Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Postitused posted by IVARK


  1. Sa ükskord kukuta "kogemata" see suur raskus mingile narrile varbapeale, siis enam vahele ei roni. Muide enamus ei keskpäraseid saalikülastajaid ongi sellised uimerdajad. Neil on plaan veel viimaste suve-eelsete kuudega ennast huipuvormi saada aga peale 2 nädalat saalis edasi tagasi jalutamist saavad nad aru, et see pole nende jaoks ja lodev elu jätkub. Seda on kohe aru saada, millal need vormiajamise hooajad on kui uusi nägusid tiirleb saalides nagu kärbseid ringi.


  2. Neid pilte vaadates ei peaks sa välimuse pärast eriti muretsema, mis jätab sulle rohkem võimalust keskenduda täielikult treeningule nagu see ka olema peaks. Enamasti need, kes treeningus ainult välimuse muutmise vahendit näevad, peagi ka loobuvad. Mitte, et see poleks hea motivaator - lihtsalt see pole kuigi pikaajaline motivaator. Treeninguga saadud lihastoonus, enesetunne jm. lisanduvad sujuvalt protsessi käigus. Sea omale eesmärgid läbida mingeid distantse või treenida teatud aja sees ja jälgi kuidas pidevalt toimub areng, mis alles alustanud inimesel on suhteliselt kiire.


  3. CitySpa on terviseklubi, mis on loodud edukale linnainimesele, et tasakaalustada kiiret elutempot enda jaoks aja maha võtmisega. Inimesele, kes tahab nautida kükipuuri. Inimesele, kes tahab nautida rahuldustpakkuvat lõõgastust kuni 90 kg hantlitega ümbritsetud keskkonnas südalinnas.”

    Minul kui EDUKAL linnainimesel on tõesti lõõgastav olla kui 90 kg hantlid mu ümber on. Parimad turundusgurud kahvatuvad.

    • Upvote 2

  4. Kasuta seda aega tõesti ära.

    Ühel päeval kui põnnid mööda tuba lippavad, siis pole enam muud aega teha kui prügi välja viia ja mähkmeid lappida kuni lihtsalt voodisse kukud, selleks, et 3 tundi magada ja kisa peale ärgata, tean omast käest:-) Nüüd kui põnn on 4 aastane on aega "juurde tekkima" hakanud.

    Hobidega on ka nii, et kuigi palju asju huvitab, pead lõpuks ühe välja valima, mitu asja korraga head nahka ei too. Ma olen elus ka palju asju proovinud, saanud sellega juba sõprade hulgas legendaarseks, et igast hood peal käivad. Mõni hoog kujunes juba päris edukaks ja siis rauges huvi:-)

    Nüüdseks on elu õpetanud teatud hobidest kinni hoidma, et tekiks ka mingi areng ja püsivus. Loodan, et sul selles osas on tõepoolest edu. Muidugi ei tee kunagi paha ka niisama silmaringi laiendada ja kõike proovida, liialt edu külge kinni jääda ei maksa.


  5. Kusjuures enda 3-e aastase pisitütre järgi vaatan, et mudilased liiguvad päeval rohkem ringi kui koolilapsed või täiskasvanud! Hommikul alustavad päeva pudruga, siis õue jalutama ja sellise vanuse kohta märkimisväärsed ringid! Õue minnakse põhimõtteliselt iga ilmaga! Siis on neil mingid tantsu- ja laulutunnid, siis mängivad ja jooksevad nii et higimull otsa ees. Lõunasöögid on alati väga vaheldusrikkad, kus ei puudu kunagi salatid ja supp. Oluline on lõunauinak jne. Siiani olen nii pisikese suutnud arvutist eemal hoida ja teen kõik selleks, et ta selle ajuloputusega võimalikult hilja kokku puutuks.

    See on õige,väiksed tegelased saavad lasteaias kõvasti liikuda küll.

    Mul on põnn 4 aastane ja teeme ilusamate ilmadega veel pärast lasteaeda mere ääres selliseid 2 km otsi, jalutame ja vaatame merd. Neil on kõvati energiat ka, kahjuks jääb sellest teismelise eaks järgi ainult mälestus. Samas on mul kaks tuttavat samaealist põnni, üks jooksis meie juures kohe televiisori ette ja küsis ka, kus on arvuti ja teine oskab juba nutitelefonist kontaktid leida, angry birdsi mängida jne. Paraku pean oma poisile siiski mingi aeg neid asju tutvustama, muidu läheb kooli ja ei tea ööd ega mütsi. Vot selline on ühiskondlik surve tänapäeval.


  6. Tänapäeva noored on jah sellised, et lahtine luumurd tuleb juba toenglamangus olemisest. Minu arust peaks kehaline kasvatus selle "nutipõlvkonnaga" vastavuses olema. Seega, kuna need tegelased istuvad tundideviisi ebamäärastes asendites, siis tuleks sisse viia lülisammast toestavate lihaste staatilised harjutused, muidu on igasugu kõverused ja sopistused kiired tekkima. Samuti aitaks hästi uute alade sisse viimine, nt. distantsalad, nt. vibulaskmine või golf, sest enamus noori ei näe enam kaugemale kui 20-50 cm.

