Jump to content

Miku18

Kasutajad
  • Sisu loend

    55
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Miku18

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 11.11.1989
  1. Südameprobleemid

    Noh 5 aastat mõõdas, pole enam trenni absoluutselt teind.5 aasta jooksul mõned häired on olnud aga need on olnud korra. Üleeile tulin töölt ära ja viskasin pikali arvuti ette,läks 10 minutit ja süda rütmist väljas.Seekord ei saadud tilgutitega paika vaid elektrishokiga. Viiakse Tallinna haiglasse, eks seal selgub see probleem mis tegeline põhjus on.Praegu hoitakse südant rütmis tablettide peal
  2. Kui palju aeroobset?

    Seda peaks nii tegema ,et hommikul käid jooksmas või mitu tundi enne trenni ,et organism ühest asjast välja puhkaks.
  3. Südameprobleemid

    Olen ka läbi elanud südame rütmihäire ehk süda läheb rütmist välja(vaatasin telekat, panin pikali ja järsku käs kena kõmm seest läbi ja tundsin ,et midagi on valesti.Vataasin siis telekat pikutades edasi ja tundsin et kord lööb tugevamini kord nõrgemini.Ei ole osand midagi halba arvata ja läksin magama.Hommikul kui silmad lahti tegin siis oli nagu kadund..suur kergendus.Nii kui sammu astusin oli tagasi..Läksin seejärel perearsti keskusesse ja miulle tehti ekg.See näitas süda on rütmist väljas ja viidi haiglasse.Haiglas panid tilgutite alla ja järgmine päev lasti koju, lõpetuseks öeldi ,et kui veel juhtub olge vähemalt 24 tunni jooksul haiglas siis saab tilgutiga veel korda panna.Kui ületab 24 tunni siis peab elektroshokkiga südame õigeks panema.Alguses suhtleliselt tõmbas tagasi ja arvasin ,et jõusaaliga on kõik.Ise pole aeroobsele suurt tähelepanu pöörand ja trennid olid rasked.Sai siis koormustestile aja kirja pandud ja koormus oli väga hea, taastumine oli ka hea.Lõppkokkuvõttes öeldi ,et kui pulss ületab 170+ siis on väga suur tõenäosus ,et süda läheb paigast jälle ära. Alustasin siis kõike otsast peale , nimelt hakkasin jooksmas käima ja hakkasin jõusaalis väikeste raskustega tegema..Alguses oli nagu kõik perfektne, ei mingit jama.Nii kui raskused suureks läksid hakkasid tekkima rütmiäired.Siis hakkasin võtma rosinaid ja b vitamiine iga hommik, kui ka õhtu.Siis panin aja kirja vereanalüüsile.Andsin eila verd ja nüüd ootan vastuseid.Enne on olnud mul trennis ka rütmihäired. Täna käisin trennis ja tegin ka suhtleiselt rasket trenni.Trennis jällegi toimus rütmihäire ja võtsin vaiksemalt kuid kui ära sõin ja pikali panin toimus jälle..Ebameeldib tunne tekib kuna tuleb meelde ,et rütmihäirest tekkis see kui süda rütmist välja läks ja ei tahaks enam seda.Võibolla oleks või peakski tegema mitmekuulise pausi kuna mul sõbral juhtus ka sama asi ja ta tegi poole aastase pausi.Nüüd hakkas jälle tegema koos aeroobsega ja sööb puuvilju ning ütles EI MINGIT JAMA. Lõppkokkuvõttes võib siis nii öelda ,et enne ikka aru ei saa kui jama käes... oleks võinud kohe alustada aeroobsega aga kes siis teadis ,et sellised probleemid võivad juhtuda
  4. Südameprobleemid

    Suured tänud. Aga ma ise tegelen praegu massikavaga ja eile tundsin küll ,et trenn oli raske ja pikk ning ise olin loll ,met tegin lisa.Eks ma lähen räägibn treenerile ja vaatame koos kuidas edasipidi trenni teha kuna seda ma küll ei suuda pooleli jätta.jah nagu sa ütlesid ,et peab vaikselt otsast pihta hakkama.Aprillis kulturismi võitlused ka veel aga eks näis mis saatus toob.Aga suured tänud sulle igatahes, sain palju targemaks ja enesekindlust sain juurde lootus sureb viimasena:) aga kui peaks veel tekkima küsimusi millele ei leia vastust, võin siis sinu poole põõrduda?
  5. Südameprobleemid

