Jump to content

matjusm

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 300
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik matjusm postitused

  1. mõttetud tegemised jõusaalis

    Mis sul negatiivsel kaldpingil surumise vastu on? Kas kaldeta pink "väärib" kangi rohkem kui pink, mis on nurga all?
  2. Äkki ette kallutatud dip (ei tea eestikeelset nimetust- see on see kus sa end üles lükkad kätega).
  3. mõttetud tegemised jõusaalis

    Ma olen mitu korda näinud kuidas inimesed proovivad treenida kõhu küljelihaseid niimodi, et hoiavad mõlemas käes hantlit....mis teeb terve ettevõtmise mõttetuks kuna sa ei treeni ju siis eriti midagi. Mõttetu on ka see, kui keegi läheb laob jalaressile mingi suhteliselt suure raskuse aga siis liigutab seda max 15cm üles alla.
  4. Reljeefi

    Ikka on väike vahe sees. Kui teed hantlitega, siis teed mõlemat keha poolt eraldi. Kui kangiga, siis saab tugevam osa nõrgemat veidi kaasa aidata. Lisaks veel see, et kangi sa pead veidi eespool endast hoidma, hantleid aga saad otse enda kõrvale langetada.
  5. Reljeefi

    See artikkel siin räägib teisiti. http://findarticles.com/p/articles/mi_m067...i_12695243/pg_1 Point on võibolla selles, et eri harjutusi tehes sa treenid oma lihaseid veidi erinevalt aga sa ei saa mingit kindlat kõhulihase piirkonda eraldi treenida.
  6. Reljeefi

    Siis on sul kas erakordne keha või oled oma rasva maha põletanud tänu mingitele teistele faktoritele: http://www.warriorfitnessworld.com/article...h_reps_myth.php
  7. Reljeefi

    See väiksemate raskuste ja rohkemate kordustega tegemine on müüt. Reljeef=rohkem lihast ja vähem rasva. Järjekordne müüt. Su kõhulihased on kõik üks lihas ning seega pole võimalik mingeid erinevaid osi treenida. See miks su alumised osad ei näe nii head välja kui ülemised on nende peal olev rasvakiht.
  8. Põhjus miks peaks ka jalgu treenima...)

    Veel üks põhjus jalatrenniks:
  9. Võhma juurde

    Mina alustasin küll niimodi et lihtsalt jooksin tohutult palju. Oli isegi mingi periood kui käisin 2x päevas jooksmas ning võhma oli tõesti palju. Aga mitte ei saa aru mida mõtled sellega, et sa tahad võhma juurde saada et hiljem normaalse pulsiga joosta? Sa saad iga aeg joosta mis iganes pulsiga tahad, see kõik sõltub sinu enda intensiivsusest.
  10. Keha areng

    Kasuta rohkem hantleid ja vähem masinaind ning kange- niimodi treenid mõlemat keha poolt võrdselt ning tugevam pool ei aita nõrgemat.
  11. Olen samas situatsioonis (kuid vaevalt et samas jõusaalis). Mitte ei saa aru mis on nii rasket hantlitega jõutõmmet tehes ja kükkides. Olen niimodi juba pikemat aega treeninud ja areng toimub ikkagi hoolimata kangipuudusest. Kuna hantlite raskusest on kükkimiseks väheseks jäänud siis olen hakanud üks jalg teisest veidi ees (ühe kand teise ninast umbes 5-10 cm eespool) kükkima. Ning jõutõmme on ju sisusliselt täpselt sama liigutus, hoolimata sellest kas sa viid seda läbi kangi või hantlitega. Samas kui oleks teadnud, et jõusaalis pole kange, poleks iial liitunud aga nüüd on hilja. Kui aastane membership ära lõppeb siis on kohe uude saali minek.
  12. Täiesti algaja, tahaks kava koostada.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Excess_post-e...gen_consumption
  13. Steroidid ja suured lihased

    Ei midagi. Lihtsalt olen kuulnud selliseid argumente GMO taimede vastu (kus tehakse samasugust "jumala" mängimist nagu steroidide süstimisel) et need muudavad su DNAd....mis on ju muidugi täielik absurdsus.
  14. Täiesti algaja, tahaks kava koostada.

    Point on vist selles et madala tempoga joostes sa kulutad protsentuaalselt rohkem rasvakaloreid aga suurema tempoga joostes on su kulutatud kalorite hulk nii palju suurem, et ka rasva kalorite hulk on kokkuvõttes suurem. Teeme väikse numbritega näite: Oletame, et madala tempoga joostes kulutad 10 minuti jooksul 100 kcal ning sellest 50% on võetud rasvast. Seega sinu kogu kulutatud kalorite hulgast on 50 tulnud rasvavarudest. Kui sa aga jooksed selle sama 10 minuti jooksul aga palju suurema tempoga, siis sa kulutad 150 kcal aga vaid 40% tuleb rasvast. Sellest hoolimata oled sa kulutanud 60 rasvakalorit ehk absoluutarvestuses rohkem kui madala tempo juures. Pikem seletus siin: http://www.criticalbench.com/high_intensit...ing_workout.htm http://www.hornetjuice.com/fat-burning-myths.html
  15. Steroidid ja suured lihased

    Kui need steroidid ei tekita lihasse mida me sisse sööme uusi ohtlikke aineid, ei tohiks midagi juhtuda. See ei hakka su DNAd muutma.
  16. Treeningpäevad

    Seni puuduvad teaduslikud tõendid selle kohta, et kalender mõjutab lihaskasvu.
  17. Kus trennis käid ja kus elad???

