Jump to content

viki667

Kasutajad
 • Content count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

viki667 last won the day on April 13 2012

viki667 had the most liked content!

Community Reputation

13 Natuke juba nagu teab midagi

About viki667

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 07/25/1980

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Not Telling
 1. Jook mida jood trenni aeg?

  Vitamiinijook +kofeiinitablakad
 2. Proteiini pulber. Kui palju keegi?

  Kui süüa ei jaksa, joon seda pulbrit, samuti trennijärel (kui plaanis kasvada, joon massilisajat kus ca 1000kcal - 50g valke/180g süskareid), kuigi ütleme ausalt, korralik toit vs. pulber on nagu puuvili vs. komm või shokolaad, kehale väga ei meeldi.
 3. Tsitaadid & mõtteterad, ja muidu lahedad ütlemised.

  Probleemidest mõtlemine on nagu kiiktoolis jalgade kõlgutamine.
 4. Tsitaadid & mõtteterad, ja muidu lahedad ütlemised.

  Kõik probleemid on kinni ajas.
 5. Ma olen vist ainuke, kel jumala savi, paneb kemmi või mitte, see on umbes samahea kui narko vastu võitlemine, üks lõputu auk. Kehaehitamise puhul on latt nii kiiresti tulev, et tahes tahtmata pannakse kemmi ja tehakse seda ka edaspidi. Kui olekski võimalik see 100% eestist likvideerida, siis maailma mastaabis kui Ott ja Vähi juba pensionile lähevad, mõjuks see eesti tasemele suht rängalt.. Müstika on aga see, kui paned, siis milleks ronida sinna lavale, kus tead, et kemmi test võidaks teha..
 6. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

  +kvaliteetset kaalu juurde kiiresti ei saa.
 7. Imelisandid ja tarbijakaitse Ringvaates

  see lause ongi tihtipeale kusagil lisainfos väikses kirjas välja toodud..
 8. Imelisandid ja tarbijakaitse Ringvaates

  Inimesed on alati taga ajanud seda imetabletti, mis nende mured lahendaks.. tänu sellele +reklaam, toidulisandiärid elavadki ju ))
 9. Vend Vähk Peab liikuma!

  seda kõike peaks filmima.
 10. Külmetus ja trenn

  Üks asi on kergelt nohune nina, teine staadium on juba kerge nõrkus - vot siis ei soovita enam. Kergelt tatise ninaga on trenni tehtud küll.
 11. Hantli nimi võiks olla Hantz või siis saksamaal 1941 ehitatud suurim kaliiber nimega - Gustav. või nagu kõigi hantlite isa - Papa
 12. Kuidas uuesti alustada.

  Kui pikk vahe on sisse jäänud, siis soovitan esialgu kõike vabalt võtta... St. vea end lihtsalt saali kohale mitte millegile mõeldes, esimesel nädalal kahel ära üldse mõtle mingitele kavadele... Käi saalis ja naudi, tee seda, mis sulle varem meeldis, ole seal kasvõi 30 minutit kui esialgu rohkem ei viitsi ja võta rahulikult, suutlikkuseni pole vaja ühtegi harjutust teha.. Tuleks harjutada end uuesti treeninguid nautima. Küll siis hiljem see entusiasm (nauding +siht) tuleb.
 13. Jook mida jood trenni aeg?

  Viimaselajal multivitamiini lahustuvaid tablakaid.
 14. Ott, suurepärane reportaaz, on kohe hea kiigata aegajalt siia fitnessi lehele, et on siia teemasse taas midagi postitatud või mitte
×