    Arst ka mainis ,et mu süda oma imekombel suureks pumbatud.. et toidulisandid pidi seda tegema?vastab see tõele? ja mis sellega kaasneb
  6. Südameprobleemid

    vat selle viimase lause pealt võtab kohe ohkima.Pole aeroobse peale kunagi panusstanud, seda perearst rääkis ka ,et sellega peab tegelema.Ma ei oskand arvata ,et see nii tähtis. Nüüd on õppetund käes.Aga oskaksid sasoovitada millal tuleks aeroobset teha, kas enne trenni? Olen kuulnud ,et peale trenni ei tohi teha
  7. Südameprobleemid

    Ühesõnaga läksin haiglasse, tehti EKG siis avastati ,et südame rütmihäired on.Too õde ,kes üle vaatas imestas ,et nii noorel südame probleemid.Siis pandi tilgutite alla ja paari tunniga läks süda korda.Öö olin valve all.Siis hommikul tehti uuesti EKG ja kõik oli korras ja lasti koju.Ja küsisin ,et mis edasi saab, arst ütles ,et ära kasuta toidulisandeid, see pidi südant suuremaks tegema..Aga nüüd sellekohapealt küsimus ,et MIDA KASUTADA SIIS? Trenni lubati edasi teha aga väiksema koormusega.Et nüüd kui jälle peaks juhtuma siis kui 24 tunni jooksul jõuab haiglasse läheb kõik hästi aga kui ei sii kehvad lood
  8. Südameprobleemid

    Probleem siis südamelihastega.Täna õhtupoolikul hakkas südamelihased otseses mõttes tõmblema/vibreerima.Nüüdseks on õnneks enam vähem järgi jäänud, ikka on aga vahepeal oli päris hull.Ntx on olnud jalalihase vibreerimisi ka aga need on kiiresti üle läinud(kas see tuleb vähesest venitamisest?)On ka varem südamerütmi vahelejätmisi olnud aga südamelihaselihase probleeme pole olnud.Sooviks teada ,et millest see tuleb ja kuidas seda edaspidi ära hoida?Suhteliselt ebameeldib tunne on, nagu süda hüppaks rinnust välja.Otsingi mõnda isikut kes oskaks mind rohkem informeerida sellel teemal ja ma usun ,et siin leidub veel inimesi kelle sama probleem olnud.
  9. Jõukava

    kas keegi oskaks soovitada mulle head jõukava.. Enam ei tegele massikavaga kuna massikava väsitab lihaseid ja massikavaga kaovad kiiresti lihased. West Side pidi hea olema aga ei ole kursis veel..
  10. Alkohol

    Eriti hundiks ka ei tasu ära minna:D No kui alla lähebg siis on normaalne... Hakkab kiiremini pähe:D
  11. Naharebendid

    Kuule tunda annab jah
  12. Naharebendid

    Tänud! Ise käisin ka ühe vanemate tuttava pool,ta tegeleb ka nahaga ning andis spetsiaalset kreemi.. Nüüd annab tunda,kas aitab ka
  13. Naharebendid

    Kuule vb tõesti,seda nad räägivad jah..:S Päris ebameeldiv vaatepilt on.. õlg suht kõik lillasi triipusi täis :/
  14. Naharebendid

    Selline asi ,et mul juba ammu naharebenemine aga nüüd läheb asi ikka täitsa hulluks õlg ja biitseps täis(mõlemad pooled) See pidi eluksajaks jääma,et kas keegi oskaks midagi soovitada mis aitaks selle vastu Beebikreemid ja täpsemalt mis kreem On kellegil veel ja mis te ise kasutand olete(Mis teeb naha elastseks)? Tänud!
  15. Pilt taskus

    Annab tunda jah:D
×