks materjali millest magades lihast ehitada.
  13. lihas valud

    Mina tunnen ennast sitasti (süümekad) kui päev peale trenni treenitud lihased ei valuta... Kõige parem tunne on kui järgmine hommik peale rinnalihaste trenni lähed trepist alla ja tunned kuidas valusad rinnalihased veidi rappuvad (ma ei oska seda tunnet kirjeldada kuid see on mega tunne) alati kisub naeratuse näole ja mõtled et eelmine päev läks ikka asaette. See pole enam valu vaid nauding.
  14. Naharebendid

    Ehk teisisõnu kui palju juurde tulnud massi või sentimeetreid ja millises aja ühikus põhjustavad naharebendi? Näiteks mitu cm biitsepsi kasvu kuus põhjustab naharebendi???
  15. kui kaua lihas kasvab?

    Kui treenda 2x nädalas (esmasp ja neljap), kas siis on tähtis ka 2-3 päeva pärast trenni söögigraafikust täpselt kinni pidada ja juua sheike enne magamaminekut ja öösel? Või pole sellel pärast esimest kahte päeva mõtet. Ja on see suur kaotus kui ei saa 3.-4. päeval vastavat valgukogust kätte...???
  16. kui kaua lihas kasvab?

    No nädal peale trenni lihas küll vist enam ei kasva, ja siit ka minu teine küsimus: Kui pikk võib maksimaalselt puhkus/taastumine trennide vahel olla enne kui see juba taandarenguks muutub? 2nädalat????
  17. otile protein nr 1

    Mul pole vahutamise vastu midagi, aga miks on No1 kotile kirjutatud: ''juuakse kohe pärast segamist''. Mul tekkis seega küsimus: ega mitte ometi segatult seistes ta toiteväärtus ei vähene?
  18. kas sa suudaksid maha jätta kui teaksid et see aeglustab lihaste kasvu? Ehk teisisõnu on sel vahet.
  19. Milles asi?

    Arnold unustas lisada neljanda tähtsa asja so. KEEMIA, aga loomulikult ei saanudki ta seda teha, sest ta on ju EKFL president, kes seisab hea puhta spordi eest.
  20. Kaua v?ib???

    MIS KUR....... JAMA ON NENDE DOPINGU KNTR. TULEMUSTEGA? MIKS POLE SIIANI MINGIT INFFI? ARNOLD PALUN KOMMENTEERI.
  21. Kaua v?ib???

    OTT loomulikult puhas, AGA kui ei ole??????? Jube m?eldagi. aga ega meie sellest teada ikka ei saaks. ARNOLD, OLETAME, ET OTTI PROOV OLEKS POS. KAS ME SAAKSIME SIIS SELLEST SIIN TEADA? Palun vasta.
  22. Arnold, tee see asi selgeks- uuri järgi ja anna teada. Kalmuse puhul teadsid küll juba enne ametlikke tulemusi, et ta oli metaani tarvitanud. Ütlesid seda isegi televisioonis. Kas nüüd oled siis oma selgeltnägemis võime minetanud, või karistas sind kõigevägevam sellest ilmajätmisega? Hakka või jumalasse uskuma.
  23. OTILE

    Miks otsustasid hakata 2x aastas vöistlema?
×