Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Tugev päikesepõletus

    Inimesed, kasutage päikese kreeme
  2. Musklis Naised

    Ma ise olen ka arvamuse juures, et kui naistel pekk ripub, siis see on üsna kole. Praegugi vaatad koolis kuidas noored tüdrukud (15-18) on vägaväga lodevad. Mu sõbra käest, kes tegeleb kergejõustikuga 5 korda nädalas, küsis üks paks tüdruk, et ,,Miks sa trenni teed nii palju?''. Kas sellist Eestit me tahtsimegi? Kõik võiks enda kehast hoolida ja vähem oma elu arvutis põletada.
  3. Karnitiin

    Oi , mina küll ei muretseks oma kaalu pärast kui ma nii vähe kaaluks. Pigem tuleks lihaseid lihtsalt tugevndada kui jääb selline mulje, et kuidagi lodev või nii .. Aga see on minu arvamus .
  4. Eks siiani on kõige hullem olnud korvpalli mängides. Mängisime ja püüdsin tugeva söödu otse sirgelt vastu väikest sõrme, käis raksatus ja sõrm oli liigesest väljas. Alguses ei saanud aru oli väike šokk, siis kutsuti kiirabi. Pärast kolmveerand tundi ootamist jõudsid nad kohale. Istusin sisse ja vend vaatas rahulikult mu sõrme, korraga tõmbas raks paika ja siis käisime igaksjuhuks veel röndgeni pilti tegemas. Liigeskapsli murd oli, siiamaani on sõrm värdjas, liigese ümber on nagu paistes, juba peaaegu kolmveerand aastat. #2 kord oli krossi sõites.. Eks väsimus oli peal ja suutsin ennast külili kurvi pikali keerata, siis tuli tsikkel käima taguda, mis võttis omajagu aega kuna tsikkel oli 4 tatki ja ma olin väike. Suurest vihast läksin ühele hüppele tolle aja kohta liiga kiiresti peale.. Ehmatusest tõusid jalad õhku ja kõrvalt vaadates oli see nagu supermani trikk. No, maandusin natsaki kogu keha massiga otse munadele piki paagi korki.. Püsti jäin, aga munad valutasid nädal aega hiljem ikka veel.
  5. Natalia Nazarenko - Kiivikas - 3 Christina Alev - 7
  6. ManU vs Barcelona

    Ma olin üsna erapooletu, aga on palju huvitavamaid finaali mänge olnud.
  7. ManU vs Barcelona

    Maailma parim jalgpallur vajus pärast esimest väravat ikka väga ära.. Umbes, et pohhui lähme koju ära .. Veits hale ja igav mäng oli
  8. Rammumees..

    Ma arvan, et sa peaks ühendust võtma mõne siin foorumis tegutseva rammumehega ja uurida nende käest mida ja kuidas
  9. kaal

    Ma arvan, et kaal sõltub sinu vanusest.. Kui sa oled ütleme 15, siis 90kg on minumeelest ikka natuke liiga palju, aga kui sa oled 25 siis 90kg pole sugugi hull.
  10. Reie sisekülg

    Kui sa satud jõusaali ja seal on sellelaadseid masinaid,: http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har.../jalg/f026.html http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har.../jalg/f027.html siis need harjutused aitavad ka väga hästi + Ehk saad siit abi http://exercise.about.com/cs/butthipsthigh...gsbuttthigh.htm
  11. Reie sisekülg

    Ujumine aitab hästi reie siseküljele, täpsemalt siis konnajalgu ujudes
  12. + inimesi tuleb aina juurde Braavo Lõpptulemusega võib ju täitsa rahule jääda
  13. Millist muusikat kuulate?

    Paar konkreetset lemmikut on ka nt Linkin Park jne, aga muidu raadiot kuulates kuulan kõike mis sealt tuleb
  14. Limp Bizkit

    Kas keegi homme 23.05 Limp Bizkiti kontserdile ka tuleb?
  15. Alumised kõhulihased !

    Õrna rasva saad kõige efektiivsemalt ära toitumisega . Kusjuures, selliseid teemasid on siin väga palju ja otsingu nupp aitab palju
  16. Pullid pildid netist

    Haha , väga hull
  17. Mmm.. Ivo Pärle - 7 koht Imre Vähi - 2 koht Taavi Koovit - 3 koht Ott Kiivikas - 2 koht
  18. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Üsna aus auhind, kuna nii palju inimesi on
  19. Balti Cup - i ennustusvõistlus: Koovit versus Kiivikas!

    Nonii , võistlus läbi Tuleb siit mingi asi õieti vastanutele?
  20. Aga kui järgmine päev on lihased valusad ja kanged .. siis 1) sa oled halvasti venitanud , muidugi mingi lihasvalu jääb aga mitte nii hullusti 2) sa oled korralikult trenni teinud 3) mida rohkem sa trenni teed seda leebemaks muutub lihasvalu (mul vähemalt on nii)
×