Jump to content

dimmm

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

dimmm

  • Tase
    Vaatleja
  1. uus treeningkava

    Rapsisin vahepeal jõusaalis jõudu teha, aga enam ajaliselt ei jõua. Kodus aga vedelevad 3kg hantlid. Kuidas saaks neid kõige otstarbekamalt ära kasutada? Eile õhtu tegin sellised asjad ära: kõhulihased - 3kg hantel kõhul, tavaline kõhulihasteharjutus selg - kõhuli olles enda ülekeha ülesse tõstmine, 3kg hantel seljal (ehk tavaline seljalihase harjutus) biitseps - istudes käte kõverdamine, käed kahe jala vahel rind - rinnalt surumine 3+3 hantlitega säär - 3+3 hantlid käes, kikivarvukile tõusud reis - poolkükid, 3+3 hantlid käes (ehk ei lasku kükke tehes päris alla, vaid tagumik langeb umbes põlvede kõrgusele). õlg - istudes õla kohal 3+3 hantlitega üles-alla pumpamine. Kõik harjutusi tegin nii palju, kui jaksasin. Kõhtu umbes 40, selga 40, biitseps 25, rind 100, säär 50, reis 40, õlg 40. Kas võtta ühel õhtul kõik lihased läbi või pigem mingid kindlad lihased ja neid rohkem peenestada? Milliseid suuri muutusi peaksin tegema? Kuidas treenida kaela? E: vanus on 16
  2. harjutused kodus?

    palli valdamist see nüüd küll eriti ei arenda, aga nagu ma aru saan siis selline harjutus väga ei isoleeri säärelihast ... aa, kas sellised hantlid oleks kaval ost? http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=38660
  3. harjutused kodus?

    nii oluline kõrgele hüppamine nüüd ka jalgpallis ei ole. peapallide võitmisel on vaja pigem head positsioonivalikut ja ajastust. vahel leian trennide vahelt aega kergejõustikusse minna, seal sprindin. ma tegelikult püüan just abi saada nö 'lihase kogumise' kohapealt
  4. harjutused kodus?

    seda on nüüd küll raske seletada, aga kas selline harjutus on ka tõhus, kui nt trepi astme peal edasi tagasi jalgu vahetada ... parem jalg on trepi astmel, vasak maas, siis teed nii võimalikult teravalt, et vasak oleks trepi astmel ja parem maas jne. või isoleerib säärelihast rohkem samamoodi, aga võimalikult kõrgele hüppamine?
  5. harjutused kodus?

    http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=38660 sellised näiteks kõlbaksid? kui juba ostan, siis ei hakka koonerdama, peaasi et korralik asi on! kust neid hand gripsisid saada võiks? tavalisest prisma taolisest poest võib leida? kõhulihaste pink oleks iseenesest hea, aga pole kuhugi panna teda. tänud taas vastuse eest!
  6. harjutused kodus?

    olen kuskilt seda ka kuulnud, et 2 päeva järjest ei ole kasulik samu harjutusi teha. on see nii?
  7. harjutused kodus?

    täiesti suuteline ostma. siis tasuks juba tuleviku peale mõeldes osta reguleeritava raskusega hantlid? kodus on täiesti lõuatõmbamise pulgake olemas, aga siiamaani olen lõuga tõmmanud peopesad väljaspoole, teen nii üle 10 ära. ega mul väga bõkiks ei olegi vaja end teha - natuke lihtsalt kodus lihaste kallal nokitseda. ja treenida sooviks muidugi tervet keha, mitte ainult neid kahte. ütlesin, et tahaks neid kõige rohkem lihtsalt arendada. tänud vastuse eest!
  8. tere. sain äsja 16-aastaseks ja tegelen jalgpalliga. milliseid harjutusi oleks kõige kasulikum ja parem teha kodutingimustes? treenida tahaks kõige rohkem jalgu ja biitsepsit. näiteks kükid ja hantlid? või jääb natuke üksluiseks? lugesin kuskilt, et kükke tehes pidid töötama väga paljud lihased. ja harjutused võiksid olla just kodutingimustes tehtavad, ei leia väga palju aega jõusaalis käimiseks.
×