Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Situatsioon: Naine võõra mehega voodis. See ei vaja ju üldse vägivalda. Lased neil ilusti ära lõpetada, sest segada pole viisakas. Seni teed endale süüa näiteks kana ja riisi. Pärast on 3 varianti. 1. palud tal viisakalt oma uue mehega lahkuda ja eluruumid vabastada, aidates viisakalt tõsta suuremaid asju ukse taha. 2. kui uut naist ei viitsi võtta siis paned sama naist edasi ja petad teda vastu kui viitsimist on. 3. kui uut naist pole varnast võtta sest oled nii sitt mees. Siis lihtsalt unustad ära ja annad naisele andeks.
  2. Mina ei tegele vägivallaga ja mind see ei huvita.... aga teile soovitan hakata seda suvaliste inimeste peal kasutama... (näiteks mustlased on hea valik) varem või hiljem leiate ennast päris sitast situatsioonist... kasvõi näiteks trellide tagant... oleneb muidugi milliste inimeste otsa te satute... ma ise tean päris mitmeid sündmusi kus on asi päris mõnele mehele, mitte küll surmaga, kuid siiski päris halvasti lõppenud... paar lihtsat näidet... 1. üheainsa ülbe tõukamise järel olid hommikul JUHUSLIKULT pere autol müstilisel kombel 4 kummi katki torgatud ja telliskivi oli esiklaasi kukkunud... 2. 2 päeva pärast väikest tüli läks korteri uks täiesti JUHUSLIKULT põlema (tegu oli 5-kordse majaga) 3. pärast väikest koolipoiste kaklust (paar lööki) tuli JUHUSLIKULT 3 suuremat ja küsis poisi käest suitsu ja JUHUSLIKULT anti nii peksa et murti käsi, 2 näppu ja 2 ribi. 4. ahjaa... unustasin ühe situatsiooni kus kaklusega (vägivallaga) ei suudetud probleemi lahendada ja appi võeti nuga... viimane lõpetas muidugi trellide taga. 5. ja kõige rohkem verd olen ma näinud kui üks noormees sai metallist asjaga vastu pead... no verd oli nii palju et pea oli lihtsalt punane kera... ei olnud võimalik eristada midagi... ja ka ülakeha oli enamuses osas verega kaetud... aga inimene on nii vastupidav et noormees on hetkel täie tervise juures. loetelu läheb pikalt edasi....
  3. Vägivalla vabas maailmas
  4. Vägivald sünnitab vägivalda. Alati enne löömist võid mõelda ka tagajärgedele... Milleks võivad olla: 1. torke või kuulihaavad... 2. raskete kehavigastustega haiglas lebamine. 3. Samuti võib ka asi nii jätkuda et kaevad endale ise metsas hauda ja lõpuks saad kuuli pähe ja mulla kaela. 4. ("seod endal käed seljataha" ja ) upud ära ja jääd kadunuks... 5. ("lööd ennast paar korda noaga selga" ja) kukud kuskilt kõrgemalt alla ja saad surma... 6. jääd auto alla või lohised järel 7. süütepudel (granaat või mõni muu lõhkekeha) võib su aknasse öösel lennata. ja loetelu läheb edasi...
  5. See ei kuulu küll teemasse aga siis väike vormi võrdlus Hr. Tank ja Oleg Andla paar nädalat tagasi.
  6. Täpselt samal ajal tehtud Imre Vähi pildid olemas
  7. Jah võin ka Arcticu treenerit soovitada. Ta on nii abivalmis ja tõesti pühendab ennast teiste aitamisele nii et on enda treeningud tahaplaanile jätnud... Ta oli enne seda päris hea kulturist.
  8. Mul on selline küsimus Millised on 4se kava päevadele jagamise +id ja - sed 1. variant: trenn, trenn, vaba, trenn, trenn, vaba, vaba 2 päevane puhkepaus nädalas - kas seda on vaja (samas hea aeroobse jaoks ära kasutada) 2. variant: trenn, vaba, trenn, vaba, trenn, vaba, trenn ülepäeva trenni samas 1x nädalas on trenn 2 päeva järjest Kumb variant on parem kogu närvisüsteemi taastumiseks ja üldise ületreeningu vältimiseks?? Ja milliseid nüansse tuleks veel silmas pidada??
  9. Vene bojaarid

    Vaevalt meejärvgi parem välja näeb... No ma arvan et meie foorumis on asi sama kui mitte hullem. Vahe ainult selles, et kõik ei julge pilte üles panna.
  10. Kui toitumisega hakkama ei saa siis tuleb kõigepealt sööma õppida ja alles siis hakata uurima lisandite kohta.
  11. ÜLESÖÖMINE

    Müts maha mehe ees kes nii suudab distsiplineerida ennast. 1. tee piisavalt trenni 2. nati aeroobset.... südamele... ja kõik on ideaalne
  12. 2 võimalust. 1. teed trenni et oled ise ka jämeda käega ja iga must särk liibub. 2. Lähed vaatad koplis ringi, kui näed 89 aasta tumedat mersut, koputa aknale ja küsi Igorit.
  13. rinnalt surumine

    See on jummala normaalne et iga kuu paraneb surumine 10kg ja et iga aasta paraneb surumine 120kg Kui tuleks vähem siis pole enam normaalne... siis on kindlasti midagi valesti... Siis on ikka väga sitad geenid ja pole mõtet jõusaalis käia... parem sõpradega juua.
  14. Väga lihtne... Esimesed sooritused (ja võibolla ka viimane seeria) ei olnud suutlikuse piirini..
  15. rinnalt surumine

    Mina olen tark.... Okei... mõtleme nüüd koos... mis vahe on kui... 1. lasta kang rinnale või jätta 10cm vahet? 2. lasta kang rinnale või jätta 20cm vahet? 3. lasta kang rinnale või jätta 30cm vahet? 4. lasta kang rinnale või hoida niisama üleval? 5. lasta kang rinnale või panna kohe pukile tagasi? 6. võtta kang pukilt või mitte? 7. minna trenni või mitte? Loodan et said aru mis on vahet.
  16. Noored netikasutajad

    Noored netikasutajad ongi kõige lojaalsemad... Näiteks RATE.ee fenomen.
  17. Tartu MV lamadessurumises 2007

    Tänapäeval pole viisakas öelda omasooiharluse e. pederastiaga tegelevate meeste kohta "pede" Wikipedia ütleb nii: Pederastia kui meestevaheline homoseksuaalne suhe seostub tänapäeval seksuaalvähemuste, omasooiharuse, geiliikumise jt aspektidega. Geide kultuuris seda mõistet ei kasutata. Eesti keeles on sõnal pederastia halvamaiguline varjund; eesti slängis on pede sõimusõna. Nõukogude Liidus, sealhulgas Eesti NSV-s oli pederastia kriminaalkuritegu.
  18. Nagu ma aru saan on meil võimalus teda laagris kuulata....
  19. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    ma mõtlesin seda et kahe võtmise vahele tee 3-6 kuud pausi võtmisest.
  20. Kuna alustada kreatiini võtmist ?

    No vähemalt paar kuud võiks pausi pidada.... Muidu ei mõju... samas paljudele sh. ka mulle ei mõjugi kreatiin üldse.
  21. No see on ju mingite särkide ja trikoode ja värkidega....
  22. kle mul suht loll küss

    See on selleks kui tahad oma liigeseid ära lõhkuda või maksimumi proovida. Vastupanu suurus 95-105%
×