Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

    Sa pead aeroobset tegema (jooksma , jalgrattaga sõitma, suusatama nt talvel) ja veelkord oma söömise üle vaatama . Pealegi , kui sul paistab juba 4 pakk korralikult ja 6-es on ka ees , siis millejaoks sul neid kõiki nii hirmsasti välja on vaja? Sa ei kõnni ju ometi rannas kõht pingul koguaeg , sest vaevalt , et nad sul tuimalt koguaeg väljas on , aga samas vb on ka .
  2. Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

    Kreatiini mõju ei tulegi 1 päevaga .
  3. Kava!!

    Ma sooviks ka , kui tüli ei tee mail : lollpea32@hot.ee
  4. Teie-foorumlaste vanus

    Ma ei saa aru , miks sul nii suur kriitika meel on . Ilgelt pinda käivad need ohkijad .
  5. Magus

    Mis magusa söömist puudutab on vist see , et hommikul võid süüa magusat julgelt , sest keha kulutab päevaga selle ära . Muidugi kui sa kilo komme sööd siis läheb raskeks
  6. Mina tegelen hetkel...

    Loen foorumit ja valmistun magamaminekuks .
  7. Teie seksuaalne orientatsioon?

    Mina olen hetero ..
  8. Jõusaali kõrvalt

    Aastaringi kergejõustik ja korvpall , jõusaal on kõigest kord kuni kaks nädalas (plaanis lisada jõusaalis käimise korra arvu kuna tehti uus jõusaal) , suvel lisandub sinna maantesõit.
  9. kõht

    eiei , mõtetult palju jjooksu , sul peab olema hea tahtejõud , et seda teha . mina ise teen ja soovitan enne trenni 15-20min jooksu .
  10. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    183cm, 70kg, 15 aastat vana. trenni mingi 2,5 aastat korralikult teinud.
  11. Palju õnnnne! Selline uudis tegi küll tuju heaks
  12. Kõhulihased!

    http://www.bodybuilding.com/fun/exercises....scle=Abdominals Paljud pärivad kõhulihaste harjutuste kohta , sealt peaks abi saama .
  13. Trenn .

    Tuli selline küsimus siis , et kuna hetkel ei ole võimalik jõusaalis käia , siis millist trenni peaks lihaste kasvatamise jaoks tegema? Ma üritan võimalikult õieti toituda , käin jooksmas , sõidan palju ratast ( pikki distantse ) , kodus kõhulihased , kätekõverdused , aga sellest jääb nagu väheks , lisaks on kool läbi , kooliajal mängisin kossu ja tegin kergejõustikut . Lisaks veel , et olen poiss , 181 cm pikk ja kaalun 66 kg . Et , antke siis nõu .
  14. Trenn .

    Hantlid on endal plaanis kah osta , tänud ! (:
  15. Trenn .

    Mnjaa, miks ka mitte , maakohas olen küll suht .
×