Jump to content

TANK

Vanad Olijad
 • Content count

  1,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TANK last won the day on June 5 2018

TANK had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutraalne

About TANK

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 01/01/1900

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.rate.ee/users/taixxx

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu
 1. Tere, Kuidas mõjutab nädala treeningmahu jagamine treeningu tulemusi? Kas selle kohta on tehtud uuringuid või teab keegi omadest kogemustest rääkida? Võtame näiteks rinnalt surumise (või mistahes muu baasharjutuse) treeningmahuks 10 tööseeriat nädalas. Kuidas erinevad tulemused kui teha: esmaspäeva õhtul ära kõik 10 seeriat? (siinkohal peaks lihas saama korraga maksimaalse koormuse korraga kätte, kuid viimastes seeriates võib olla väsimus liiga suur) esmaspäeva hommikul 5 ja õhtul 5 seeriat? (sellisel juhul peaks saama lihas vahepeal taastada energiavarud ja olema võimeline rohkem pingutama, samas jääb terve nädal taastumiseks) esmasp. 5 seeriat ja neljap. 5 seeriat? (siin on jagatud treeningmaht ja ka taastumine kaheks, kas see kutsub lihases esile samad muudatused kui samal päeval treenides) esmasp. 4, kolmap. 3. ja reede 3 seeriat? esmasp. 4 neljap. 3 ja laup. 3 seeriat? NB. nädalapäevad on antud juhul valitud ainult selleks, et arvestada treeningute vahelist aega.
 2. Vend Vähk Peab liikuma!

  No aga Tartu randades saab ju tasuta treenida - igasugu trenazöörid on olemas. Ja vahel isegi strippar Marcoga võidu rööbaspuid suruda. Milles probleem, kui raha pole?
 3. Vend Vähk Peab liikuma!

  Alati ei saa "jõusaali mees" peksa.... Mulle näiteks meeldib see video: http://www.dailymotion.com/video/x93vvc_bully-s1e6_sport
 4. Olles oma silmaga mehi näinud, ütlen, et parem mees võitis?
 5. Mõned fotod expolt. Kõige populaarem mees expol on vaieldamatult Rich Piana, temaga pildistamise järjekord kõige pikem. Teine koht Nutrexi kabiin, Zack Khan ja Larissa Reis, lisaks jagavad ka muud nänni. Hommikune pileti järjekord u. 200-300 meetrit aga liigub kiiresti, u. tunniga pilet kätte.
 6. Kas keegi kohapeal ka on ja expot või finaale vaatab? Või homme õhtul Westgate hotellis Rich Piana üritusel/afterpartyl osaleb? http://instagram.com/p/sNTKBao-Q5/ Kui on siis anna privas teada.
 7. Vanarahvas teadis öelda, et $itt kündja süüdistab alati atra... Mis puutub valgusesse, siis jah, seda oli vähe, eriti äärtes ja üks punane tuli värvis alati kellegi punaseks. Minu poolt ka mõned pildid, soovin nendega tervitada kõiki võistlejaid.
 8. Võsu laager 2008

  Tuleks isegi aga vaja 15-dal juulil põlvega ortopeedi juures olla... Aga mis hind?
 9. Peksa saamine

  Nojah Vända Aveli lugu on hea näide... Hakkas purjus peaga räuskama, küünistama ja kohvi pritsima. Noormees andis talle viisakalt jalaga näkku ja läks politseisse.
 10. Mass, lihaste arvelt

  Kui on n. põlvevigastus siis on üsna tark tegu jalgu mitte treenida... või vähemalt mitte kükke teha. Nii et vahel on jalgade treenimine loll tegu.
 11. Testosteroon hävitab ajurakke.

  Ja inetud.
×