Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. Artikkel oli asjalik, mingit üllatusmomenti muidugi ei olnud aga aeg aeg ajalt ongi vaja neid asju üle korrata. Paraku saab alguse kõik inimese peast, sellest, kas kolba sees on aju ka või katab seda seest ainult õhuke kiht. Enamus ei mõtle, mida nad sisse ajavad ja veel vähem loevad pakenditelt olevat infot. Sellega seotud on ka muu, kehaline aktiivsus näiteks. Kehaliselt aktiivne inimene on alati teadlikum oma vajadustest ja sellest, mida omale lubada, mida mitte.

    See Rotteri toodud argument on ka päris hea, me peame arvestama, et kui tahame mingit heaolu siin lääne tsivilisatsioonis säilitada, siis peab osa meist paraku kaduma või virelema ja eks see mehhanism töötab ka.


  2. Samad pildid olid ka eelmine aasta, nüüd on kuupäevad muutunud. Pildid ei puutu üldse teemasse, need on mingist fotopangast, tekste vorbib sama ahv, kes seda soga müüb. Kirjutasin sinna paar negatiivset kommentaari katseks, need kadusid kiirelt. Moraal siit - midagi ei tule kergelt, vaeva tuleb ka näha.

    • Upvote 1

  3. Kusjuures tegin täna video, aga õhtul laen üles kui kinost tagasi olen...

    Täna ka tegid biitsepsit, päris tihe ja kinograafik ka tihe. Ma käin vist korra kuus ja selle kuu kavas on Hobbit, seda ei tahaks koduseks vaatamiseks jätta. Aga mis puudutab biitsepsit istes, siis ma kunagi lugesin Antsoni mingit teemaarendust ja teen enamus asju seistes, sul pole see teemaks, sest sul on rasvaprotsent niikuinii madal ja kulutad oma kalorid ära. Kui aga olla kontoritööl ja päev läbi istuda ja siis õhtul saalis - istudes, lamades kõiki jõuharjutusi teha on energiakulu üsna väike, paraku enamus nii teeb ja siis imestavad, et miks sangad jne. Muidugi teine teema on isoleeritult teha ja istudes on kahtlemata raskem teha. Seda kõikudes tegemist olen mitmel pool näinud, üsna kummaline vaatepilt.


  4. Ma kujutan ette, et need vennad, kes ei ole omavahel kakelnud, nendest õiget meest ei saanudki :D

    Jah, esimese korraliku knock out'i saingi venna käest kunagi. Vanusevahe tegi ka oma töö. Ilmselt on hea, et ta kodumaal ei viibi, me pole kumbki eriti kannatlikud inimesed ja nii need laksud käima hakkavad.


  5. Sellest ajast peale olete vennaga tülis? :D

    Ega ma ei suuda jah andestada siiamaani seda 20 aastat tagasi tehtud tegu. Hirmsasti närib sees küll ja nool on kogu aeg taskus valmis. :D

    Nagu ma näen, siin on hullemaid näiteid ja eks nii need vennad riidu lähevad. Kes viskab noole, kes laseb kuuli, mõni virutab haamri või kirvega aga meestel ikka juhtub. Kõige paremad vennad on koguduses, seal on kõik südamlikud ja võibolla virutavad ainult piibliga.


  6. Kusjuures nüüd hilisõhtul vaatasin Eurospordi kanalilt nooleviske suurturniiri ja väga huvitav oli. Muidugi need võistlejad vist ainult kõrtsides elavadki :rolleyes:

    Tähtis on veidi tahmas olla, siis tulevad paremad tulemused. Kaine peaga ja krampis käega pingutad üle. Ma mäletan veel, kuidas vend mulle noole reide viskas, ma kohe ei saanud arugi, ilusti rippus jalas sees.

