Jump to content

IVARK

Kasutajad
  • Sisu loend

    625
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik IVARK postitused

  1. Neist ei saa mööda, kõigepealt kutsub sõber, siis kutsud sina sõpru ja siis oled üksi, sest keegi sinuga enam suhelda ei taha. See on nagu kogudus, selle eest sa maksadki, et saad sarnaste huvidega sõbrad, kes kogu su muu elu ###### keeravad:-) Kvaliteedivahet seal küll pole.
  2. Kas on väga tervistkahjustav menüü?

    Ma ei saa aru, mis toidulisandist siin jutt käib üldse. Keegi levitab midagi? Kõige paremini hoiab vanamehi USA-s püsti ja vormis kerge hormoonasendusravi, muidugi ilmselt saavad nad ka muid hormoone kanalihast jm. mida letist haaravad. Miks inimesed kauem elavad seal, rääkisin nädal tagasi just ühe ameeriklasega. Elu on ju oluliselt mugavam kui kunagi varem, kõik liikumised tehakse autoga ja kui süda saab mingigi koormuse, siis tiksud kõrge eani oma V8 roolis. Õhtul Fox news lahti ja elu on ilus.
  3. kaal kinni

    Ilmselt kulutad selle kõik siiski ära, kiire ainevahetus. Arvuta omale kõik vajalikud kogused kõigepealt välja, võibolla sa ei saa oma toitumisega piisavat kogust kätte.
  4. Ilmselt ei austa piisavalt autoriteete, sest teie on väikse tähega. Seega vaevalt, et fänn, ilmselt mingi TROLL.
  5. Kas venitada on üldse vaja?

    Jeerum, kops kukkus kokku Pead kopsude venitamisega tegelema ilmselt, hingamisharjutused abiks, 4 sek. sisse 8 välja. Kes ikka enne ei ole kunagi venitanud, sellel ei maksa tõesti kohe suure hooga peale hakata, ikka tasa ja targu, muidu võib neer ka kortsu tõmmata.
  6. Mul oli 5 aastaselt ja siiani annab tunda, ka seda teemat lugedes hakkas ebamugav. Sellest on möödas 30 aastat ja isegi kirurg on surnud juba aga jah, see ei kaogi vist. Muide aitab sooja veega dušš selle koha peal jne. Eks kergelt pead hakkama seda piirkonda tugevdama lisaks. Mul oli korralik muhk seal ikka aga emaga koos jalutasime Mustamäe haiglasse:-) Ma arvan, et arsti koha pealt aitaks nö. second opinion. Kvaliteedivahe on ikka tohutu, erilisi mökusid töötab ikka süsteemis peaks ütlema.
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Me olime naisega Prantsusmaal ka venelased ja lisaks sellele suhtuti sitasti. Muidugi prantslased ongi sitapead ja upsakad aga USA-s ei ole veel venelaseks peetud. Kunagi peeti isegi ameeriklaseks aga siis oli aktsenti ka vähem.
  8. Roelly Winklaar

    Minu arust on õlad juba liiga suured, käed jäävad täiesti varju juba, igatahes väga ebaesteetilse keha on valmis ehitanud, hüvasti Lee Haney ajad.
  9. lihasmass....

    Ekstreemsus kahtlemata. Googeldades seda zyzzi ennast, ilmselt ta ise ei praktiseerinud seda eriti, sest oli valdavalt heas vormis. Ja vaesed siseorganid, kõhunääre jm., mis peavad seda toiduhulka läbi kammima ja nii iga päev järjest.
  10. Siit lihtsalt moraal: kõike pole võimalik hästi teha. Bruce Leed taaskord meenutades, talle meeldis ka jõutrenn aga mingist hetkest tuli piir ette ja üks hakkas teist segama. Burneika peaks teoreetiliselt umbes 20 kg kaotama ja keskenduma plahvatuslikule jõule, võhmale ja erinevatele tehnikale aga millegipärast ei usu, et ta seda teeb ja isegi kui teeks on ta juba vana mees ja võitluskunstides jõuavad kaugele ikka need, kes juba noorelt alustanud on (nagu paljudel aladel muidugi).
  11. Suur ja aeglane küll, nägi välja nagu tige putukas. Eks vastane lihtsalt oli rabatud sellest monstrumist enda ees. Vaevalt, et sealt hiilgav MMA karjäär tuleb.
  12. In memoriam Mihhail Algaš

    Kole surm igal juhul, puhaku rahus!
  13. Kohupiim rosinatega õhtusöögiks

    See on huvitav, sest mõõdukas koguses süsivesikuid just õhtul soovitatakse, aitab paremini rahuneda, uinuda. Vanakooli tarkus ju, et lastele antakse ka ikka rahunemiseks suhkruvett.
  14. Jõusaali tolad...

    Kükipuuris on rohkem hardcore, nad on videost näinud, et pro'd teevad nii.
  15. Liiga palju nimesid, ei viitsi järjestada, küll aga edu kõigile homseks!
  16. Dwayne "the rock" Johnson

    Täitsa lõpp, seda pilti ma pole näinudki. Ta oli omal ajal päris korraliku vormiga aga siis tõusis filmitäheks ja veidi kuivas kokku aga ilmselt on nüüd räppari ajad tagasi. Seda filmi tahaks näha küll.
  17. Liiga peenikesed jalad

    vanakooli meetodid töötavad alati!
  18. Dwayne "the rock" Johnson

    Steroidid on Hollywoodi nö. ettevalmistuse vältimatu osa. Seda tunnistas alati otsekohene Mickey Rourke kui ta valmistus The Wrestleri võteteks. Ta tunnistas ka seda, et vanus on teinud oma töö ja ta ei oleks sellist vormi enam naturaalsel teel saavutanud. Oleme ausad, mis vahet seal on, need mehed ei käi lavadel võistlemas ja võivad omale seda kõike lubada. See, et noortele halb eeskuju jm. silmakirjalik möga, mida ma iga päev loen kasvõi siit foorumist, jäägu vanaemadele ja lapsehoidjatele.
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Eile sain lasnamäel just ühe 10 rublase mündi, 2011 aasta, seega juba ka vana, üritan ära tuua.
  20. Dwayne "the rock" Johnson

    FAST and Olymp võibolla, mitte Fast and Furious.
  21. Kas venitada on üldse vaja?

    Minu arust ei tee hea painduvus, mis saavutatakse läbi venitamise, kellelegi liiga.
  22. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Lisaks veel kuidas õigesti selga säästvalt maha panna, ilusti sirge seljaga.
  23. Maitsvad proteiinipulbrid

    tean seda aega. Apteegist ostsin vist 97-dal mingi biitsepsipildiga purgi, tükk aega seisis suus enne kui alla läks. Rõve oli, tõeline no pain no gain. Mingid kohalikud pulbrid olid ka, mis rändasid lõpuks prügikasti ja maksid nad sel ajal ikka korralikult.
×