Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik IVARK postitused

  1. Eks ta selle va iseloomu pärast ilmselt bodybuilderist murdereriks hakkaski. Nüüd peaks kinni istuma juba mõnda aega. Nimi vägev aga teod paraku mitte. Kuid me võime teda kohata veel mastersite sarjas kuna wiki ütleb: Craig Titus is eligible for parole release on December 23, 2026.
  2. Otsisin materjale keharasva kohta ja ennäe, Ott siin näidiseks eriti madala %-ga: http://www.podarco.com/fitness/content/view/65/96/ Tuleb üha allapoole kerida ja seal ta ongi. Ma ei tea, kas pildi õigused on tõesti all-starsil aga nii seal pildil seisab. Kui mitte, siis kohtukeiss ette ja kuna tegemist USA-ga, võibolla õnnestub kõva kopikas välja kaubelda. Seal on autoriõigused ikka väga valus teema.
  3. Loaded Cup 2012

    Palju Õnne! Hea tulemus.
  4. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mõni bullterjer on küll paras elukas: http://www.ohtuleht.ee/219787 Oleks sul selline, siis oleks see isane koer juba ilmselt mälestus.
  5. Tuharalihas

    Skinny ass white chicks:-) on praegu out ju. Maailmas ruulib Nicki Minaj, Beyonce jt. Mõtlemisainet veidi.
  6. Vajan nõu

    Millest te räägite siin, 16 aastased on juba narkomaanid, kohv või energiajook on nali selle kõrval. Pidudel pannakse alkoga segamini igasugu stimulaatoreid jne.
  7. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    Sa teed vist nalja, need pole sangad, mis sul on. Ma mäletan 3 aastat tagasi mul olid sellised sangad, et üks sang oli sinu kaks kokku:-)
  8. Ei suuda ise ära otsustada, aidake palun!

    Ei juhtu midagi kui teed aeroobset nt. 5x30 min nädalas. Mina olen täheldanud, et siis läheb ka jõutreening oluliselt paremini. Tean ka jämedaid mehi aga nt. kükke ei suuda teha, sest võtab hinge kinni, raske, hakkab kloppima jm. põhjused. Kahju neist, lihtsalt tugev süda on A ja O ja ilma selleta ei kujuta terviklikku organismi ette.
  9. Kohupiim enne trenni

    Karm ikka, ma olen vist ainus, kes moosi ka veidi peale paneb.
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kuna vähe kommentaare ja sa mainisid, et selles osas on puudujäägid, siis ma kommenteerin, muidu satud depressiooni. Lahkame siis seda teksti veidi. Kõigepealt vanus, et sa kavatsed siis ikka 100-ni välja vedada, sellega ületab isegi Euroopa meeste keskmise, Eestist rääkimata. Meil EV-s ju keskmine kuskil 65, mul paps läks 70-selt ja oli ka rahul, et elatud ka juba. Ise tahaks kuskil 90 ära tiksuda, sealt edasi on elu näidanud, et kvaliteet ikka kahaneb. Ütleme nii, et ainult valgupulbreid läbi kõrre neeladki, muu ei sobi, sest liiga tahke ja hambaid pole aga proteesiliim on kallis, proteesid vanad jne. Vanadus pole kvaliteetaeg ütleme nii kuigi sammaste müüjad meile vastupidist seletada üritavad. Lehtonnis elamine on tõesti võimalik, arvestades maavarade seisu ja toornafta hinda jne. Ega meil siin maamunal midagi juurde ei tule, kõik väheneb ainult ja kui midagi uut tekib, siis ikka millegi arvelt. Õlavigastuse koha pealt, kaastunne, täpselt nagu minu juhtumist võetud, mis siis, et mul raskused palju väiksemad aga sellest on nüüd möödas aasta ja ikka annab tunda, pean kogu aeg arvestama sellega trenni tehes. Üks kõige vastikumaid vigastusi üldse, sest annab paljudes harjutustes tunda.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    Sa koos ei tahaks joosta, ma küll Tallinnas aga ma jooksen samal ajal Pirital Üksi on igav.
  12. Pulss madalaks

