Jump to content

IVARK

Kasutajad
 • Content count

  625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

IVARK last won the day on March 10 2013

IVARK had the most liked content!

Community Reputation

42 Jagab matsu

About IVARK

 • Rank
  Tegija

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tallinn
 1. Vend Vähk Peab liikuma!

  Saatsin selle kirjatüki naisele ka edasi, mõistlik jutt.
 2. Tänapäeval tahetakse kõike kiiresti, aastaid kestev jõusaalitreening tulemuste nimel ei tööta enam. On vaja kohe, kiiresti ja täna. Tulemused tulevad kohe kuid tagajärjed tervisele aastaid hiljem.
 3. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kas Sind afereesidoonoriks pole kaubeldud? Ma olen ikka veel kahevahel. Ajakulu on afereesiga märgatavalt suurem.
 4. Vend Vähk Peab liikuma!

  Tundub, et huvitavad saemehed on seal toimetanud, kõik saematerjal on metsa alla ligunema jäetud suvaliselt.
 5. Vend Vähk Peab liikuma!

  Jooksmine ongi ülehinnatud. Pealegi tähtis on, et test läbitud, teinekord võiksid meelega miinimumi teha. Väga hea, hea või rahuldav, tulemus midagi ei muuda.
 6. Vend Vähk Peab liikuma!

  Mis jooksuradadele? Vaevalt küll. Kui neid pole saalis, siis neid pole olemaski.
 7. Vend Vähk Peab liikuma!

  Eestis on ka muide mitmeid vibulaskmise maailmameistreid (ja multikordseid Eesti meistreid), kes pole kordagi vaibal käinud. Täiesti teenimatult. On nii sportvibulaskmise kui ka sihikuta vibude klassis. Ilmselt on asi mingites muudes trendides ja arusaamades ja väärtushinnangutes ja ka tutvustes ilmselt.
 8. Vend Vähk Peab liikuma!

  Noortel ongi selline kõnemaneer, otse peale, ilma keerutamata kuigi võtab veidi uimaseks küll. Kes on viisakas, see on nõrk või pehmo...aga vähemalt suitsu oskavad noored viisakamalt küsida. Kahjuks selle viisakuse ette käib alati liides "onu". Aga nende tundmatute numbritega on üldse nii, et ma olen vabaduse võtnud neile mitte vastata.
 9. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Eks see sotsialiseerumine on ju individuaalne, samas kui see saab peamiseks, siis kahjuks on trenn juba teisejärguline. Seda näeb ikka päris palju, poisikutte kuskil jõusaalis seismas ja telefone näppimas. Pole just suurem asi trenn. Samas. kas Zane'i "2 sõna" väga sõnasõnalt võtta maksab...eks inimesed loobivad ikka igasugu loosungeid välja aga ise päris nende järgi ei ela.
 10. Vend Vähk Peab liikuma!

  Ta on pehmelt öeldes vanaegse mõtlemisega sell aga minu arust pole ta seisukohad alati nii jäigad olnud, lugedes seda postitust näiteks: http://suusk.blogspot.com/2008/06/pullerits-marek-kalmus-saab-hollywoodi.html
 11. Tugevad lihased kaitsevad vähi eest

  Panid kümnesse, eesnäärme massaaž on üks lahendusi kuigi mitte kõigile sobiv. AB ravi+toetav ravi õigel ajal kui mitte ei kaota, siis leevendab põletikulisi protsesse kõvasti.
 12. Tugevad lihased kaitsevad vähi eest

  Eesnäärmevähi vastu aitaks veelgi lihtsam vahend kui jõusaalis rügamine, tuleb oma organismi jälgida ja käia arsti juures kontrollimas. Millega minul nt. probleemi ei ole, küll aga ülejäänutel, kes seda statistikat kasvatavad. Tegemist pole pankrease vähiga.
 13. Vend Vähk Peab liikuma!

  Tänapäeval on kõik juba traktoristid, kes sõidab murutraktoriga, kes lükkab lund, kes teenib pappi naabri pokude hävitamisega jne. Lisaks veel pooltraktoristid ATV peded, kes künnavad hästi aga ei silu eriti. Klassikalist traktoristi enam pole, sellist kes purjuspäi põldu kündis ja ööseks traktorisse magama jäi, kusjuures parkis otse kraavi. Aga vanakooli traktoristi kohtasin maal eelmine suvi kui ta oma traktori ööseks mu maale parkis ja järgmine päev mind tervitas, ise maani täis. Jõi viina otse 2 liitrisest plastikpudelist. Õnneks pole põllul suurt eksimisvõimalust kuigi eks neid on hukka ka saanud...jah, in memoriam langenud traktoristidele.
 14. Vend Vähk Peab liikuma!

  Kadripäevaga ei ole veel kõik siiski kadunud, minu poiss käib koos naabrilastega ikka majapeal kolamas aga ta on alles viiene ka.
 15. Vend Vähk Peab liikuma!

  Vahepeal läks siin võitluskunstide teemale jutt, täna on sünnipäev võitluskunstide legendil ja ka fitnessi isal Bruce Leel: https://www.youtube.com/watch?v=x5sIyzUiQk4 Kindlasti hea motivaator ja inspireeriv tegelane kõigile noortele! Mind on ta inspireerinud ka kõige raskematel hetkedel, mitmeid harjutusi teen siiani. Nt. nn. randmeharjutustega suutsin oma liigesed ka ära rikkuda , hea näide, et me kõik oleme erinevad - absorb what is useful nagu ütles Bruce Lee!
×