Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Kask


  1. Seda viimast olen ka kuulnud, kuna Kai lõpetas lepingu MuscleMedsiga ja ajab nüüd oma toidulisandifirmat - Dynamik Muscle (http://www.dynamikmuscle.com). Samas on jube kahju seda kuulda, sest ta vorm oli paar nädalat tagasi ikka väga võimas ja väga sümpaatne inimene.

    Sealjuures olen ka lugenud seda, et ta ise ütles ei, kuna ta ei saanud oma Dynamikuga Olympia Expole putkat... Krt teab siis.

    Nagu ta videos ütles, et on palju millest ta rääkida ei saa - palju spekulatsioone tänu sellele.


  2. Ise tegin 2 nädalat enne jõule seda. Töötas erakordselt hästi. Jätsin oma söömisfaasi 4-6h sisse ja fastisin enamik päevad 20-24h.

    Rasv põles megalt. Kaotasin praktiliselt 3kg selle ajaga. Käisin trennis ~ lõuna ajal tühja kõhuga ja trennid olid väga viljakad ja tugevad. Jõudu kaduma ei läinud.

    Täheldasin seda, et iga 2-3 päeva tagant oli vaja nö suuremat laadimist, sest muidu tõmbas oleku väga tühjaks.

    Tähelepanek oli ka kooli suhtes - hommikul näljasena oli vaim teravam ja keskendumisvõime parem.

    Kokkuvõttes minu arvamus, et sobib lühikeseks perioodiks kaalu langetamiseks, aga pikemaks ajaks kui nt kuu ise ei kasutaks seda.

    Intermittent fasting - google järgi sis vahelduv paastumine ja eks ta suht nii on ka.

    Edit:

    Üheks suuremaks boonuseks selle süsteemi puhul oli see, et söömisfaasi ajal sai ikka väga korralikult kõhu täis söödud ja ei pidanud muretsema kalorite jms pärast. Kui muidu dieedi ajal a´la 2000kcal, siis sellega võis vabalt 3500kcal süüa ja isegi rohkem.


  3. Super, super, super!

    Sügav kummardus ja jube hea meel on, et suutsid läbi selle teha!

    Kuidagi nii positiivne õhkkond on kogu selle ettevõtmise ümber olnud - ise ka terve aja kaasa elanud.

    Nägin teid jõelähtmest mingi 1km edasi, istusite autos parajasti.

    Head taastumist :)


  4. Üldjuhul on kulturismi harrastavad inimesed siiski üle keskmise suure tahtejõuga ja ma olen enam kui kindel, et need, kes ütlesid, et läbivad terve distantsi, selle ka läbivad. :)

    Väga huvitav jälgida,

    Edu ja tugevat vaimu!


  5. Ise ei kasuta, aga peres kasutatakse küll.

    Väike õde oli väga tihti haige. (~2 päeva lasteaias - nädal aega kodus) ja siis mõtlesime, et proovime.

    Tundub, et asi aitab, sest nüüd oli ta 3 kuud järjest terve ning alles nüüd põdes mõned päevad. :) Isa kiidab samamoodi.

    Edit: Kyäni sunrisest käib jutt.

×