Jump to content

Volley

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Volley

  • Tase
    Algaja
  1. Toit

    Praad on tõesti lai mõiste,päeva jooksul kindlasti tarbid palju süsikaid sis praadide juures proovi võtta vähem kartuleid ja rohkem liha ja mingit salatit kui võimalik
  2. soovitage!

    Aeroobset oleks minuarust parem ikka enne teha,sis puhata juua midagi ja sis jõudu kui neid yldse nii järjest teha,endale meeldib hommikul joosta ja õhtul jõudu teha. Teed täpselt nii palju kui suudad ja kannatad;) Ja muidugi et tunneksid et oled põletanud midagi ja oleksid higine.
  3. Tänane toiduplaan!!??

    Särgi alt päris ei paista,kahjuks ei oska rasva protsenti öelda,aga kas sa oskad öelda kus ma seda saaks teada?
  4. Tänane toiduplaan!!??

    No nii palju ikka on et kõhu pealt on näha et on olemas sixpäck aga tahaks lihaseid rohkem nägtavale tuua. Selleks jõusaali jah? Sellise kavaga suurt midagi ei saavuta jah,mis ma hommikul teen?
  5. Tänane toiduplaan!!??

    Mida peaksin muutma.? Esimene esimene eine oli hommikul kell 12 enne seda sai joostud 30 minta ja tehtud kõhulihaseid 3x30,kätekaid 3x12 ja selga 3x25. Esimeseks eineks sõin 8 vutimuna peale riivisin juustu,jõin kõrvale morssi(väga lahjat) maiuspalaks 200g rosinatega kohupiima. Teine eine oli kell 15.00 sõin makarone kastmega ja veise liha umbes 100-150g,makarone oli rohkem muidugi kakskorda ma arvan. Kõrvale jõin umbes pool liitrit piima. Kolmas eine oli kell 19.00 sõin kaks suuremat tykki seamaksa,kurgi hapukoore salatit ja värsket kartulit,peale seda patustasin 4 trühvli kommiga(seda enam ei juhtu) lisaks sõin veel yhe apelsiini. Paari tunni möödudes sõin veel yhe apelsiini ja närisin 3 väikest värsket kurki. Soov on kaotada rasv kõhult ja lihas välja tuua. Mida teen valesti? Olen 17 a, kaalun umbes 82 kilo ja olen 187cm
  6. Atkinsi dieet on parim ?

    KAs loll või milles asi aga antud juhul ei mõista antud dieedi fenomenaalsust.
  7. Toitumiskava

    Muidugi on insult on kolesterooli tromb mis tekib peas veresoonde ju ja see tänu kolesteroolile mis omakorda ladestub veresoonte seintele
  8. Üks keefir peale trenni?

    Joon ka vahel ikka keefiri aga rohkem ikka piima. Liha ikka kasulikum kui muna aga eks siin tuleb suurem hinnavahe sisse. OOtaks mingit arvamust et kes tarbib vutimune,ma ainult neid sööngi kuna vanematel lindude kasvatus,kana muna yldse ei söö enam,sest lugesin kuskilt et yks vutimuna pidavat olema kasulikum kui 3-4 kanamuna.
  9. Massi juurde

    Mailman luges mu mõttekäiku
  10. Massi juurde

    kartulipuder asenda kaerahelbepudruga näiteks,jogurt asenda toorjuustu või kohupiimaga. vorstisaiad unusta! lase vorsti viilul päev otsa toatemperatuuril seista ja sis näed milline see tegelt on,sis usu et isu läheb ära;) pitsa asemel näri õhtuti porgandit või kurki
  11. Värske:)

    Kui palju sööte värsket või toorsalateid? Meeldib teile? Mitu korda nädalas on teie arust hea neid syya? Teatavasti tahavad mehed rohkem liha kui heina:D
  12. Hommikusöök!!

    Mida praegusel ajal kõige tavalisemalt sööte hommikul ? Ja mis kell teil umbes esimene eine on?
  13. Ülakeha!!

    Jalad ja käed saaavad mul koguaeg treenitust trennis,sest mainisin et mängin võrkpalli ja nende jaoks on tugev trenn toimumas pidevalt nii mänguväljakul kui saadetakse ka eraldi jõusaali seda tegema,aga seal ei anta eriti aega. Ja muust arengust ongi nagu kõht ja rind kõige enam maha jäänud.
  14. Ülakeha!!

    Kas hommikul on halb süüa näiteks mingit jogurtit,kui pole võimalik putru saada. Olen kuulnud ka et eriti kasulikud pidid olema vutimunad eriti kui toorelt juua,nendega probleemi poleks mul vanematel nende kasvatus aga kas liigne muna ei tekita kolesterooli?
  15. Ülakeha!!

    Muidugi tahaks:) Aga ma näinud vaeva kõhualihastega,aga päris väljas nad ikka pole nii nagu tahaks:)
×