Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. Loodetavasti muudavad midagi selles suhtes peagi. B)

    Jah, loodame, kuigi euroopalik tendents on, et kurjategija on ka inimene, tal on õigused ja teda peab ümberkasvatama veel ja veelkord kord ühte ja teist põske ette keerates. Ütleme nii, et NL aegsest karmikäelisest karistuspoliitikast oleme jõudnud teise äärmusesse, kus karistatakse hoopis seda, kes kaitseb korda või kedagi, kes hoopis oma vara seadusrikkuja eest kaitseb. Alles oli juhtum, kus karistati pereisa selle eest, et vargale kere peale andis, olevat ületanud enesekaitse piire kuna otsest ohtu temale ja tema perele elule ei olnud, pigem vastupidi, pereisa hea füüsiline vorm oli ohuks vargale.


  2. Ott ütles juba oma postituses ära selle, mis puudutab kasumi teenimist. Minu mõte on, et hea, et üldse on mingid sponsorid arvestades ju ala marginaalsust. Kuna kajastatakse meedias vähem kui teisi spordialasid, siis on ka reklaam üsna väiksemahuline, seega on kõik omamoodi paigas.


  3. Ütlen mendile, et ma löön su maha. Selle eest saaks ilmselt pool aastat. Aga ajada sellist ila mingist maailmalõpust! Põhimõtteliselt on see reaalne ähvardus tervele inimkonnale.

    Ma loodan, et mind kuulda võetakse ja kõigile surmanuhtlus määratakse, kes seda möla mingist lõpust ajanud on. Siis on vähemalt meie eluajal rahulik edasi elada. :)

    Kahjuks pead pettuma, nagu nägid Viljandi politseipeksu juhtumi valguses, siis võid ka vastu hambaid anda mendile, poolt aastat jääb unistuseks. Solvangud pidid kuuluma menditöö juurde ja keegi neid menetlema ei hakka.


  4. Vaatamata sellele, et saalis käin päeval nö tööajast, peab mu elukaaslane seda mõtetuks eneseraiskamiseks või -lõhkumiseks. Isegi karika/medali koju toomisel ei avaldu ühtki emotsiooni. Õhtuse aeroobse tegemisel krimpsutab nina, kuna peab seda pereaja arvelt tegemiseks.

    Trennidele vastavat söömist nimetab tõukoera toiduks :D ja toidulisasid peab keemiaks ;)

    Et siis ei midagi positiivset :D

    Hea, et oled vähemalt ise positiivseks jäänud kogu crying game juures. Samas, eks see näitab, et kuigi mõningates asjades võime me täiesti erinevatel arvamustel olla, suudab miski meid siiski kokku jääma.

    Mul on üldiselt vedanud kodustega vist, suhtumine on neutraalne, pigem tuntakse muret, et äkki mu treening on võtnud patoloogilised mõõtmed ja rikun tervise ära. :)


  5. Kiire küsimus

    Mida vastata elukaaslase totrale ütlelusele, et ära söö enne restorani minekut (u. 2-3h enne)

    Ma ütlen, et magu peab saama toitu, et hiljem restoranis selle võrra rohkem ei õgiks. Millised oleksid teie vastused sellisele naisele.

    :D

    Ole rahulik, natuke aega läheb ja sa omandad mooduse mitte kuulda ebavajalikku. Tihti möödub niimoodi vesteldes pool tundi.


  6. Ma tarvitan nt. Acerola C-vitamiine aastaringselt, pidevalt kaasas igal pool, lisaks tsükliliselt mg ja B-vitamiine. Kaltsiumi üle ei tahaks tarbida, vahel söön munad koos koorega ära. Pidevalt ei võtaks. Päris paljudel on sapid ja neerud kive täis ja ühel hetkel hakkab tunda andma. Paljudes valgulisandites on ka mikroelemente ja vitamiine, peab sellega ka arvestama. Üldiselt annab organism ise märku, mida vajab, nt. mingi periood mulle maitses hirmsasti kaalikas, iga päev sõin, rosinat läheb palju, seega Kaaliumivajadus. Kuula oma keha.


  7. minu endine elukaaslane ei suhtunud ka väga soosivalt minu jõusaalis käimistesse...asi lõppes kurvalt :(

    Lahkuminekut päris jõusaali kaela ajada ei saa aga see oli üks minu "probleemidest" , kulutasin liiga palju aega saalis ja liiga vähe kodus, või vähemalt nii ta arvas, pluss üks hetk öeldi mulle otse et sul hakkavad need "koledad lihased" tekkima :D

    Tüdruk ise oli kerges ülekaalus....ju siis mees ei tohi füüsise poolest naisest kenam välja näha...ei mina tea :)

    Selline ex oli mul ka, kellele kõva kõht ei meeldinud, pidi ikka selline pehme olema, siis on rohkem nummi jne. Nummi my ass, see on pehmem. Jah, ex-wives ashes...head teed neil minna.

    • Upvote 1

  8. Vaidlen vastu. Kükk ja jõutõmme ehitavad väga hästi kõhulihaseid ja tugevdavad kerelihaseid. Kursavend tegi selle kohta bakatöö ;)

    Selge kui nii, siis andku minna. Peamine on siiski see, et ei tekiks suhtumine, et kõhulihaseid ei pea treenima. Eks kõigil on erinevad nõudmised, kui tugev peab kõhulihas olema.

