Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. selg

    Kas #2 harjutuse puhul (pildil alumine) on tähtis see , kas su selg on sirge või ei?
  2. Kuna sa pole väga ülekaaluline siis võiksid teha jõusaalis ju pool aeroobset ja pool jõu trenni , lisaks paar korda nädalas aeroobset (jookse , uju , suusata jms ) Toitumiskava telli sellelt , kes sulle endale kõige rohkem sümpaatne tundub (mina arvan nii).
  3. Negatiivne kogemus toidulisanditega

    Ehk süüa midagi värsket mis just vedeldab ?
  4. Mandlite ära lõikamine

    Tasub , mul on ka ära lõigatud , enne seda oli koguaeg kurk haige ja väike külmetus kohe lõi palaviku jne ,nüüd pole midagi
  5. Lisarakus jooksmisel

    Calf on lehma varss
  6. Lisarakus jooksmisel

    Ise kasutan 1kg lisaraskusi rattasõidul ja jooksmisel ning aitab väga väga hästi. Jalad kasvavad kergemini ja tugevamad on ka , soovitan
  7. BONSUNA: Küsida võib kõike!

    Kas lisaraskus jooksmisel aitab rasva põletada paremini kui ilma selleta?
  8. Tähtkuju

    Ma usun , et eluviis on vanemate taga ka palju kinni? Need keda vanemad on sundinud trenni minema võivad tavaliselt a) käia seal kuna neid sunnitakse ja teha väga kaua seda ala ,või b)katkestavad peale vanemate sundimist , muid variante mina ei teagi. Aga need kes lähevad mingist hetkest ise vabatahtlikult ja teevad asja mõnuga need tavaliselt teevad pikalt ja võivad saavutada edu . Aga see on minu arvamus .
  9. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Haa , hea! Aga tegelikult mind huvitab ka , et kui ma rattaga sõidan ja mingi nähvits taga hakkab ajama ja ma teda nt kiviga viskan , et kas siis jään süüdi (kas keegi saab süüdistada hiljem) mina kui ta saab raskelt viga või hoopis hullemat?
  10. Lemmik kehaosa .

    Ma usun , et kui teha tänavaküsitlus vanuses 15-25 siis 60% ütleksid , et 6pack .. Kui vaadata kasvõi Rate.ee-s siis on seal palju selliseid ülikõhni poisse kelle 6pack on nagu 6 doominokivi ja tüdrukutele läheb peale , aga sellised kes on pigem jõulised küll aga pole neil 6pack , küll eriti fännklubi pole .
  11. 15a paks neiu.

    Tegelikult loeb vist see ka , et sa oleed kasvueas? Et mingist hetkest läheb sul nagunii rasva vähemaks kasvamise peale , või on see aeg nüüd läbi või? Mu enda nt klassiõde oli 12-13 vägaväga suur ja paks , tänaseks on ta vägagi normaalne , okei natuke lodev aga ta ei ole trenni ka teinud .
  12. Where i can buy Fatburner

    I think he wanted to say , that just drinking doesen't help, you have to work out and do exercises to , to lose weight .
  13. Pingutus .

    Kas see on normaalne kui kõva pingutust tehes hakkad värisema ülekeha ja silmad lähevad punaseks ja neist hakkab vett jooksma? Mul on nii , isegi kätekõverdustega , kunagi varem pole sellist asja olnud , et on see normaalne?
  14. Pingutus .

    Nüüd olen korda saanud , teen jälle korrapäraselt trenni ja enam selliseid asju pole .
  15. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Kunagi väga väiksena ~4-5a. ründas mind kah koer , ma ei mäleta sellest mitte midagi aga ma olen juttu kuulnud. Sellest ajast kaunistab mind paremast puusakondist umbes 1-2cm allpool 5 pikka rebimis/hambajälge. Koerte hirm on sellepärast olnud eluaeg , viimasel ajal vähem , aga siiski on.
  16. Vägev , vägev , pole sõnu Jõudu ja jaksu edaspidiseks!
  17. VAADAKE PILTE!

    Hullumaja puhvet . Aga Hr. Vähi vormi ja üldse tema tegemisi on alati hea jälgida, ka on ta 1 minu iidolitest . Jõudu ja jaksu!
  18. 15a paks neiu.

    Kui 25m siis võiksid nt ujuda 300m? Ma usun , et see on vägagi treeniv ja kaloreid põletav , aga muidugi rahulikult omas tempos . Oleks muidugi mõtekas, miks siis ei ole. Sinu puhul on iga füüsiline tegevus mõtekas ju , jalgratas , ujumine , kepikõnd , kiiremas tempos kõndimine lihtsalt , sörkjooks jne . Peaasi , et sa liigutad ennast . Aga ära üle pinguta , on palju selliseid kes hirmsasti teevad ja siis ülepingutavad. Ja sa pead palju tarbima vett, organism peab vett saama eriti kui sa füüsiliselt aktiivne oled. Edu!
  19. 15a paks neiu.

    Kui sa jõuad joosta , siis sa võiksid ju oma tempos väikest sörkjooksu teha kuskil omaette ? See aitab kindlasti
  20. Uue aasta lubadus

    Teen korralikult trenni ja toitun veel korralikumalt
  21. See uudis tegi kurvaks .. Ma ei tahtnud seda uskuda aga pärast seda 10-et lehte ja poolt tundi ma sain aru , et see on tõsi . See on kurb , aga okei , tegi siis tegi , ei tasu nüüd maatasa kiruda inimest. Mis mulle võibolla hinge jäi , kuna ma ise kah ju siiski algaja , on see , et sa ütlesid , et sa oled puhas ja võid seda tõestada .. See on kurb .. Milleks valetada? Jaa kuna sa soovisid teada ka päris nimesid siis minu nimi on Karl Kask . Häid pühi kõigile!
  22. Jõulud.

    Ilusaid ja sportlikke jõule kõigile!
  23. Kasv!

    Mina olen hetkel 183cm pikk , 15 ja pool aastat vana . Ma tõesti loodan , et ma enam ei kasva , sest ma olen praeguse pikkusega vägagi rahul .
  24. kalamaksaõli

    Sa põhimõtteliselt vastasid oma küsimusele ise ära juba .
  25. Pingutus .

    Kas sul on nii, et too kahtlane värisemine on nagu ka peale pingutust/seeriat, et nagu puhke hetkel isegi või? - See on puhke hetkel pigem ja pingutuse ajal . Kas külm pole muidu või? - Ei saa öelda , et on . Missugune treeningstaash on? - Üle kahe aasta . Muidu kas asi võib ka olla selles , et näiteks on trennid vahele jäänud mõnda aega ja sellepärast ?
×