Jump to content

Kask

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kask postitused

  1. Ei tahtnud alguses uskudagi seda.. jube.. tunnen kaasa..
  2. PALJU ÕNNE OTT

    Suurimad õnnesoovid !!!
  3. Aidake palun!!:)

    Üldiselt on igas koolis trennid olemas ja kuna nüüd hakkab uus kooliaasta ka, siis on see ka kõige parem variant vormi saamiseks.
  4. Zak Khan 138kg!

    hea
  5. Jõusaaliriided ja muud spordiriided

    Liibukaid on ka erinevates mõõtudes siiski.. Täispikad, põlvini ja poole reieni - nii meestel kui naistel. Leiad igast hästivarustatud spordipoest, hind 500-1500
  6. Ma sööks sinu asemel natuke rohkem. Lameda kõhu jaoks ei pea ennast ju näljutama..
  7. Ta mõtles ikka ette, mitte üles.
  8. Kuusnõmme poisid möllavad Salu saalis

    Väga vinge!
  9. Pupillid erineva suurusega

    On kogemusi selles vallas?
  10. Pupillid erineva suurusega

    Mul on terve elu olnud 1 pupill suurem kui teine, kohati on see erinevus väga suur... Samas see ei häiri mu silmanägemist ega midagi, lihtsalt sünnidefekt.
  11. Aga toitumise kohapealt, vähenda süsivesikuid, samal ajal tõsta proteiini ja kasulike rasvade hulka.
  12. Sa võiks teha aeroobset treeningut ka oma vabal ajal, see tuleb kindlasti abiks. Puhtalt dieediga on võibolla algajal tiba raske alla võtta.
  13. Abi asjatundjatelt

    Pane siis juba pilt ka.
  14. Kreatiin

    Peaks nii olema küll, jah.
  15. Küsimus: ujumine

    Otsi youtubest, seal on üsna palju informatsiooni ujumise kohta. Koera ma isiklikult harjutada ei soovita, sest imo on see väga ebaloomulik ujumisviis. - näiteks see.
  16. Toitumine ja lihasmass

    Miks hapukoor häid rasvu siis ei sisalda?
  17. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Uruguai - Saksamaa 2:3 Hispaania - Holland 1:2
  18. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Urugai - Holland 0:2
  19. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Hispaania - Paraguai 2:0
  20. Toitumiskava

    Plaan on hea, aga venita see kasvu aeg endal pikemaks, saad rohkem lihasmassi ja vähem rasva.
  21. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Brasiilia - Holland 3:1 Uruguai - Ghana 1:0
×