Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. Mis siin ikka, pealinnas on maailmalõpu ettevalmistused täies hoos. Eile pani mitmes kohas kari lambaid autoroolis otsad kokku, mistõttu linn seisis. Ma läbisin 30 minutiga 100 m. Jäin lasteaeda hiljaks ja poiss arvas, et on hüljatud. Nii võivad perekonnad laguneda! Vahepeal tekkis kerge deliirium kui ma peale heitgaaside midagi muud ei näinudki, homme vist tulen igaks juhuks jala tööle, mine tea mismoodi see kuupäev nõrgema närvikavaga kodanikele mõjuda võib. Panevad võibolla mitte ainult otsad vaid ka katused kokku. Eile oli vist igas olulisemas sõlmes avarii, no kurat ei osata sõita, midagi ei ole teha. Küll tõmmeldakse ülearu ja siis jälle venitakse ja sõidetakse ristmikud umbe ja siis istutakse kalanäoga sees ja vaadatakse kramplikult ette, et kindlasti mitte näha, kes või mis teisest suunast tulla võiks. See lambana käitumine annab inimkonnale vist kõige HIRMSAMA PAUGU, mulle tundub! Ok, see pole auto24 foorum ja seda teemat võiks lõputult arutada. Trennis käisin ka ära, nii et päev päästetud. Tegin lisaks tavapärastele kõhulihaste harjutustele ka nn. dragon flag'i, päris hea harjutus.


  2. Loodan, et Ago Künnap ei loe seda teemat aga tegelikult last võib lüüa ka verbaalselt, nt. hüüad "näe paljas jõuluvana lendab" ja saadki foto ära teha. Aga ei aita ka kallim ja isegi parim tehnika nagu näitas fotosessioon salongis, poiss vingerdab ja vigurdab ja siis häbeneb, piltnik nägi kurja vaeva ja pidin minagi võimlema taustal, et asja saaks.

    Videosid lisa ikka, pane just tehniliselt väga kehvi sooritusi, las pedandid ägavad. Kas kunagi CXWORXI Tallinnas ka teed? Ma siis osaleks kindlasti, juba hakkab kere pehmeks minema jälle ja tee, mis tahad, ei saa saalis sellist koormust üksi tehes.


  3. Väikesed toidutagavarad külmadeks talveõhtuteks :)

    post-50-0-06588800-1355770669.jpg

    Näha on, et oled maailmalõpuks valmis aga selleks, et ellu jääda, pead ka koos selle hiinlasega sinna muna sisse ronima. Kahjuks ei tea veel, millal pauk ära käib, pead kotid enne sealt riiulilt aegsasti seljakotti laduma või teed hoopis hiigelsuure sheigi ja rebid kõik korraga rindu, viimane valgupomm ja siis minek.


  4. Plagieerimine muusikatööstuses on juba iidne teema. Plagiaadisüüdistusi on saanud isegi kadunuke Mozart, keda üks isehakanud teoreetik Robert Newman süüdistab omaaegsete vähemtuntud heliloojate teoste kasutamises ja oma nime all välja andmises, luues lõpuks müüdi geniaalsest Mozartist, keda me tänapäeval teame. Teda muidugi toetasid veel vabamüürlaste loož, kirik jm. kellele kõigile oli kasulik, et tekiks legend Mozartist, ilmselt selleks, et saaks pappi kommide müügist jne. Huvitav teooria, ainult kummaline, miks siis need vähemtuntud heliloojad sadade kaupa vaikivad nagu haud.


  5. See üks hiinlane on äkki Bruce Lee, kes üksikul saarel Jim Morrisonile kung-fud õpetab. Kui nüüd peale möllu talle ka ühe naise leiaks, siis võiks ju inimkond jätkuda,sest Morrison ilmselt siiski elama ei jää ja neil kaheksti ei tuleks midagi välja ka soo jätkamisest.

    Kunagi pidi Tereškova äärepealt orbiidile tiksuma jääma, selline kange nõukogude naine vilistab mingile maailmalõpule, kui nüüd mutt elama jääb, siis oleks variant. Küsimus jääb ainult, kuidas Tereškova ja Bruce Lee pärast maailmalõppu kokku võiksid saada, et inimkond päästa.


  6. Särgi eest aitäh Imre! Veel pole selga saanud panna, õhtul proovin peret hirmutada sellega. Kindel see, et Maarjamaal sellist iga nurga peal ei näe.

    Cxworx ka läbi tehtud, ülivajalik. Kuigi kõhulihased saavad trennis palju vatti, üllatati mind täna erinevate lähenemistega. Tempo oli paras, lõpuks võttis higi korralikult lahti. Seega, kellel kerelihased mureks, andke tuld. Kellel nõrk, saab tugevaks ja kellel tugev, saab veel tugevamaks. Üldse oli lahe üritus täna ja eks järgmine aasta võtan ka osa kui aega saan!


  7. Paelussidest, üldse kõhuparasiitidest võiks eraldi teema teha, alahinnatud probleem täiesti. Siin neid küll, kes söövad 10 muna ja kohupiima pakki päevas ja ikka ei kasva. Kõigepealt peaks alustama hammaste kontrollimisest, kas kriginaid kostab nt...vanasti ikka öeldi, et kui krigistab, siis ussid.