    Millegipärast kahtlen, et need kaks harjutust, mis sa mainisid kuigi tihti algaja kulturisti programmis sees on kuna need on ühed kõige raskemad üldse ja nõuavad lisaks head südant, seega neid harjutusi lihtsalt ei tehta ja jääb ära ka see vähene kerelihaste tugevdamine ja nii tõmmataksegi oma selg ära nt. biitsepsit tehes.


  9. Minule kui Land Roveri fännile hakkasid viimases filmis silma kõik suuremad Land Roveri mudelid erinevates olukordades + Jaguarid. Seda ei pannud filmis tähelegi, et mees enam suitsu ei tee, aga kiidan sellist muutust kahel käel! :)

    Võibolla salaja teeb ikka suitsu:-)


  10. Eks igaüks näeb Bondis midagi endale. Varasemates filmides tegi Bond nt. ka suitsu, see on raamatus isegi ära toodud, mis sigarette ta tõmbas, millist tulemasinat kasutas. Kindlasti mitte mingeid säästukaid, ta kasutas vanasti Rolex kella, nüüd on sponsorid oma töö teinud ja kellaks sai Omega.

    Sponsorite tahtel sai ühes seerias autoks isegi Ford Mondeo, "natuke" on selles suhtes latti alla lastud. Bond tähendab pigem luksulikku elu nautivat elumeest kui tervislike eluviiside parimat näidet. Viimases osas tõesti õnnestus seda inimlikumat poolt ka rõhutada. Paraku tõesti ajad muutuvad ja tempo läheb kiiremaks, sellega muutub ka Bond. Kommertslikumaks on läinud kindlasti. Kuna raamatu põhjal vändatav materjal sai läbi, siis edasi tegutsevad juba stsenaristid oma äranägemise ja parema müügi nimel.


  11. Eks elegantsi veidi napib Craigil aga see eest on teravust, 60,70-date aeglane elutempo on möödas ja sellega läks ka Connery. Parim kehaehitus ja füüsiline vorm on Craigil küll. Varem rõhuti rohkem ülikondadele, autodele, nüüd on Bondi oskused need, mis filmi teevad. Tegelikult sel ajal kui Fleming neid kirjutas oli ju kõik võrreldamatult teisiti. Ma loodan siiski, et päris Transporteriks ära ei lähe.


  12. 25.detsember 2012

    Ilusate jõulude jätku kõigile!

    Oleme ausad- kui jõuluõhtu üle elada, siis on kõik palju ilusam. Üks meeletu söömise-joomise orgia, kus alguses kokkasid kiidetakse ja siis pärast sajatatakse. Mina ise ka keerasin vindi natuke üle ja hetkel ei taha söömisest midagi kuuldagi. Usun, et õhtuks enesetunne ikka paremaks läheb ja saab endale kerge BLOCK sheigi lubada. Praegu kuulan taustaks uue CXWORX programmi muusikat ja valvan oma suuremat tütrekest, et ta meie kodule vähemalt seinad püsti jätaks. Mis siin salata- tema eriti ei jaga neid jõulurahu tundeid ja eelistab tegeleda oma lemmiktegevuse- rüüstamisega. Siis kui väga vaikseks jääb, siis tal kindlasti jälle plaan kas midagi puruks rebida või mingil muul moel hävitada. Kurinahk on veel ilge pätsi ka maha pannud ja minu armas toake viskab hullu haisu. Ei saa midagi. Peab minema pampersit vahetama. :rolleyes:

    Rahulikku jõuluaega kõigile!

    Pätsiga on veel see hea asi, et keerad kiirelt mähkme otsad kinni ja asi ants aga potis oleva ekskremendiga peab enne veidi kõndima, siis suurest potist alla laskma ja siis veel poti ära loputama aga vahel on nii kuradi kiire, et poolel teel vaja telefonile vastata jm. Lõpuks tuleb meelde, et pott jäi kuskile ka laokile, selleks ajaks on aroomid juba terve elamise haaranud. Jah, neid teemasid võiks pikemalt arutada.

    Jõulude aeg on jah katsumusterohke, kellel pannakse piibliteadmised proovile, kellel tuleb meelde, et sugulasele võiks ka helistada aga numbrit pole enam ja siis selgub, et surnud üldse jne. Mõned elavad veel pettumust üle, et maailmalõppu ei tulnud, emotsiooniderohke aeg on. Söömisega on nii, et enamvähem kõik aastajooksul defitsiidis olnud hõrgutised saab läbiproovitud ja eks see õige ole, kiusatusele tuleb järele anda, seda teadis juba üks meist targem mees.

    Rahulikku jõulu!


  13. Kui emakene Loodus enam ei toeta, siis peab pöörduma hr Mendelejevi poole :P

    Õigus, kunstiannet saab tugevasti turgutada crystal meth'i või LSD abil. Iga annet saab Mendelejeviga veelgi võimendada. Omakorda iga ande jaoks on omaette tabeli element, nt. kulturismi jaoks üks, skulpturismi jaoks teine, heliloomingu jaoks kolmas. Variante lõputult. Ega kaalika pealt tulemust ei tee!

×