Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kask


  1. Naiste Fitness

    1. Natalia Nazarenko - Kiivikas (EST)

    2. Kristina Koroljak (EST)

    Bikini Model

    7. Jekaterina Smirnova (EST)

    8. Olga Jakovleva (EST)

    9. Vitalya Dmitreva (EST)

    Bodyfitness naised

    1. Merike Sula (EST)

    2. Esta Pilt (EST)

    Meeste fitness

    1. Oleg Anissimov (EST)

    Juuniorid kulturism

    2. Rainer Neemsalu (EST)

    3. Jevgeni Kuzmin (EST)

    4. Anton Ostroglazov (EST)

    5. Siim Kelner (EST)

    Klassikaline kulturism mehed

    1. Janar Rückenberg (EST)

    2. Marti Taru (EST)

    Meeste kulturism

    2. Andrei Abrossimov (EST)

    3. Nikolai Kornõshev (EST)


  2. Kreatiin etüülester ei anna sulle vee massi. Monohüdraat annab sulle massi vee arvelt.

    Ma ei soovitaks sul enne starti üldse midagi süüa.. 45 min enne starti max.

    Ise olen tegelenud ka ujumisega ja treener ei lubanud 60 min enne starti üldse midagi süüa, kui siis enne seda ja kergelt.


  3. Ma tänan kasutajat 47 ja Jaanikat.

    Täit tõde? Ei saanud aru, mida mõtled. Aga ma usun, et Rainer kindlasti saab nüüd rohkem tunnustust Noster Rexist ja pakutakse suuremat toetust kui kunagi varem. Mees on veel järgmine aasta ka noorte klassis ja võitis juba juunioreid. Kiitused talle!

    Tegelt peaks midagi kirjutama ka võistlusest, mitte ainult kiruma.

    Mulle ei meeldinud, et kaalumise ja võistluste vahel oli nii pikk paus. Üks jama asi oli veel see, et vabakavade ajal oli muusika liiga vaikne. Kõiki hingetõmbeid oli kuulda, mida võistlejad laval tegid. Ma ei tea, kas Ott ei pannud tähele või, mis seal oli, et kui Sander alustas vabakavaga, siis Ott veel rääkis juttu. V-o oligi asi selles, et muusika oli sama vali nagu taustamuusika.

    Võistluse üldmulje oli pigem positiivne. Jama oli ainult see, et võistlejaid oli vähe. Muidugi kahju oli see, et ei näinud meeste absoluuti :rolleyes:. Lava taga ekraanid olid, aga sealt ei näinud meeste vormi. Seekord ma isegi sain väikese pumpamise tehtud, mida varem pole teinud, sest ei oska ajaliselt planeerida. Kuid see pauski venis pikaks, mis Imre sõnul juhtub väga tihti. Peab lava taga pumpama ennast tund aega. Ei ole mõttet vara alustada. Olen jälle kogemuse võrra rikkam. Mis ma oskan veel öelda. Kõik toimis! Bankett oli lõbus, kahju, et pidin seltskonnast lahkuma.

    Kohtumiseni!

    Ta ei ole järgmine aasta noorteklassis ju. Ta on 93.


  4. Noorte ja Juuniorite absoluutne võitja - Jevgeni Kuzmin

    Body Fitnessi Absoluutne võitja - Esta Pilt

    Bikini Modeli võitja - Nataly Pant

    Meeste klassikalise kulturismi absoluutne võitja - Imre Vähi

    Meeste kulturismi absoluutne võitja - Marek Morozov

    Absoluudi top 6 :

    Imre Vähi

    Marek Morozov

    Janar Rückenberg

    Marti Taru

    Nikolai Kornõšev

    Jevgeni Kuzmin


  5. Vaidlen vastu sellele loogikale, et ilma aeroobseta ei saa alla võtta ja rasva põletada. Kõik on võimalik õige toitumisega.

    Keskmine jõusaalitreening kulutab 200-300 kalorit, koos sinnakuuluva soendusega ja venitamistega. Inimene, kellel on toitumine paigas ja kelle eesmärk ongi alla võtta ja ta suudab tunda nälgi ja pidada kinni oma kavast ja rutiinist saab väga edukalt võtta alla ilma aeroobseta.

    Tõesti, kui inimene kaalub 200 kg, siis võtab see ilmatuma hulga aega, kuid 5-10kg on selliselt täiesti reaalne kaotada normaalse aja jooksul.

    Miks sa arvad, et kodus ei kuluta rohkem kui sa sööd?

    Nt, istud päev läbi kodus, sööd kindlatel kellaaegadel kindlaid asju ja kaalutult, et ei sööks kaloreid rohkem kui sa kulutad + oma BAV. Nt BAV 1500kcal, kodus passides sa ikka midagi teed, +400kcal veel päeva (16h) jooksul. 1900kcal ja täiesti reaalne ju.

    Edit: mis puudutab Bolti, siis ma ilmselgelt ei mõelnudki tippsporti, vaid täiesti tavalist inimest ja normaalses vormis olemist. Sinu jutu järgi võrdub hea, tervislik vorm ainult tipuga ja maailmatasemega.

×