Jump to content

TANK

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    1 287
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik TANK postitused

  1. Kehaehituse tüüp.

    Ei ole mõtet asja keeruliseks ajada Endomorf - paks, põssa, pekinägu, rasvarull jne. Ektomorf - kondine, kleenuke, kõhna jne. Mesomorf - turske, ambaal, põkk jne..
  2. LIhasmassi suurendamine

    Mul sama probleem - nimelt olen väga kondine ja käed on väga peenikesed (biic: 41-42cm) Aga juba 3,5 aastase kangitõstmise staaziga oskan öelda et ainult aeg parandab. Tuleb pidevalt süüa korralikult. Ja tasapisi asi paraneb. Pulbrid ja värgid võivad vähesel määral aidata aga neile loota pole mõtet... Kui tahad kiiresti suureks saada... siis EI SAA lihtsalt.
  3. Äratundmiseks !

    Ei saa öelda et raske... aga rauast mänguasju oli küll... Terve hunnik nõukogude sõjatehnika mudeleid peaks veel praegastki kuskil keldris vedelema. Tankid, katjuušad, haubitsad, rakette transportivad veokid, villised, soomukid, sõdurite veokid... jne... isegi lennukite mudelid... Eip. ma elasin isegi "juuniori" käepigistuse üle...
  4. Äratundmiseks !

    Ahjaa... niipalju kui ma mäletan oli Aile Kuudal üsna raudne käepigistus
  5. Äratundmiseks !

    Härrased kirp ja kentaur teie sugu on raske määrata... kentauri kohta saab ainult öelda et tal on hobuse per$e aga kelle genitaalid? aga vaadake tank on kõige mehisem asi mis inimene on iial loonud. mis seostub tanki sõna ja pildiga * suur * tugev * raske * ja mis kõige tähtsam suur ja pidevalt vinnas toru on ees... pole kahtlustki et ISANE
  6. Äratundmiseks !

    Missa ajad... Tank pole naise nimi.
  7. kaal ja pikkus...

    pikkus 178 võib olla ka õhtul 177 seega kriitiline 1cm klassikalise kulturismi seisukohast. kaal on hetkel 84kg (aga on olnud rohkem) tahaks kaalu 135-145kg...
  8. Kas PEAB toitumiskava tellima?

    Tugevatel on TAHE, nõrkadel ainult soovid.
  9. TÄHTIS!!

    Muidugi võib lugeda Avo Leoki juhtumit sama traagiliseks ja sama suureks kaotuseks eesti spordile kui kuuliksi rindade 1-2cm võrra kahanemist. Aga noh... viimane aeg pilti teha ja ära raamida, et oleks hea vaadata ja meenutada kui on täiesti ära kadunud.
  10. TÄHTIS!!

    Kuna lihased on elutegevuseks vajalikud. Näiteks hingamiseks vajame vahelihast ja isegi süda on lihas. "Järgmisena tuleb surm" nagu narkomaan Roman Kahvli saates ütles. Mis alles jääb kui lihased ära võtta? Heal juhul paar sekundit elada. AGA MIS SEE SIIA PUUTUB?
  11. Söömine peale 18.00 ja hiljem

    võileib ei ole kõige parem valik... aga näiteks liha, kodujuust, muna... vms. vabalt... see läheb lihaseks
  12. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Ma tahtsin just sama öelda. Aga ise mõtlen umbes nii... "RAISK!!! ma võtan selle kangi ja tõstan seda nüüd 8 korda!!"
  13. Tere Ott. Kas seda Euro Eliit Tuuri ennustusvõistluse (Kalmus vs. Kiivikas) särki on veel võimalus kätte saada? Või on "kõlblik kuni" läbi? Nimelt pole varem pealinna sattunud. Aga paistab, et laupäeval ootab Tallinna sõit ees.
  14. 1 kuuga vormi..??

    On küll võimalik. Vend Vähi või Janar Rückenbergi näitel võin seda kinnitada. Seega kui on huvi soovitan pöörduda oma murega eelpool mainitud meeste poole.
  15. Inglise dieet

    Tõepoolest... kurvaks teeb kohe...
  16. Inglise dieet

    No ei tea kas sellest on abi... aga ma pidasin silmas kui söömise asemel genitaale imeda.... ...aga teine hea võimalus on eksperimenteerida eksperimentaalse ekskrementaalse dieediga peaks kah kaal märgatavalt langema
  17. Inglise dieet

    Äkki sa tahtsid öelda GENITAALSET dieeti???
  18. püramiid?

    No sa oled kõva poiss kui poole aastaga surusid 130
  19. Inglise dieet

    Kuradi hea mõte dieedi ajaks jagada toitained eraldi päevade peale ära. E. Süsivesikud - et algavaks nädalaks energiat saada T. Valgud - et lihas kasvaks K. Rasvad - et soe oleks N. Süsivesikud - et nädala lõpus jõuaks pidu panna R. Valgud - et nädalavahetusel kah lihas kasvaks L. Rasvad - no seapekk on viinaga ikka hää P. Vitamiinid - pohmelus... süüa ei taha... ainult vett ja vitamiine. Või veel parem oleks ju kuude kaupa lahti jagada.
  20. unehäired

    imelik et mul unega probleeme pole. * peale trenni ja sauna niidab eriti hästi maha * pea aegu iga kell võin visata pikali ja lasta tunniks-paariks silma looja * võin vabalt magada 14-16h päevas... aga paraku ei saa lubada seda enamasti endale
  21. Kas sinna alla käib ka n.n. kulturisti-kõht? Suur aga kõhulihased on näha.
  22. Aga räägi mulle siis mille järgi keha otsustab kas ladestada rasva naha alla või kuskile elundite vahehle??? Ja kas selle põletamine käib samamoodi.
  23. No mul tõesti pole õrna aimu... Ja millegipärast ma ei usu kah eriti seda. Ja ei ole kuulnud isegi et kellelgi "piitsavarrel" oleks selline mure. Aga võibolla siis on õigus sellel neetud roolil mis annab kulturistidele 20% keha rasvasisalduseks enne võistlust. Äkki kolib kulturistidel enne võistlust rasv naha alt siseelundite vahele???
  24. Keda kotib kui palju rasva sul siseelundite vahel on?? Mida ei näe seda ei ole! Võistlustel, rannas, jne. ei ole see ju üldse tähtis. Võibolla üks juhtum 50 000-st kui kedagi huvitab see siseelundite rasv. Võibolla mingi kliiniline seisund? mina ei kujuta ette.... Kõik tahavad ju rasva %vähendada sellepärast et parem välja näha, mitte et teada mingit numbrit mis näitab rasva kogust siseelundite vahel.
×