    • Upvote 4

  7. Bruce Lee kasutas ka igasugu elektristimulaatoreid ja väristajaid aga seda siis kui oli jõudeolekus või tegi kirjatööd. Selleks ajaks oli ta juba treener, saavutanud palju jne. Ühesõnaga, mõte ongi, et nalja võib ju teha igast ajaviitevahenditega aga päris trennist ei saa üle ega ümber kui tahad midagi saavutada.


  8. Saan sinu murest täiesti aru ning olen nendest probleemidest teadlik. Igal asjal on põhjus ning eile hilisõhtul nägin midagi sellist, mille alusel võin kindlalt väita, et Põhjamaade klassikalise kulturismi absoluutseks võitjaks tuleb just lühema kategooria võitja. Pikkade kategooria võib võita hr Merisalu. Teades põhjamaade kohtunike eelistusi ja varasemaid kogemusi võin nii üsna kindlalt öelda. Tuleb väga tugev vastasseis ning ma ei saa eksida mitte üheski elemendis. Tegelased, kes minu kirjutiste ridade vahelt midagi välja lugeda üritavad, nendel ei tasuks praegu kisendama hakata. Minu hinnangul tuleb lühemate meeste kategooriasse kokku 3 meest, kes sobiksid vähemalt EM finaali kui mitte medalikohtadele. Sellist taset ei ole seal ammu olnud.

    Igatahes tuleb siis vägev lahing, üritan kohal olla, äkki aitab kõvem ergutus publiku poolt kohtunikke mõjutada:-)


  9. Ma saan aru, et oled maksimalist aga minu arust selle hooaja vorm on ju hea. Ilmselt su põhimõte on, et alati saab paremini jah? Mingil hetkel tuleb ju piir ette, kus oled küll maksimaalselt kuiv aga näost ära ja lopsakust jääb puudu jne. Kompromiss peab olema.


  10. Selle asja juures on kõige veidram lugu see, et tänav saab korda (sest ma pean ju valimisteks lubadust pidama), kuid järgmisel aastal tõmmatakse tänav uuesti täiesti üles, sest Tallinna Vesi hakkab veetrasside kapitaalremonti tegema - nad olevat pakkunud ka sel aastal välja linnale, et teeme järgmine aasta ühe korraga, kuid kus sa sellega, vaja ju valimisteks korda saada.....

    Kuule, kas selle kohta on mingi ametlik info ka, nt. Tallinna vee kodulehel vm. Täitsa huvitav inf.

    Telliskiviselts ei tea vist midagi asjast või vaigistatakse kõik enne valimisi rahapatakatega maha?


  11. Aeg lendab, mina alustasin 95 aga olen treeninud vahelduva eduga, vahepeal oli ülikool 5 a ja ma suutsin selle aja jooksul ainult õppimise ja töötamisega tegeleda. Seega reaalset trenni on võibolla kokku natuke üle 10 aasta. Eile võtsin jälle kätte oma vana Captain Crush gripperi nr. 2 ja hetkel jääb mul selle sulgemisest puudu umbes 5 mm parema käega, vasak on nõrgem. Sellest on päris mitu aastat kui ma seda viimati kasutasin aga varsti pigistan selle sunniku kokku ka. Soovitan neid asju proovida: http://www.ironmind.com/ironmind/opencms/Main/captainsofcrush.html Muidugi, eelneva soojendusega, sest mul on olnud probleeme hiljem sõrmeliigestega, sest tegin ilma soojenduseta ja vale tehnikaga.

    Igatahes, mõte on selles, et isegi kui trenni ei tee mingi aeg, siis see baas, mis on loodud annab võimaluse kiirelt taastada endine olukord. See aga eeldab siiski mingi aeg nooruses aktiivset treeningut.

    Eks tänapäeva noori iseloomustab paraku see, et tahetakse kõike momentaalselt - treenitust, suuri lihaseid ja palju raha.


  12. 26.august 2013.

    No nii ongi. Tegin mingi hirmsa blogi oma treeningutest ja toitumisest ja siis mingi ime läbi ei seivinud seda materjali ja oligi kadunud enne kui siia jõudsin laadida. Masendav. Igal juhul täna tegin 2 trenni ning töö käib! :)

    Eks kuskil USA serveris on olemas see, esita neile teabenõue.

    • Upvote 1

  13. Ma tegelikult kaalusin tema poole sõbralikult pöörduda ja kodanikku rahustada vms, aga jätsin teo katki proosalisel põhjusel. Ta oli väga vihane ning arvan, et vestlus oleks jäänud kaunikesti lühikeseks. Ma millegipärast arvasin, et ta oleks lihtviisil kangiga virutanud:)

    Sellistel inimestel on oma raviarstid, oleksid seda talle maininud, oleks vaikus majas. Ilmselt jäid lihtsalt tabletid võtmata.

×