Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Vaevalt... tema on ennast üles töötanud raske tööga. Kutsuti teda ju Skinny Kenny (kondine Kenny) lapsepõlves.
  2. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Markus Rühl ja ta ambaalist naine võivad sellise lapse saada
  3. valk pulbrina või toidust?

    Mina ütleks et see kes soovitab pulbrit tavatoidu asemel on lausa loll. Aga äkki jätaks söömise üldse maha ja süstiks valgu ja glükoosilahust veeni.
  4. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Eip see on selline tõug kohe aretatud. Belgia sinine. Isegi sigadel on mingi selline tõug ja kindlasti ka teisi loomi. Ja kussjuures on selliste loomade toiduvajadused samad mis tavalistel. Aga miks ei ole igas farmis. Sellepärast et: Farmid ajavad kah mingit oma poliitikat, et ainult liha pole tähtis vaid tõug. Seega igas farmis on oma tõug. jne. Alles oli aeg kui isegi muundatud geeniga juur-, puu- ja köögivilju kardeti ja selle vastu kära tõsteti. Inimesed kardavad kõike mis on võõras.
  5. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Sa oled ajast veidi maha jäänud
  6. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    "This is a call to arms - big arms, that is. Se-Jin Lee, MD, PhD, of the prestigious John Hopkins University School of Medicine in Baltimore, is looking for men and women with muscle to volunteer for a project that involves an unusual and exciting scientific discovery. The results could have profound implications not only in medicine but also in the world of bodybuilding."
  7. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Nii et ühe geeni kaotamisega saab 250% suurema lihasmassi ilma mingit trenni tegemata. Ja otsivad inim-katsealuseid... võiks ju minna katsealuseks
  8. R.Coleman

    LIIGESED LIIGESED Kui ei lase lõpuni ega lükka max sirgu - siis ei lõhu liigeseid... (nii palju) ja vaata mis raskustega Coleman treenib. ja vaata tähelepanelikult... tal on kontrollitud liikumine - ta ei rapsi ega vehi niisama. Pealegi ta ei varasta sellega et teeb ainult kõige kergemat trajektoori. Vastupidi ta teeb just harjutuse raskemat osa. n. rinnalt surumisel ja kükil just rohkem alumist faasi, mis on raskem, mitte ülemist, mis on kergem teha. Tean ise ja kasutan sama tehnikat kuna on olnud jama juba põlvede ja õlaga. Nii on surumine ja kükk palju liigesesõbralikumad.
  9. Tõstmise isiklikud.

    tõukamine, surumine.... mis seal vahet on
  10. Kulturismi vabakavad

    Esimene polnudki kulturisti moodi. Pigem nälginud neeger aafrikast.
  11. selja/kõhu peal trampimine

    vahe on ikka sees kas 16kg-ne laps või 160kg-ne kulturist. Ma kujutan ette et kui Coleman selja ära trambiks olek ikka suht p**tsis
  12. Kreatiini abivahendid

    No suht soliidne aga see ei ütle üksi veel midagi. kaua jõusaalis oled käinud? Palju rinnalt surud? Ja kui suure raskusega kükke ja jõutõmmet teed? (kui üldse teed)
  13. Ioniseeritud vesi

    Millegipärast tundub see reklaamina... Kas kellelgi on oma kogemustest rääkida? Tasub seda juttu uskuda?
  14. Kreatiini abivahendid

    Midagi kergelt rasvast, mis seedib kauem. Kodujuust hapukoorega või juust, või sink/vorst vms. Koksi on küll mugavam ja kiirem tarbida öösel aga see hakkab kõhus loksuma ja ei ole nii hea. Oot kui palju sul staazi jõusaaliga on? Ja mis su enda parameetrid on? Pikkus? kaal? surumine? kükk?
  15. Kreatiini abivahendid

    Midagi pole imelikku... Mul on kah nii et massi ajal söön öösel 1-2 korda... ja siis kilod tulevad.
  16. Kreatiini abivahendid

    Loodetavasti on poiss vähemalt paar korda jõusaalis käinud... Viimasel ajal on mood kohe lisandite kallale minna. irw... ma ei usu et kreatiin kedagi närviliseks teeb... kui just ku*ehäda ei ole ja ei ole võimalik wc-sse minna. Paljudele kreatiin näiteks üldse ei mõju.
  17. Spordikuulsuste jõuluturniir

    Ma ei taha siin kedagi maha teha. Vanasti olid teised ajad. Trenn ja toitumine ja kõik oli veidi teine... Enam ei teha selliseid harjutusi - vähemalt mitte igapäev saalis. Kes tahab nüüd talle ära teha siis hakaku tegema neid harjutusi - ma arvan, et keegi ei hakka. Ikkagi tubli ja tegija poiss oli... respect.
  18. Spordikuulsuste jõuluturniir

    Lahe ju... Lase kah endal munad ära lõigata - saad kah suuremaks. Nagu öeldud need on enamasti trikid... Ja trikke tehakse tsirkuses. Ma olen mõelnud, mis pani vanasti jõumehi selliseid trikke tegema? Kas polnud piisavalt kangikettaid, et pidi mitu asja endale peakohale venitama. Aga jah.. nagu välja loen surus mees rinnalt 164kg. Ma arvan et iga korralik rammumees surub nii palju. Ja isegi paljud "Lihtsad poisid" siin foorumis.
  19. Spordikuulsuste jõuluturniir

    Härjal pole pooltki jõudu mis on pullil... kuna ta on ju lihtsalt viimase munadeta versioon.
  20. Surumine

    hehehe... võistlustel suruvad mehed 2-3x rohkem, nii et võistlustest on ikka väga vara rääkida... tee 5-10 aastat trenni enne ja kogu baasi ja lihast. Muidugi võistlustel on särgid ja muu jama. Nagu keegi ütles et särgiga tuleb kang ainult rinnale sikutada ja särk surub ise kangi üles.
  21. Suvex lihastesse...saaks äkki abi?

    Huvitav arusaamine on algajatel.... 1. kõige tähtsam on hakata lisandeid võtma. 2. siis võiks nati kodus kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha. 3. saali et tasu enne minna kui 100kg rinnalt surud. 4. saalis on suured mehed kes istuvad seal hommikust õhtuni ainult selleks et algajate üle naerda kui nad väikeste raskustega trenni teevad.
  22. Cell-Tech VS Satur8 VS Adenergy

    Mina annan oma hääle Satur8-le. Kuigi mingit imet neist eriti loota ei tasu. Cell-Tech on 60-80% ulatuses lihtsalt glükoos... seega ülemõistuse kallis hind on põhjendamatu. Need kes Cell-Tech-iga saavad häid tulemusi on seni lihtsalt kreatiini liiga vähese koguse süsivesikutega seganud.
  23. Musklite ÖÖ!

    Loodetavasti ilmub see ka siia videorubriiki.
  24. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    halvas mõttes kahjuks samas ise ei ole veel jõudnud kasutada seega omal kogemus puudub
  25. 5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

    muuseas ma kuulsin ühelt kasutajalt et see pidavat potentsile hakkama...
×