Jump to content

matjusm

Kasutajad
 • Content count

  1,300
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

matjusm last won the day on July 8 2013

matjusm had the most liked content!

Community Reputation

24 Natuke juba nagu teab midagi

About matjusm

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 02/03/1989
 1. Mart Seim raw 400 kg kükk!

  Natuke liiga tõsiselt võtsid seda kommentaari. Muidugi on vahe võistluse ja trenni vahel kuid lihtsalt võrdluseks oli seda huvitav välja tuua. Igal juhul võimas mees Mart Seim, võib täie julgusega öelda et kogu maailmas on sellisel tasemel mehi vaid käputäis.
 2. Mart Seim raw 400 kg kükk!

  Vaadates powerlifting.ee lehel Eesti rekordeid klassikalises jõutõstmises siis peaks Seim olema Eesti tugevaim kükkija, ees natuke isegi Siim Rastist.
 3. Ma olen jõutreeninguga mitu aastat juba tegelenud kuid pole mitte kordagi spordimassažis käinud ning olen otsustanud nüüd seda muuta. Tahtsin küsida nendelt kes tõsisemalt jõutrenni teevad: kui tihti te massaažis käite ning kas taastumine on massaažieelse ajaga paranenud?
 4. Mart Seim raw 400 kg kükk!

  Mart Seim on pärast õla ja seljaoppi tagasi. 320kg läheb üles nagu tühi kang:
 5. Seda juriidilist punkti tahtsingi täpsustada- et kohustus tuleneb kodakondusest ning mitte asukohast. Mis on natuke imelik ühest küljest sest viibides välisriigis pean ma ikkagi selle seaduste järgi elama. Igal juhul, nüüd siis aru saadud.
 6. Tänud vastuse eest. Sain just täna vastuse (natuke hilja arvestades et Siil on läbi....) oma taotlusele ning järjekordselt lükati see tagasi. Põhjenduseks oli toodud see et Eesti kodanikuna on mul kohustus võtta osa reservõppekogunemisest. Mis jääb aga mulle arusaamatuks on aga see mis moodi peaksin ma välisriigis viibides ja elades siin järgima Eesti vabariigi seaduseid ning kas need saavad üldse laieneda väljaspoole Eesti riiki? Igal juhul kui mingit trahvi või muud jama sellest ei tule, siis lõpp hea kõik hea.
 7. Tahtsin nõu küsida siinsetelt reservväelastelt (või muidu teadjatelt) reservõppekogunemiste kohta: Nagu paljud teised Eestimaa noormehed sain ka mina kutse Siilile. Kuigi õppusel osalemise vastu pole suurt midagi, elan ja töötan ma juba mitmendat aastat Suurbritannias. Kuna olen tööl seotud õppuse ajal suurte projektidega siis ei saanud mind tööandja vabastada ning sain neilt ka sellesisulise kirja mille koos vabastamise taotlusega Kaitseväele saatsin. Nüüd sain lõpuks vastuse ja see oli eitav: Kaitseväe arvates oleks tööandja pidanud tegema ettevalmistusi et mind sel perioodil asendada. Ma saan muidugi KV otsust vaidlustada ja ka teen seda kuid kas kellegil on veel mingit nõu anda mida antud situatsioonis teha? Ilmselgelt ei hüppa ma 10 päeva pärast lennukisse et Tapale reservõppekogunemisele minna. Mis on trahv/karistus kui juhtub halvim ja KV lõplikult ei aktsepteeri minu mitteilmumist? Lugesin et kuni 1200 eurot / arest kuid mis tõenäosusega seda täies ulatuses rakendatakse ja mis moodi nad seda kätte saavad kui ma elan alaliselt välisriigis?
 8. Küki arendamise kava

  Vene kükiprogramm (http://www.exrx.net/WeightTraining/Weightlifting/RussianSquatProgramGenerator.html) keskendubki ainult kükile ta ei kirjuta otseselt ette (nagu ülaltoodud kava) mida sa veel võid/peaksid tegema. Lockoutid (parandage mind jõutõstjad kui ma eksin) on enamasti väga suure raskusega, võibolla isegi suuremaga kui su 1 korduse max. Pausidega kükid jällegi väiksemaga kuna neid on raskem teha. Täpsemad protsendid olenevad ikkagi sinust endast, mõni suudab väga suure raskusega pausitud kükki teha, mõni jälle väiksemaga.
 9. Jalgade massi areng

  Nii et sul on olnud areng nii jõus kui suuruses, ma ei saagi nüüd täpselt aru milles probleem seisneb. Oma silm võib vahest natuke petlik mõõdupuu ka olla. Siin võib mängida mingit rolli nii geneetika kui ka järjepidevalt teatud treeningmetoodikate kasutamine. Kui esireis on nii suure tähtsusega siis vaata kuidas klassikalised tõstjad treenivad- neil on väga hästi arenenud reie esiosad. Sinna alla käiks täiskükid kõrge kangiasetusega/eeskükid ning seda oma mitu korda nädalas.
 10. Meeskondlikud EMV Tõstmises otseülekanne

  Tänud jagamast, vaatan huviga!
 11. Kui palju seemõjutab?

  Ise treenin ka pärast tööd ning mulle meeldib enne trenni väike kauss müslit/muid krõbinaid sisse ajada et veidi energiat koguda. Väga lihtne ja kiire eine.
 12. Tahtsin küsida kas on veel neid siin kes on täheldanud et hommikuse ja õhtuse jõutrenni sooritusvõime vahe on märkimisväärne? Ning mida oleks võimalik ette võtta et hommikul rohkem suudaks= Ma ise treenin eelkõige klassikalist tõstmist ja rebimises ning tõukamises pole hommikuti mul üldse seda jõudu ja kiirust mida ma õhtul suudan, treeningraskuste vahe on kusagil 5-10kg tavaliselt. Kükis ka on hommikuti väga raske kere pinges hoida ja kang tundub väga raske turjal/õlgadel. Tegin natuke uurimist ja tuleb välja et mida ma tunnen on täiesti normaalne: http://greatist.com/fitness/whats-best-time-work-out Tööpäeviti treenin ma alati õhtul ja probleemi pole kuid nädalavahetuseti eelistan hommikul esimese asjana trenni ära teha et siis ülejäänud päev oleks teisteks tegevusteks vaba, kuid vaatan et see annab sooritusvõimele kõva paugu. Oskab keegi midagi soovitada et varajast sooritusvõimet parandada?
 13. Kilode kaotus?

  Täiesti oleneb oludest. Kui ajateenistusse läksin siis kahe kuuga sõduri baaskursuse jooksul võtsin 10kg alla ehk siis 5kg kuus või natuke üle 1kg nädalas. Kahjuks suur osa sellest oli lihasmassi arvelt, mitte puhtalt rasva kaotamine.
 14. Mart Seim raw 400 kg kükk!

  Näpuviga, õige tähelepanek! Võib uhkusega öelda et üks maailma tugevaimaid mehi on eestlane!
 15. Mart Seim raw 400 kg kükk!

  Mart Seim tegi just Maailmameistrivõistlustel kaks uut Eesti rekordit tõstmises: rebis 185kg ja tõukas 246kg mis on vastavalt 3kg ja 10kg üle oma eelmiste rekordite. Sellega saavutas ta siis 4'a koha. http://sport.postimees.ee/2993813/seim-pustitas-kolm-eesti-rekordit-ja-sai-mmil-4-koha
×