    • Upvote 1

  7. Kurjad keeled rääkisid sel korral et poisil oli vaja biitsepeseid kiiresti suuremaks ja vormi saad siis tal eratreener süstiski nii mõndagi ainet pärast igat trenni! Aga see on sihuke jutt mis jääbki ainult jutuks! TROOJAST SIIS JUTT

    Selle Brad Pitti naistefilmi kohta ütleks: "Never go full retard."


  8. amazon/ebay on ka variant saabaste soetamiseks ;)/>

    Soovitan ka soojalt seda mõtet, milleks maksta rohkem. Olen ostnud kõik jooksuriided niimoodi, kaks esimese kihi särki ja püksid maksid kokku vähem kui siit ainult püksid. Jalanõudega on nii, et valid siit suuruse ja mudeli välja ja ostad täpselt samade näitajatega, siis ei teki jalgasobitamisel probleeme. Muidugi ma ei ole kursis, kuidas tõstevarustusega netiavarustes on, ilmselt keerulisem aga võibolla ka mitte.


  9. Mang ütles ka, et ta on Jeesusest pärinenud, seega ma veel ei tormaks mafioosnikutelt võlgu võtma eeldusel, et sel aastal pudrumäed ootavad...

    Seda kuulen küll esimest korda aga jah, Dan Brown ka kirjutas, järelikult tõepõhi all kuid eks me kõik ole mingitpidi seotud.


  10. Ma mõtlesin juba, et ajad pas*a, sest mao aasta kordub teatavasti 12 aasta tagant ja teie Otiga küll sama vanad pole.

    Siis googeldasin ja oletegi. On ikka pässid.

    Aga huvitav seaduspärasus kulturistide seas: nt mina ja Joker oleme ka maod.

    Aga mina olen veel noor ja ilus.

    Ehk siis, Mang ennustas head aastat madudele ja kuna maod on valdavalt kulturistid, siis tuleb hea aasta. Mang oleks kohe võinud nii öelda, selle asemel, et keerutada. Muidugi, madu ju igavene laisk elukas...


  11. Sa lähed ühelt teemalt nii kiiresti teisele üle, et lugesin esialgu, et Merisalul on kaal 84,5 kg. Mis madudesse puutub, siis õnnestus ka 77 sündida ja peaks ütlema, et hea aasta, pole veel ühegi klassi/koolikaaslase matusel käinud, seega veel noor vist. Ei tea ka ühtegi sama aasta selli, kes prügikastis soriks aga eks neid ikka leidub ka.


  12. Täna nägin jõusaalis gruppi mehi kes panid kõigepealt hunniku iPhone 5-sid ja Blackberry´sid tõstepõrandale ning seejärel hakkasid seal samas nende kohal seistes surumist harjutama. Ning muidugi olid nad pukid liiga kõrgele enda jaoks seadnud nii et kangi pukkidelt kätte saamine ja tagasi panemine oli juba omaette päris suur pingutus.

    Üks teine kord kui ma oma rekordilähedast tõukamist peakohal üritasin stabiliseerida otsustas üks tüüp et just siis on hea aeg astuda üle minu tõstepõranda et minna teisel pool asetsevatele kangilukkudele järgi.

    Eks selliseid tolasid ikka tõesti leidub, samas ikkagi parem kui veedavad aega mingitki sporti tehes kui omale pulbrit ninna vedades või ostukeskuses tolgendades. Vähemalt korraks panevad oma nutid kõrvale.


  13. Võrus on üks suur viga jõusaalis. Sinna on toodud ajakirjad. Enamus "tegijaid" teevad seal biitsepsile ära seeria ja siis istub toolile ja vahib musklis mehi..siis umbes 5 min pärast uuesti... Tavalsielt on selline asi ka seltskondades, joostakse hantli juurest ajakirja juurde ja siis hiljem tagasi..Nagu hanerivis :D

    Pull vaadata ;D

    Ei maksa unustada, et visualiseerimine on suur jõud, seega nad inspireerivad ennast ka treenima, et saada (mittekunagi) samasuguseks. Aga jah, tundub selline mõnus perverssne klubi seal Võrus.


