Jump to content

shoulshaker

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by shoulshaker


  1. Mina vaidlen neile vastu, kes väidavad, et kaalu ja pikkuse suhe võib selliste parameetritega korras olla.

    Toon ennast näiteks - minu norm kaal on 55kg, pikkust on mul 169cm. Kõik sõltub, mis kehatüüpi sa oled.

    Ise alustasin ka kaalulangetamist kui kaal oli saavutanud kaalurekordi, ehk siis 63kg ja nägin välja nagu võdisev kohupiim. Korralik toitumine ja korralik treening vähemalt 3* nädalas aitavad kaalust alla võtta.


  2. Pigem häirivad just need tegelased kes mitte midagi ei tee ja omavahel juttu räägivad. Väiksemas jõusaalis on see suht tüütu ja raiskavad lihtsalt ruumi.

    Ega mind jätab samuti külmaks mis teised trennis teevad kui pikapeale võivad mõned asjad häirivaks muutuda....

    See häirib küll, kui need jutustavad tegelased hõivavad ühe masina rätikuga ära, ise samal ajal eemal jutustades - trenni ei tee ja teistel ka ei lase teha. Küsimuse peale saan pilgu - mida sina naine ka tead - osaliseks .


  3. Mis toitumine see on? Mis spetsialist? Kui kõik need eined kokku panna siis saaks heal juhul enamvähem hommikusöögi kokku. :P

    Sellise toitumisega ei kasvata mingit lihast, pigem kaotad ning isegi kui pekki käe pealt vähemaks jääb siis on lõpuks lihtsalt õlekõrs käe asemel. Pole ka just parem tulemus.

    See pandi kokku eesmärgiga kaalu alandada ja lihast kasvatada, Spetsialist oli härra Ott Kiivikas isiklikult :D Kaalu olen enam vähem eesmärgile saanud, 0.5 kg veel. Lihas on ka kasvanud veidi ikka, ma arvan.... Aga mis oleks sinu ettepanekud lihase kasvatamiseks?


  4. Panen igaks juhuks siis juba terve kava. Kõiki harjutusi teen 3*15, kõhulihased max, triipsepsile teen veel lisaks blokil tõmbeid kahe harulise köiega ja sirge pulgaga

    1. Säärte sirutused ette trenazööril

    2. Laia haardega kükk – paraleeltasapinda

    3. Reite siseküljele

    4. Reite välisküljele

    5. Jalatagaosale kõhuli jalgade kõverdamine

    6. Ploki tõmbed ülalt või ploki tõmbed alt, seljale

    7. Lamades käsikute surumine

    8. Käsikute tõstmine kõrvale istudes

    9. Ühe käega hantliga ettekallutatult käe sirutamine taha , triitseps

    10. Hantlitega küünarvartekõverdus istudes

    11. Kõhulihastele keretõsted või jalatõsted

    12. Alaseljale keretõsted pukil

×