    Minul on teatav ärevus esinenud õpingute ajal, sellega seoses oli pulss ikka regulaarselt üle 70. Enamasti olen mõõtnud istudes, seega seda vahet istudes/lamades, ma ei tea. Õpinguteaeg oli ka see aeg kui mind häiris kiirem pulss. Ka viimasel ajal on mind veidi häirinud kiire pulss aga enamasti seoses mõtlemisega maal tegemist vajavate tööde peale, uue eluaseme ostmisele jne. Seega on üsna tugev seos vähemalt minul psüühikaga. Ei tee ma ka sellises mahus aeroobset (max 3x30 min nädalas), pole ka kunagi koormustesti teinud ja põhjalikumalt analüüsinud oma pulssi, siiani on perearsti soovitused mulle piisanud. Kui sul pulss siiski ei taastu peale koormust, siis see pole muidugi hea (kui see on sul 120 või üle, siis päris hull). Kas EKG jm. on muidu korras, eks arst oskab ikka täpsemalt hinnata ja nagu siin mainiti ka, et tulemused ei pruugi kiirelt tulla, seega võibolla muretsed ilmaaegu.
  13. Seljaprobleemid

    Lase üle vaadata spets.arstil (dr. Gunnar Männik nt.), minul ta aitas seljaharjutustega.
  14. Pulss madalaks

    Aga milleks üldse madal pulss? 60-70 on täiesti normaalne. Mul oli kunagi püsivalt 82, hakkas häirima. Hetkel rahulolekus 60 ja väga hea olla. Üks põhjus võib olla ka psühholoogilist laadi, ärevus nt. Võid joosta palju tahad aga põhjused on kuskil mujal. Juba sundmõttest, et pead pulsi alla saama, tekib stress. Kui suudad aeroobset teha normaalsel tasemel (30-45 min), siis milles küsimus? Pealegi pole mingit standardit, mul on sõber, kes ei treeni üldse ja tema pulss on rahulolekus 50 või alla selle. Ta on üldse flegmaatik ja madala vererõhuga tüüp, nii et inimeses palju kinni nagu näed.
  15. Tundub, et lokaalne rasvapõletus ikka toimib ja meile on kogu aeg valetatud.
  16. Sire sai

    Pole veel proovinud, kuigi mul on täiesti üks pakk saepuru olemas. Kui ära proovin annan teada. Siis lasen müüki ka, pressitud saepuru tuunikalaga.
  17. Sire sai

    Proovisin ära, ütleme nii, et pehmele Kirde saiale jääb iga kell alla aga singi või juustuga väga hea. Päris iga päev ei söö aga meeldiv lisa on küll. Tuunikalaga ka hea. Päris saiast ma ikka loobuda ei kavatse selle pärast, õnneks pole põhjust ka.
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Raiskasin ka oma elust umbes 2 min. sellele videole. Ma ei oska muud kosta kui, et need mehed ilmselt mõtlevad ainult munadega. Samas pakuksin välja väga haige video omalt poolt:
  19. Kui tihti treenida?

    Tundub, et siin teemas läheb ka nagu paljude teistega, sest algab: "The battle of titans".
  20. Ütleme nii, et mitte märg unenägu vaid õudusunenägu.
  21. Sire sai

    Eks sellega juhtub ka nii nagu Vähi teemas arutatud kanasüldiga. Teatavasti devalveerus kanasült sedavõrd, et sellest sai kondisült. Vähe sellest, et nende valgukogustega seal vassitakse (ilmselt ka saias), lisaks hakkab peagi kui müük edeneb, tase langema. Saia maitse muutub väljakannatamatuks, pakendatakse nii, et läheb järgmine päev hallitama jne. Võibolla leiab mõne juuksekarva saia seest vm. ka.
×