    Manchester, Inglismaa, jõusaaliks Armitage Center.
  18. Fun

  19. Saalihuumor.

    Ühtegi humoorkiat nime nende jaoks hetkel pähe ei tule aga nende raskuste liigutamine koosneb raskuse üles lükkamisest misjärel nende käed või jalad nagu langevad alt ära oma madalaimasse positsiooni kus nad raskuse uuesti kinni püüavad, et seda uuesti üles lükata.
  20. Saalihuumor.

    Mulle teevad alati nalja need inimesed kes on tulnud saali mingit teatud raskust veidi liigutama, mitte end treenima. Neil on mingi ettekujutus et on vaja mingit teatud raskusega hantlit liigutada või masina peal mingit teatud kilode hulka tõsta ning siis nad teevad kõike selle nimel, et seda saavutada ehk et väga limiteeritud liikumine (raskus liigub paar sentimeetrit) ja kogu keha kasutamine.
  21. Saalihuumor.

    Tuli meelde üks veider juhtum: Treenisin kaablimasina peal ning seeriate vahel läksin veepudeli järele. Sel ajal kui H20d endale sisestasin, tuli keegi teine jõusaali külastaja ning pani oma veepudeli minu kaablimasina raskuste virna peale millega on kaks asja väga valesti: 1) Ta ei tulnud selle masinaga treenima vaid lihtsalt oma kampsuni järele mistõttu ei saa aru miks ta sinna selle pudeli pani. 2) Et sinna pudelit panna, pead sa minema ümber ja mööda mitmest kangist ja kaablist. Ei anna keerulisemat kohta oma veepudeli hoidmiseks välja mõelda, eriti kui seda on vaja käest panna vaid 20 sekundiks. Teine: Saan aru, et iga üks ei treeni selleks, et Schwarzeneggeriks end muuta aga kusagilt tuleb ikka piir ette: Mingi naine tegi 3 kilose hantliga mingit küki-jõutõmbe-õlatrenni kolmikhübriidi. Kui tehnika kõrvale jätta, jääb ikka küsimus mis mõtet on selliste olematute raskustega treenida. Sama hästi võiksid kodus niisama üles alla kükkida.
  22. Mitu harjutust teed terve keha kohta?

    Ei saa öelda et harjutused masinatel "halvad" on. Vabaraskustega on lihtsalt parem.
  23. Mitu harjutust teed terve keha kohta?

    Liiga palju inglisekeelset fitness kirjandust loetud, seetõttu on emakeele kasutus järgnevas loetelus kehvavõitu ning mitmed harjutused on inglisekeelsed. Üllataval kombel sain kokku koguni 35 harjutust. Päev 1: Käed Seistes hantlitega biitsepsit Concentration curls Kaablimasinaga biitsepsit Kaablimasinaga ülalthaardes brachioradialist Hantlitega ülalthaardees brachioradialist Dips (triitsepsit) Hantliga seistes triitsepsit Kaabliga triitsepsit Päev 2: Jalad Kükid Lunges Jalapress "Tagumikumasin" Reiemasin Hamstringi masin Reielähendaja Reie mittelähendaja (lähendaja vastand, ei tea nimtust) Sääred jalapressil Sääred hantlitega seistes Päev 3: Selg Lõuatõmbed Ploki allatõmbed Dumbbell row Close grip cable row Trapetsit hantlitega Jõutõmme Päev 4: Rind ja õlad Rinnalt surumine Dumbbell flies Pec deck masin Hantli tõstmine lamades pea tagant enda kohale Hantlitega õlgu külgedele Hantlitega õlgu ette Istudes hantlitega õlapress Seistes ette kallutatult hantlitega õla tagaosa Pluss veel kõht mida ma ei tee ühelgi konkreetsel päeval vaid ligikaudu igal kolmandal korral: Hantlitega oblique lihaseid Crunches Jalatõsted Pärast nelja päevast tsüklit teen päeva pausi ning siis algab kogu asi otsast peale.
  24. Mõistlik jaotus?

    Mul ka suht sarnane kava: Päev 1: Käed Päev 2: Jalad Päev 3: Selg Päev 4: Rind ja õlg (ja siis paus muidugi)
  25. Teie seksuaalne orientatsioon?

    Milline see "mõni muu" on? Zoofiil?
×