Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. FITSHOP TARTU IVO ULMELINE PILDIMÄNG!!! 09.MAI 2009, Võistlus!!!

    Rinnapoiss biitsepsit näitamas .
  2. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 07.MAI 2009

    .. Et leida kena prints , tuleb suudelda palju konnasid .
  3. raskuste lisamine

    kui sa oled noor, alles algad jõutrenniga, siis soovitatakse lihase tugevdamise eesmärgil rohkem seeriaid ja kordusi teha .
  4. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Ott Kiivikas +
  5. Kordused, lihase kasvatamine.

    Niiet vähe kordusi ja suured raskused? - ma olen kuulnud, et loeb korduste arv, mitte see kas sa teed 2*150 vaid see, et sa teed 6*70 vms .
  6. patu päev.

    ohohoohooo , mis eine . Pidi ikka suur nälg olema
  7. pidevalt sarnased küsimused foorumites

    Võibolla on asi ka selles, et kui küsida üle siis saad oma vastuse kiiremini?
  8. Olen täiesti nõus sellega , et jõusaalis (eriti suvepoole) on sellist rahvast, kes asjast midagi ei jaga. Harjutused on rind, kõht ja nad on veel väga ülbed selle üle , õpetavad teisi ja mulisevad .
  9. K. Leesmann MMi hõbe!

    Kui ma ei eksi , siis praegune Eesti rekord peaks olema 270kg . edit: sain eelmisest küsimusest valesti aru .
  10. Oi, jummel! Kirbul on juubel :)

    Palju palju õnne ja HOIA KÕVA! * Video on hea
  11. Toores muna!

    5 aastasena oleks ma salmonelloosi kätte ära peaaegu surnud .. Aga see oli kodukana munadest , mitte poe omadest . Viibisin pool suve Tartu haiglas , alguses vaakusin elu ja surma vahel , hiljem läks paremaks . Eks see vastavalt eale kah muutub , aga poemunadelt salmonelloos saada on tõenäosus väga väike
  12. Välismaised puu- ja juurviljad.

    Ja kui mõtlema hakata , siis väga paljud puuviljad mis tuuakse kaugelt on pool toored .
  13. Poks

    Ongi nii? ma olen just aru saanud , et enne trenni teed sooja - poksid poksikotti aeroobsena.
  14. Cindy Phillips-IFBB Pro Bodybuilder

    Esimesel lehel olevad pildid olid küll kenad;) , need siin üleval küll ahvatlevad pole enam ..
  15. Head vabariigi aastapäeva!

    Sa said mu mõttest aru küll .
  16. Head vabariigi aastapäeva!

    Head vabariigi aastapäeva! Tegelikult ma ei saa aru kuidas saab Eesti vabariik olla vaba 91 aastat? Me oleme olnud ju vaevalt 40 aastat , see suht häirib , kuna vahepeal olime mingi 50 aastat NSV all ju ..
  17. mõned fitnessi tädid näevad küll head välja
  18. Roheline tee

    Kui võtta seda mis siin samas foorumis on räägitud siis trenni kõrval pidi see hästi natukene aitama küll . * ma ei kruttinud alla , niiet minu viga .
  19. Veerpalu jälle maailmameister!

    Jaa , tõesti palju õnne! Suht imetlusväärne uudis ikkagi .
  20. Jõhker tüüp.

    - ei näed , ikkagi on ka mõni valge
  21. Jõhker tüüp.

    Väga hull ikka , kusjuures on mitmeid neegreid netis kes selliseid asju teevad .. kas siis valge inimene ei suuda seda või ta lihtsalt ei tee seda?
  22. Eesti Laul

    Sel aastal oli üldse jama lauludevalik , aga ega nüüdki paremini pole läinud , vastupidi .
×