  14. Tagasi uudise juurde

    Eile õhtul loositi Soome esinduspersooni Tiina Jylhä poolt kõikide kupongi täitnute vahel välja megakampaania võitja. Võitjaks osutus Siiri N.Võitjaga on võetud ühendust ja lepitud kokku edasine kohtumine kirurgiga.Loe ka toimunust kampaaniast?

    Sellise pildi lisas uudisele kui üritasin jagada FB-s uudist :D :

    post-15458-0-74655400-1357297553.jpg


  15. 30.detsember 2012

    Eile õhtul panin pisitütart magama ja järsku lõi rindkeresse hirmsa valu. Juba hakkas elukene silmade eest läbi käima ja tundus, et peab otsad kokku tõmbama, aga õnneks hakkas parem. Kusagil rinnaku vasakul poolel oleks keegi nagu pistodaga suskinud. Perenaine oli ka kohe platsis ja tõi valuvaigisteid ning mingisugust spetsiaalset salvi. Tema arvas, et tegemist võib olla mingi närvipesaga. Nüüd meenub, et sama asi oli mul ka umbes aasta tagasi. Krt, vist hakkan vanaks jääma. Raudselt olen paarikümne aasta pärast torisev üleni musta riietatud(enamus vanureid ongi ju kogu aeg mustas) rohtude järgi haisev hall käsn, kes istub bussijaamas nagu Forrest Cump ja räägib oma kirkast minevikust, aga keegi ei usu ja siis põis ka ei pea ning vanamees laseb ennast mõnuga täis ja ongi elu tehtud. Igal juhul täna on juba hea olla ning õhtul kannatab kindlasti ka CXWORX-i teha. Ma suhteliselt skeptiline olen juba igasugustele üleskutsetele kutsuda huvilisi erinevatesse tasuta proovitrennidesse. Tehku mis tahavad!

    Kõht hakkab tühjaks minema. Lähen lükkan midagi põnevat sheikerisse- näiteks banaani, piima, kuivatatud ploomi ja BLOCK. Maitseks veel vaniljemaitselist HERA80.

    Kui ma õhtuks ära surnud ei ole, siis olen Fitlife spordiklubis! :)

    Ilmselt siiski roietevahelised lihased andsid märku, see teeb põrguvalu küll ja annab põhjust igasugu valedeks järeldusteks. Mis ei tähenda, et vanadus ei tuleks, selleks peab ikka valmistuma, et kere hakkab lössi vajuma ja läheb taburetikujuliseks ära.

    Must on alati hea valik muide, ainuke asi, et ilmselt need vanad, kes musta kannavad, ei oska seda eriti teha, tõenäoliselt on need lihtsalt mustaks läinud riided. Will Smithile küll must sobib :D


  16. Siin teemas on palju tuttavat. Minu abikaasa ütleb ka toidulisandite kohta keemja.

    Kuna lapsed juba suured siis ta trennis käimisele viltu ei vaata.

    Aga kui on vaja kuhugi minna ja mul on trenni päev, siis ta ei saa aru, kuidas ei saa trenni vahele jätta.

    Kui ma räägin talle toitumisest siis on vastus mis sina ka tead. Laeb omale õhtul süsikaid sisse ja ütleb need ju puuviljad mis nad ikka teevad. Ja kehakaalu tõusu peale on vastus et tal ema ka jäme siis pole talgi sellest pääsu. B)

    See kehakaalu tõus kuna ema ka jäme on küll väga tuttav jutt, olen seda väga palju kuulnud, isegi seda, et vanaema ka oli jäme. Seda müüti murda on ikka kole raske aga ma ei saa siiski inimest vägisi trenni tegema panna, peaasi, et suhtumine minu trennitegemisse on tolerantne.

×