Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Algaja vajab pistu abi.

    njamh , teil on õigus
  2. Algaja vajab pistu abi.

    okeiokei pmt , kuna ma teen palju trenni siis söön ma palju süsivesikuid ja mu rasvaprotsent väheneb mitte ei tõuse .. see oli mingi lamp näide mingist suvaliselt päevast , täna nt : hommikul pool liitrit jogurtit ja 1 banaan koolitoit supp vahepalaks õun trenn (ujumine) peale trenni banaan 2 saia pähklivõiga ja 1 klaas apelsini mahla energia taastamiseks praekartulid
  3. Algaja vajab pistu abi.

    Ja kust otsast mu näide hullem oli? Te ei saa võrrelda kõiki iseendaga , kes te olete täiskasvanud ja teil on absull oma rahakott . Pealegi ma pole mingil dieedil vms , ta tahtis lihtsat näidet päevasest toitumisest ja ma tõin enda oma , on selles mingi probleem?
  4. Atkinsi spurt

    Selline kiire kaalulangus võib tervisele kahjulik olla ja kuhu sul kiiret on ? suveni on veel mõned kuud .
  5. Algaja vajab pistu abi.

    Ma võin mingi näite tuua : 7:20 Hommikul kodus söön pool liitrit jogurtit , 4 võileiba singiga , 2 pannkooki ja jõin pool liitrit mustsõstra morssi (kodu oma) 11:40 Koolilõuna 14:00 1 õun ja banaan 16:30 peale trenni veel 1 banaan ja vett peale trenni ja trenni ajal 18:00 väikene õhtusöök (kausitäis makarone ja leib*2) 20:00 1 kord veel õhtusöök aga seekord natuke suurem (riis , grillkana koivad , salat)
  6. Paar küsimust

    Rebendid tulenevad ka naha kuivusest .
  7. käe-surumine ja raudne-haare

    Väike mees suudab ära teha väga vabalt endast suuremale mehele kui ta kasutab randme nõksu , noh väänad enda kätt ja teise rannet enda keha poole . Pmt netist (youtube, google) leiad palju infot selle kohta.
  8. Eesti Laul

    Eesti ei hakkagi kunagi midagi saavutama , kui jätkub rahvahääletus , Eesti inimestel on lihtsalt teistmoodi maitse - nagu eelmine kord ,,Leto Svet'' . Kui tuleks tagasi rahvushääletus nagu mõned aastad tagasi oli ja kus Eesti saavutas 1- ja 3 koha siis oleks jälle mingi võimalus võita, või isegi kui mitte võita siis saada põhiüritusele
  9. Snus (mokatubakas)

    Tarvitades suureneb tõenäosus saada keele , põse ja suu limaskestade vähk . Aga ütleme nii , et ajaviitmiseks on tõesti hea , samas kui seda tubaka vedelikku voolama hakkab siis see pole enam sugugi hea .
  10. Kodutehtud poksikott

    Tervist , selline küsimus siis , et tahan endale suveks teha poksikotti mida saab hoida õues iga ilmaga ja mis püsiks koos ka tükk aega . Oskab keegi nõu anda millest teha ja mis sinna sisse panna? Et soov oleks lihtsate vahenditega teha seda .
  11. Kodutehtud poksikott

    Aa .. kas ma peaks mingi asjaga ta maa külge ka kinnitama , et ta väga hullusti tiirlema ei hakkaks?
  12. Kodutehtud poksikott

    Mul oli ka alguses plaan võtta kartulikott teip ümber ja liiv sisse , aga see on halb mõte , et sama hästi kui kivi peksta , sest liiv vajub ju kokku .
  13. 15 a poiss vajab nõu

    Valku pole küll mõtet süüa , kõik vajaliku valgu saad sa õieti toitudes toidu seest kätte (muna , piim , kohupiim jne)
  14. VAADAKE PILTE!

    Kusjuures vaatasin küll .
  15. SportACT i banner

    Kusjuures see ongi vist hetkemood , olen täheldanud koolis ja ka tänavatel , et väga paljudel tüdrukud on oma tagumendi ära kaotanud , lihtsalt pole , lisaks veel ,,tagant kottis püksid mood'' jube .
  16. Magus

    Aju jaoks paras kogus glykoosi on yhe banaani jagu, rohkem on liiast. Hea teada , kuri tädi
  17. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Aga miks ma sulle meeldima ei peaks?
  18. Palju õnne Marek Kalmus!

    Hilinenud õnnitlused ka minupoolt
  19. Magus

    Kasvav ja õppiv organism vajab ju glükoosi , nt kui koolis süüa paar kommi siis pole hullu ju ?
  20. jõusaali varustus

    Enda omad sain Prismast , 2*10kg ja vist alla 700 oli , täitsa head on
  21. Väikseid nõuandeid äkki?:D

    Ei taha motivatsiooni alla viia , aga esimeste nädalatega higistab keha sinust väga palju vedelikku välja , mis on kogunenud lihasrakkudesse jms . Hiljem ära siis alla anna , kui sa enam nii palju alla ei võta! EDU!
  22. Biitsepsi cm?

    183cm pikk ja biits on natuke üle 30cm ..
  23. Rööbaspuudel surumine

    Mis lihaseid peaks arendama , et jaksaks rööbaspuudel suruda?
  24. Kas sa siit teemast üldse said midagi mis sa teada tahtsid või?
×