  8. Ma ei tahaks sellega siiski täielikult nõustuda. Arvaks, et üldmulje sõltub siiski treeningust ja selle pikkusest. Pikemal mehel võtab lihase kasvatamine kauem aega, aga kui see kord saavutatud on, siis on mu meelest temal väikesema ees eelis. Kui lühikesel mehel on liiga palju lihast, siis mõjub ta liiga jässakana. See pole ju ka kulturismi ideaal.

    Kanter on lihtsalt suur tugev mees, kui ta kaalu langetaks ja hakkaks spetsiaalselt treenima, siis kindlasti muutuks ka tema väljanägemine. Samas mõtleme nt Rückenbergidele, Kalmusele, Kim Koldile - ei saa ju öelda, et nad oluliselt kehvemini mõjuks kui väikesed mehed? Või mõjuvad? Arnold oli ju ka päris pikk mees.

    Ideaalis võib ju kulturist olla tõesti esteetiline aga paraku reaalis nad seda ei ole. See ei müü ja ei šokeeri. Ma mõtlen neid monstrumeid, keda meile välismaa ajakirjade esikaantel näidatakse ja noortele eeskujuks tuuakse.


  9. Võida tasuta pääsmed

    Baltikumi suurim fitness-üritus "LES MILLS FITNESS EXPLOSION"

    15. detsembril toimub Tallinnas, Audentese Spordikeskuses, käesoleva aasta suurim fitnessüritus Baltikumis - LES MILLS FITNESS EXPLOSION. Üritus on mõeldud kõikidele spordisõpradele, kes peavad lugu aktiivsetest ja tervislikest eluviisidest.

    Les Mills Fitness Explosioni ajakava:

    10:00 BODYPUMP® 1 (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

    11:00 BODYJAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

    12:00 BODYATTACK® (Kimmo Jukuri & Tiina Vainio)

    13:00 CXWORX® (Michael Steenhouwer & Remi Brouns)

    14:00 BODYPUMP® 2 (Michael Steenhouwer & Susanna Varsanpää)

    15:00 SH`BAM® (Remi Brouns & Sarah Galan)

    16:00 BODYCOMBAT® (Michael Steenhouwer & Sarah Galan)

    17:00 BODYBALANCE® (Tiina Vainio & Susanna Varsanpää)

    Piletid saadaval Piletilevi müügipunktides üle Eesti ja aadressil www.piletilevi.ee

    Tehtud.


  10. Teemavälist ka natuke. Eile olin Tallinnas Järve selveris ja üks klient jättis oma krediitkaardi kassasse. No mina tulin heale ideele, lähen infosse ja palun tibidel kõlarite kaudu inimesele teada anda. Nimi kaardil peal ju, mis saaks veel lihtsam olla. Selle asemel, et seda teha, see loll kana lihtsalt vahtis arvutisse ja patras midagi partner kaardist. Palusin veelkord, et äkki on lihtsam kohe mikrisse öelda, et seltsimees see ja see, palun tulge infosse, inimene oleks sillas olnud, Tibi vastu, et ta võibolla juba lahkus Selverist ja läks mujale ja ei kuule ja enam pole kasu...selle pärast siin riigis nii palju asju nihkes ongi, et kõik kohad on lambaid täis.

    • Upvote 1

  11. Vähi vaeseke on ikka topless, vaata ta profiili pilti ja allkirjas olevat reklaami.

    Nagu öeldakse, pagari lapsed näljas, kingsepa lapsed paljajalu..

    :lol:

    Muidu väga huvitava lõikega särk - tavaliselt mul jääb just õlavarrest kitsaks, sellesse mahtusid õlad ja biitsad rahulikult sisse, rind ei tahtnud väga mahtuda.. peab vist mingid lõhikud sisse lõikama..

    Vähil pole sellepärast särke, et ta jagab need laiali :D Vanasõnagi, et anna tagumik sõbrale, ise pead läbi ribide sittuma.

    • Upvote 1

  12. Nagu ma aru saan, siis too daam on veidi peast lihtne? Olen igasuguse abi eest tänulik, aga umbes sama juttu võin kuulata ka Nõmme raadiost. Aga mida rohkemate inimestega ma tutvun, seda rohkem avastan, et ma olen ikka üpris normaalne selles taustsüsteemis. :P/>

    Su sagedus ei ole lihtsalt vastav. Ma ei saanud aru, kas ta rääkis 2012 või 2017 aastast, vahet pole, eks see jutt on sama segane kogu aeg.


  13. Kunagi võeti kaaliumorotaati, minule aitas aga kuna sulle juba kirjutati Panangin, siis ilmselt saad oma vajaliku sealt kätte. Viirpuu tinktuur on jah hea ja samuti veise südamerohi, kuna sa teed palju aeroobset, siis tundub, et mingi põhi on all, millest siis südameprobleemid. Äkki lihtsalt pingutad tiba üle, koormus on liiga suur. Võta veidi lõdvemalt, sa ei valmistu ju olümpiaks.

×